همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
سلام

دوستان من قصد خرید ایکس باکس وان رو دارم اما از کجا بفهمم که دستگاه فروشنده ریفر نباشه؟

این سایت .... که قیمت وان رو زده 1160 میلیون تومان دستگاهش پلمپ و نو ؟ یا ریفره ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

جواب من رو هم بدید لطفا

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
جواب من رو هم بدید لطفا
سلام دوستم . دستگاه ریفر یه نوار دورش داره که روش نوشته
بهرحال اگه فروشنده آدم حلال خوری نباشه....
ولی در کل دستگاههای ریفر اونجوری که شما فکر میکنید مشکل ندارن !! این دستگاهها معمولا با مشکلات خیلی جزیی به کارخونه برگشت میخورن (مثلا مشکل تو ps4) دستگاه ه های auto eject!! و بعد از تعویض اون قطعه دوباره وارد بازار میشن

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی هست راجع به جریان gta تو بازی آنلاین توضیح بده (این شایعات درستن)؟

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
کسی راه حل درست و راحت و آسون داره که همزمان چنتا دیته رو بشه وصل کرد مثلا تو فیفا بعد بازی کرد؟
تو ps4 یا 360 دسته رو روشن میکنی اتوماتیک فیفا خودش میشناسه.

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
کسی راه حل درست و راحت و آسون داره که همزمان چنتا دیته رو بشه وصل کرد مثلا تو فیفا بعد بازی کرد؟
تو ps4 یا 360 دسته رو روشن میکنی اتوماتیک فیفا خودش میشناسه.

شما اول کنترلر هارو ب کنسول بشناسون(دکمه ریز بالای کنترلر + دکمه مستطیل شکل کناره کنسول رو باهم نگه دار) بعد ک شناخته شدن تو فیفا هم خود ب خود شناسایی میشه تو قسمت Select the side

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
با سلام.
این هدست هایی که برای x1 هست مثلا armed forces stereo headset صدای بازی رو هم میشه شنید یا فقط واسه محیط آنلاین ساخته شده؟
به نظرتون این هدست مناسب کسانی مثل من هست که اصلا اهل آنلاین نیستم و فقط واسه صدای خود بازی میخوام...(چون از یه بنده خدا شنیده بودم که صدای بازی ها با این هدست ها خیلی واقعی تره...)

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
سلام دوستان من یه کد بازی گلد دارم ولی وقتی وارد میکنم تهش این (omething went wrong Give it another try. If this happens again, let us know by entering the code below at xbox.com/errorhelp so we can investigate) ارور میاد، باید چیکار کنم تا درست بشه؟
حدسم اینه که ***** باید باشه به خاطر اینه خوب چطوری میشه کد دانلود بازی رو آماده کرد تا با کنسول دانلود کرد؟

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
سلام دوستان من یه کد بازی گلد دارم ولی وقتی وارد میکنم تهش این (omething went wrong Give it another try. If this happens again, let us know by entering the code below at xbox.com/errorhelp so we can investigate) ارور میاد، باید چیکار کنم تا درست بشه؟
حدسم اینه که ***** باید باشه به خاطر اینه خوب چطوری میشه کد دانلود بازی رو آماده کرد تا با کنسول دانلود کرد؟

نتت ضعیفه!
همون کد رو برو از طریق xbox.com وارد کن درست میشه

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
از طریق xbox شد ولی به خاطر نت ضعیف نبود نت من 1 مگ از مخابرات و قبلا کد وارد کرده بودم. به خاطر همون ***** بودن لینک بازی بود که وقتی هم با مرورگر کنسول رفتم پیداش کنم صفحه ***** بود تهش با ***** شکن روی ویندوز رفتم گرفتمش و اماده شد واسه دانلود. دستت درد نکنه آقا.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
من جدیدن دیسک رو میگزارم داخل ذستگاه و میخوام اجراش کنم کنسول هنگ میکنه وصفحه سیاه میشه دیسک رو که در میاره بر میگرده تو صفحه منو و مشکلی نیست

امکان داره از آداپتور باشه چون از این فیک های چینی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر