همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
۲ سوال :
چطوری اسکرین شات بگیریم و به فلش منتقل کنیم؟!
راه حل sign in نشدن پروفایل که گاها رخ می ده چیه؟!
دکمه هوم ایکس باکس رو دوبار فشار میدین و بعدش نوشته. فکر کنم با Y باشه
اونم فعلا هیچ کاریش نمیشه کرد. از خود من اکثر اوقات همینطوره

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
سلام دوستان اگه من ایکس باکس وان بگیرم توی انلاین به مشکل بر نمی خورم؟یعنی کسی هست که من باهاش انلاین بازی کنم؟اپدیت بازی ها چند گیگه؟برای بازی جی تی ای چند گیگه؟
منون میشم جواب بدید

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
سلام دوستان اگه من ایکس باکس وان بگیرم توی انلاین به مشکل بر نمی خورم؟یعنی کسی هست که من باهاش انلاین بازی کنم؟اپدیت بازی ها چند گیگه؟برای بازی جی تی ای چند گیگه؟
منون میشم جواب بدید

مثل اینکه حرف ما خریدار نداره!:(

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,869
نام
Sajjad
منون میشم جواب بدید

سلام
بستگی به اینترنت داره... بله خیلی ها هستن
بستگی به بازیش داره
درست یادم نیست فک کنم حدود دو گیم بود

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
سرعت دانلود / آپلود و مهمتر از همه پینگ و البته نداشتن قطعی !!
اگر منظورت 512 مخابراته نه نمیشه زیاد بهش امیدوار باشی
سرعت دانلود32
قطعی هم نداره
بله 512مخابرات
ارتقا بدم یه مگابایتش کنم؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
من PS4 دارم. حدودا یه ماهی میشه وضعیت اینترنت داغون شده و پورت های PSN رو بستن نمیشه درست حسابی آنلاین زد، invite گیم و پارتی داد.!!!

میخواستم ببینم شرایط وان چطوری هست. invite party و کلا میشه با دوستاتون آنلاین بزنید ؟ حالا join match ها پیشکش

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
من PS4 دارم. حدودا یه ماهی میشه وضعیت اینترنت داغون شده و پورت های PSN رو بستن نمیشه درست حسابی آنلاین زد، invite گیم و پارتی داد.!!!

میخواستم ببینم شرایط وان چطوری هست. invite party و کلا میشه با دوستاتون آنلاین بزنید ؟ حالا join match ها پیشکش

برای منم شرایط تو پی اس ان وخیم شده اصلا هیچ کاری نمیشه کرد. تو لایو اما شرایط پارتی و فیچرهای لایو خوبه و مشکلی نداره ولی انلاین بازی نکردم تو این مدت که بگم مشکل داره یا نه

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
سرعت دانلود32
قطعی هم نداره
بله 512مخابرات
ارتقا بدم یه مگابایتش کنم؟
من خودم مخابرات دارم.
512 مخابرات خیلی جواب نمیده روی وان.1 مگ مخابرات بدک نیست میتونی خوب بازی کنی و سرعت استور و محتویات لایو خیلی رو مخه.من خودم هم الان 2 مگ مخابرات دارم و راضی ام هم از بازی کردن آنلاین و هم از خود لایو دانلود کردن از استور.
البته به ناحیه ی مخابراتی هم ربط داره که خیلی پورت نداده باشه.مثلا یکی از رفیقم پاسداران زندگی میکنه اینترنت اش که از مخابرات گرفته خوبه ولی یکی دیگه که تو نارمکه میناله.ناحیه ی ولنجک هم جالب نیست چون تست کردم ولی ناحیه ی هتل پارسیان که ولی عصر رو میده فوق العادست.و جالبیش اینجاست یه کوچه مرکز مخابراتیش جعفری ه ولنجک بعد کوچه پایینی همین ناحیه پارسیان!:|
ولی بهت پیشنهاد میدم 2 مگ اش کنی.الته اینم بگه مخابرات حجم دزده.

آخرین ویرایش:

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
من خودم مخابرات دارم.
512 مخابرات خیلی جواب نمیده روی وان.1 مگ مخابرات بدک نیست میتونی خوب بازی کنی و سرعت استور و محتویات لایو خیلی رو مخه.من خودم هم الان 2 مگ مخابرات دارم و راضی ام هم از بازی کردن آنلاین و هم از خود لایو دانلود کردن از استور.
البته به ناحیه ی مخابراتی هم ربط داره که خیلی پورت نداده باشه.مثلا یکی از رفیقم پاسداران زندگی میکنه اینترنت اش که از مخابرات گرفته خوبه ولی یکی دیگه که تو نارمکه میناله.ناحیه ی ولنجک هم جالب نیست چون تست کردم ولی ناحیه ی هتل پارسیان که ولی عصر رو میده فوق العادست.و جالبیش اینجاست یه کوچه مرکز مخابراتیش جعفری ه ولنجک بعد کوچه پایینی همین ناحیه پارسیان!:|
ولی بهت پیشنهاد میدم 2 مگ اش کنی.الته اینم بگه مخابرات حجم دزده.
2مگ نامحدود و محدودش چنده؟شاتل چنده؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
برای منم شرایط تو پی اس ان وخیم شده اصلا هیچ کاری نمیشه کرد. تو لایو اما شرایط پارتی و فیچرهای لایو خوبه و مشکلی نداره ولی انلاین بازی نکردم تو این مدت که بگم مشکل داره یا نه

مرتضی، تو PSN الان من نمیتونم کلا یه پارتی بسازم و با دوستم invite بدم و یه بازی انجام بدیم. تو لایو این موارد حله؟

مشکل sign in اینا نداره ؟

و اینکه یه جایی خوندم، میشه که بازی های وان رو جدا از PC دانلود کرد و از طریق هارد مستقیم داخل کنسول ریخت و بازی کرد. همیچین چیزی واقعا هست؟

ببخشید زیاد سوال کردم

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
2مگ نامحدود و محدودش چنده؟شاتل چنده؟
والله اگه يادت باشه قديما ميتونستي اصلا از تو سايتش سرعت ات رو تغيير بدي ولي الان هم اون قابليت رو برداشتن و هم اينكه سرويس هاي يك مگ و دو مگ رو حجمي كردن(مطمئناً براي پول بيشتر كردن) و نامحدود هاش سرويس هاي زير يك مگه(جالبيش هم اينجاست كه سرعت دانلود محدود با نا محدود يكيه!).البته بازم زنگ بزن بپرس تو سايتش كه اينطوريه.
در مورد شاتل هم اطلاعي ندارم عزيز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر