همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
CoD میشه ولی FC4 نمیشه :D
farcry 4 یعنی چه طوری نمیشه ؟ یعنی فقط کافیه به نت متصل باشیم و بعد میتونیم دو نفره روی یه دستگاه با دو تا دسته به صورت coop بازی کنیم ؟ یا نه باید به نت وصل باشی و با یه بازی کن دیگه که اونم آنلاین هستش دو نفره coop بازی کنی ؟

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,168
نام
Ehsan
farcry 4 یعنی چه طوری نمیشه ؟ یعنی فقط کافیه به نت متصل باشیم و بعد میتونیم دو نفره روی یه دستگاه با دو تا دسته به صورت coop بازی کنیم ؟ یا نه باید به نت وصل باشی و با یه بازی کن دیگه که اونم آنلاین هستش دو نفره coop بازی کنی ؟

باید به نت وصل باشی و با یه بازی کن دیگه که اونم آنلاین هستش دو نفره coop بازی کنی :D

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
باید به نت وصل باشی و با یه بازی کن دیگه که اونم آنلاین هستش دو نفره coop بازی کنی :D
:(
خیلی **** هست که نمیشه دو نفره روی یه کنسول با دو تا دسته coop بازی کنیم. 3 تا بازی باهاش خریدم ( dead risging ، nba 2014 ، Rise son of rome) تقریبا میشه گفت دسته اضافه که برا کنسول گرفتم به هیچ دردم نمیخوره چون هیچ کدوم از این بازی ها coop نمیشه البته به جز NBA که اونم حال نمیده.
دوستم forza رو داره اونم دو نفره نمیشه ؟ اگه میشه تا برم توی ایام عید ازش قرضی بگیرم بازی رو.

- - -ویرایش - - -

شما خودت این بازی رو داری ؟ میشه دو نفره با هم بازی کنیم ؟

samanlord

کاربر سایت
Oct 7, 2011
1
سلام بچه ها یه سوال من 3 روزه نتم به سرعت موشک تموم میشه ایکس باکس وانم هم که packet loss 100% میزنه این میتونه دلیل تموم شدن سریع ترافیک نتم باشه؟ هر نیم ساعت 1گیگ تموم میکنه دارم دیوونه میشم....

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
سلام بچه ها یه سوال من 3 روزه نتم به سرعت موشک تموم میشه ایکس باکس وانم هم که packet loss 100% میزنه این میتونه دلیل تموم شدن سریع ترافیک نتم باشه؟ هر نیم ساعت 1گیگ تموم میکنه دارم دیوونه میشم....
هر نیم ساعت 1 گیگ یعنی در هر ثانیه 550 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکردی !!!!!!!!!! یعنی هر 2 ثانیه 1 مگ ! پس سرعت نتت خیلی بالاست، به نظر من اگه آدم سرعت 128 یا 256 بگیره از سرعت 1 مگ یا 2 مگ خیلی بهتره چون اگه یه موقع حواست پرت بشه در عرض 1 ساعت 2 گیگ میپره !!!!! ولی اگه سرعتت پایین باشه دیگه این اتفاق به این سرعت نمیفته، تازه واسه آنلاین بازی کردن پینگ یا همون latency حرف اول و آخر رو میزنه که سرعت 2 مگ با 128 کیلو بایت هیچ فرقی توی پینگ ندارن و هر دو تاشون یک پینگ رو دارن ( بسته با isp و شهر و سروری که داری توش بازی میکنی متغیره) فقط خطوط سرعت بالا یه مزیت دارن که آپدیت ها رو میتونی خیلی سریع بگیری.

- - -ویرایش - - -

دوستان الآن من اگه بخوام بازیه Dead rising رو شبانه بذارم دانلود بشه یعنی از 1 تا 7 صبه که نت رایگانه باید چی کار کنم ؟ منظورم اینه که تا وقتی که آپدیت هاش تموم نشه نمیتونم آفلاین حالت مرحله ای رو بازی کنم ؟ توی روز که نت رایگان نیست آفلاین حالت مرحله ایشو برم و شب که نت رایگان شد بذارم آپدیت شه، باز فردا صبح ساعت 7 صبح pause کنم و آفلاین بازی کنم و باز 1 شب .................... همینطوری تا آپدیتش تموم بشه.
آخه دارم فک میکنم اینطوری که بخوام فقط شبا بذارم آپدیت بشه بک کنم یه 1 ماهی طول بکشه آپدیت 15 گیگه dead rising یا مثلا rise تموم بشه و تا اون موقع اگه نتونم آفلاین بازی کنم که خیلییییییییییییییییی ستم میشه !!!

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان یه سوال فنی
میشه افلاین بازی رو نصب کرد بعد جدا اپ رو دانلود کرد ؟ :d

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
دوستان یه سوال فنی
میشه افلاین بازی رو نصب کرد بعد جدا اپ رو دانلود کرد ؟ :d
در مورد سوال اولت یه ذره بیشتر توضیح بده...
بهترین حالت برای نصب بازیهای x1 اینه که ابتدا بازی رو افلاین نصب کنی و بعد از نصب کامل آنلاین بشی و آپدیتهاشو بگیری

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
در مورد سوال اولت یه ذره بیشتر توضیح بده...
بهترین حالت برای نصب بازیهای x1 اینه که ابتدا بازی رو افلاین نصب کنی و بعد از نصب کامل آنلاین بشی و آپدیتهاشو بگیری

سوال اول اوکی شد :d
در مورد سوال دوم همین کارو کردم
مرسی از راهنمایت :d

amir4815

کاربر سایت
Mar 25, 2012
94
نام
امیر
سلام
من بازیهای وان که روی هارد اکسترنال میریزم موقع اپدیت حتی ۲۰۰\۳۰۰ مگی ۱۴-۱۵ ساعت دانلودشون طول میکشه!:(
مشکلش از چی میتونه باشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,654
نام
Arshia
یک عدد سوال دارم ! :d
از طریق xbox.com وقتی میخوای اکانت بسازی فقط کشور و زیپ کد میخواد پس چجوری باید آدرس دقیق بدم که بعدا برای خرید از استور مشکلی پیش نیاد اصلا آدرس نمیخواد که ! :-/ و اونجا که شماره تلفن میخواد میتونی واسه ایران هم بدی اگه شماره خودم رو بدم ولی اکانت آمریکا بسازم بعدا مشکلی پیش نمیاد ؟
پیشاپیش ممنون :d

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
یک عدد سوال دارم ! :d
از طریق xbox.com وقتی میخوای اکانت بسازی فقط کشور و زیپ کد میخواد پس چجوری باید آدرس دقیق بدم که بعدا برای خرید از استور مشکلی پیش نیاد اصلا آدرس نمیخواد که ! :-/ و اونجا که شماره تلفن میخواد میتونی واسه ایران هم بدی اگه شماره خودم رو بدم ولی اکانت آمریکا بسازم بعدا مشکلی پیش نمیاد ؟
پیشاپیش ممنون :d
شما باید از طریق همون سایت بری PRIVACY و توی تنظیماتش قسمت BILLING رو بزنی بعد روی BILLING INFO بزن که یه گزینه ADD میاد واست اونجا باید آدرس بدی ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر