همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

armanii x1

کاربر سایت
Nov 12, 2013
40
من چند روزه که وقتی میخوام به لایو وصل بشم میزنه که کنسول به نت وصله ولی هیچ اتفاقی بعدش رخ نمیده.میزنه کنسول وصله به نت ولی تو صفحه اصلی که میام میزنه وصل نیست یا هر کار آنلاین دیگه ولی وی پ ان که شر میکنم درست میشه یعنی الان لایو *****ه برام؟اینترنت صبانت هست.یه اینترنت دیگه هم داریم که همیار نت هست اون وصل میشه ولی sign in نمیشه بعدش :-s
برا منم بعضی وقتا sign in نمیسه اما کنسولو ریستارت میکنم درست میشه و احتمالا بخاطر سرورا هست.وقتی به نت وصلی اما توی صفحه اصلی هیچ اتفاقی نمیفته مشکل خاصی نیست چون دستگاه به لایو وصل هست و مال من اینجوره که خودش نهایت بعد یک یا دو دقیقه وقتی میرم توی بازی یا برنامه خودش بعد یکی دو دقیقه میاد خودبخود.

- - -ویرایش - - -

اقایون داداشام میدونم اینجا جاش نیست اما چون بازدیدش بیشتره خواستم اطلاع بدم مشکل سیزن بازی فیفا 15 حل شده و من تونستم پس از چند ماه راحت بازی کنم 4.5 دست.بقیه شحبتا باشه تو تاپیک خودش

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
اقا بهترین dns برای مخابرات چیه بزنم؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

217.218.127.105
4.2.2.4
چ سرویسی داری از مخابرات؟
من واقعا کمرم داره میشکنه!!
512 نامحدود دارم اصلا جواب نمیده روزی 2دست بزور آنلاین پلی میکنم(باید سریعا عوضش کنم)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
نوشته شده توسط idden]-[;3790540:
217.218.127.105
4.2.2.4
چ سرویسی داری از مخابرات؟
من واقعا کمرم داره میشکنه!!
512 نامحدود دارم اصلا جواب نمیده روزی 2دست بزور آنلاین پلی میکنم(باید سریعا عوضش کنم)
1mg

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

MehdiChocolate

کاربر سایت
Jul 6, 2012
14
نام
Mehdi
من چند روزه که وقتی میخوام به لایو وصل بشم میزنه که کنسول به نت وصله ولی هیچ اتفاقی بعدش رخ نمیده.میزنه کنسول وصله به نت ولی تو صفحه اصلی که میام میزنه وصل نیست یا هر کار آنلاین دیگه ولی وی پ ان که شر میکنم درست میشه یعنی الان لایو *****ه برام؟اینترنت صبانت هست.یه اینترنت دیگه هم داریم که همیار نت هست اون وصل میشه ولی sign in نمیشه بعدش :-s
سلام ... منم اين مشكلو دارم ، 2 تا هم نت دارم ، ولي لايو لوود نميشه و وصل نميشه.... كسي راه حلي براش نداره؟ :(:(:(

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,900
سلام ... منم اين مشكلو دارم ، 2 تا هم نت دارم ، ولي لايو لوود نميشه و وصل نميشه.... كسي راه حلي براش نداره؟ :(:(:(
من دیروز یه بار دیگه با وی پ ان اول وصل شدم بعد بدون اینکه دستگاه رو خاموش کنم وی پ ان رو قطع کردم درست شد

MehdiChocolate

کاربر سایت
Jul 6, 2012
14
نام
Mehdi
من دیروز یه بار دیگه با وی پ ان اول وصل شدم بعد بدون اینکه دستگاه رو خاموش کنم وی پ ان رو قطع کردم درست شد
من تا حالا چيز پي ان شير نكردم ...
ميشه يه جوري ساده بگين .
من لب تاب ( ويندوز 8.1 دارم ، ويندوز اورجينال ) + مودم وايرلس دار هم دارم و هم هيلتر شكن دارم ، احتمالن از PPTP و L2PP هم پشتيباني ميكنه . فقط مراحل رو نميدونم ... با تشكر :|:|:|

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,900
من تا حالا چيز پي ان شير نكردم ...
ميشه يه جوري ساده بگين .
من لب تاب ( ويندوز 8.1 دارم ، ويندوز اورجينال ) + مودم وايرلس دار هم دارم و هم هيلتر شكن دارم ، احتمالن از PPTP و L2PP هم پشتيباني ميكنه . فقط مراحل رو نميدونم ... با تشكر :|:|:|
این چیزایی که میگم خودم تست کردم حالا راه دیگه ای هست رو نمیدونم.اول اینکه یا لپ تاپ باید داشته باشید یا رو pc کارت شبکه وای فای.دوم هم هیلتر شکنت باید اوپن وی پ ان باشه.
برنامه connectify hotspot 2015 رو نصب میکنی بعد کرک میکنی.بعد که درست کرک کردی ریست میکنی کامپیوترو بعد اول اوپن و پ ان رو کانکت میکنی بعد که وصل شد حالا برنامه connectify رو باز میکنی.تو لیست کانکشن ها میگردی کانکشن اوپن وی پ ان رو انتخاب میکنی بعد میای پایین یه اسم و پسوورد هم برای کانکشنت میسازی.حالا ایکس باکس رو روشن کن برو تو تنظیمات اینترنت و از اونجا تو قسمت وایرلس بگردد دنبال کانکشنی که ساختی و بهش وصل شو

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
دوستان با اجازه چن تا سوال داشتم میخوام کنسول بگیرم دارم یه کوچولو تحقیق میکنم
1- ایکس باکس وان تا چه حد به اینترنت احتیاج داره؟ اینکه میگید برای آفلاین بازی کردن اینترنت نمیخواد ینی اگه آنلاین بشم بعد یه آپدیتی برای بازی بیاد و من نخوام بگیرمش دوباره میتونم آفلاین بدون دریافت آپدیت بازی کنم؟ آنلاین چی؟
دوم اینکه من از یکی از آشناهام گفت ایکس باکس وان رو که همون اولش میگیری باید سه تا آپدیت رو دانلود کنی براش که چن گیگ میشه تقریبا؟
سوم اینکه آپدیت هایی که هر ماه برای دستگاه میاد روی بازیهای جدید هم مثل 360 هست؟ یا فقط باید دانلودش کرد؟
و چهارم اینکه این پچ روز اول که برای بعضی بازیا هست برای آنلاین بازی کردنه یا برای آفلاینم باید دریافت بشه؟
به طور کلی منظورم اینه که اگه کلا من بادستگاه آنلاین بشم بعد پیغام های مختلفی برای آپدیت حالا چه خود دستگاه چه بازی چه پچ روز اول رو دریافت کنم با قطع اینترنت به حالت اول برمیگرده و میتونم راحت بازی کنم یا نه؟
ببخشید یکم طولانی شد آخه من دسترسی چندان خوبی به اینترنت برای دانلود ندارم خواستم از اساتید بپرسم ببینم چه جوریاست
خیلی ممنون
تا چه حد که باید بگم کنسول با اینترنت یه چیز دیگست
اپدیت 360 نمیاد واسه بازیها
شما میتونید لایو باشید ولی اگر بازی پیغام اپدیت داد اپدیت نکنید و براحتی افلاین بازی کنید
اپدیت اول کنسول حدود 600 مگ هستش
اکثر اپدیتهای بازیها جهت ارتقا بخش انلاین هستش نگر اینکه اپدیت سنگین باشه از نظر حجم که مشخص میکنه به بخش افلاینم ربط داره که بازم میتونید نگیریدشون ولی به محض قبول دانلود اپدیت دیگه نمیتونید بازی رو انجام بدید تا اپدیتش کامل بشه

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
ریجن کنسول که فرقشون اداپتور 110 ولت و 220 هستش که اگه 2 بگیرید 220 هستش
پروفایلی هم فرق خاصی تدارن 1 درصد ممکنه یه دل ای سی واسه مثلا ریجن 1 بیاد واسه 2 نیاد یا با دستکاری و محدودیت بیاد
بعلاوه روی 2 شما یورو شارژ میکنید رو اکانت روی 1 دلاری هستش

Poorya2002

کاربر سایت
Mar 24, 2015
39
نام
Poorya
بچه ها یه سوال اکانت وان ریجن داره؟ من اگه به خوام اکانت ریجن یک بزنم باید چه کار کنم مال کدوم کشور میشه
لطفا راهنمایی کامل مرسی من الان اکانت u.s.a دارم بخوام یکی جدید به جزء مال خودم بسازم باید چه کار کنم

:-/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر