همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,678
نام
محمد
لول جالبه الان رفتم دیدم شده 99%:d فکر کنم ترسید :d
جالبه اکثرا این مشکل رو دارن یهو رو یک درصد گیر میکنه مثل اسب دانلود میکنه:d بعد یهو 60 درصد میره جلو دوباره گیر میکنه.. به نظرم مایکروسافت باید install بازی رو از آپدیت جدا کنه یعنی اول از رو سی دی بریزه بعد دانلود کنه این جوری آدم میفهمه دانلود در چه وضعیتیه
واسه بازی های Retail بهترین کار اینه موقع نصب اینترنت رو قطع کنید، اینجوری دیتای بازی مستقل نصب میشه و احتمال اینکه وسطش گیر کنه خیلی کمه، بعدش هم آپدیت رو جداگانه گرفت.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,853
نام
مرتضی
کلا سیستم عامل وان خیلی از اینجور مشکلات داره. عجیبه که مایکروسافت بعنوان بزرگترین شرکت نرم افزاری همچین شرایطی رو برای وان تحمل میکنه:|

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
اگر بتونه برای این آپدیت‌هاش یک چیزی مثل دانلود آپدیت سیستم (که میگه داره با ریتی دانلود میکنه و چقدر مونده) اون جوری درست کنه خیلی خوب میشه

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام به دوستان ایکس باکسی
اقا من یه سوال خیلی خیلی مهم از بچه های ایکس وانی تهران دارم شهرستانی ها هم عزیز من هستن ولی روی صحبتم با تهرانی هاست

میخواستم بدونم الان تعویض یا خرید و فروش بازی های ایکس وان در تهران چطوریه؟راحت هستین؟تعداد فروشنده ها و خریدار ها چطوریه؟(به نسبت قبل چطوریه؟یادمه حدودا تو خرداد ماه همین امسال خرید و فروشش خیلی ضعیف بود)
ایا مثل بچه های پلی 4 تو وایبر یا واتس اپ گروه برا خرید و فروش دارید؟یا بیشتر تو لایو باهم در ارتباطید؟
الان به های پلی 4 خیلی راحت باهم بازی عوض میکنن و تعدادشون هم خیلی زیاده و معمولا بازی ها سر به سر میشن و ضرر پای بازی نمیدین معمولا به حدی که من تا حالا سمت غرب تهران هم لازم نشده برم و نزدیک خونمون راحت معامله کردم
حالا به این راحتیم نه ولی کلا وضعیت تعویض یا خرید و فروش بازی های وان چطوره؟

Arsh The K

کاربر سایت
Jul 18, 2011
62
نام
ارشیا
سلام همگی، من در فکرم که ایکس باکس وان رو بخرم و می خواستم بدونم که الان وضعیت لایو و بازی ها و اینا چطوریه و اگه یکی از دوستان لطف کنه یه سایت برای خرید دستگاه و بازی هاش پ.خ کنه ممنون میشم

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
چرا یکی جواب مارو نمیده!:| حالا خوبه میخوایم برای خرید وان راهنمایی بگیریم کسی محل نمیزاره، اگه جکوزی و استخر میخواستیم بخریم چکار میکردین!؟:))

اقا من میخوام xone بگیرم، بدون کینکت قیمتش چند در میاد؟؟؟؟؟ وان هم مثل ps4 رجین توش مهم نیست؟؟ فری رجیونه؟؟؟؟

الان نسخه های 2015 ش وارد شدن یا همشون مال 2014 هستن؟؟؟ از کجا بفهمیم ساخت چه سالیه؟؟؟ از کجا بفهمیم کنسول پلمپ اصل کمپانیه؟؟؟؟؟
اینم بگم فقط به عشق فورزا میخوام وان بگیرم:d

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
چرا یکی جواب مارو نمیده!:| حالا خوبه میخوایم برای خرید وان راهنمایی بگیریم کسی محل نمیزاره، اگه جکوزی و استخر میخواستیم بخریم چکار میکردین!؟:))

اقا من میخوام xone بگیرم، بدون کینکت قیمتش چند در میاد؟؟؟؟؟ وان هم مثل ps4 رجین توش مهم نیست؟؟ فری رجیونه؟؟؟؟

الان نسخه های 2015 ش وارد شدن یا همشون مال 2014 هستن؟؟؟ از کجا بفهمیم ساخت چه سالیه؟؟؟ از کجا بفهمیم کنسول پلمپ اصل کمپانیه؟؟؟؟؟
اینم بگم فقط به عشق فورزا میخوام وان بگیرم:d

پیشاپیش مبارکتون باشه برای قیمت به این تاپیک مراجعه کنید http://forum.bazicenter.com/thread77479/page63/#post3615495

در مورد سال ساخت هم کلا تعداد خیلی کمی از Day One Edition مشکل درایو داشتن که دیگه تو بازار موجود نیستن مگه به صورت دست دوم .. باقی آمار خرابی هم مثل بقیه محصولات الکترونیکی هست و لزومی نداره رو تاریخ ساخت وسواس به خرج بدید... فقط Power Brick 220 بازار اکثرا غیر اورجینال و بی کیفیت هستند و بعضی از فروشندگان اقدام به تعویض Power Brick های 220 ریجن Pal با غیر اصل های داخل بازار می کنند در نتیجه نسخه ریجن 1 رو پیشنهاد میکنم چون Power Brick اصل 110 تو پک تضمین شدست قیمت پایین تری داره و با یه تبدیل 110 به 220 با کیفیت بدون مشکل استفاده خواهید کرد .

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
سلام به دوستان ایکس باکسی
اقا من یه سوال خیلی خیلی مهم از بچه های ایکس وانی تهران دارم شهرستانی ها هم عزیز من هستن ولی روی صحبتم با تهرانی هاست

میخواستم بدونم الان تعویض یا خرید و فروش بازی های ایکس وان در تهران چطوریه؟راحت هستین؟تعداد فروشنده ها و خریدار ها چطوریه؟(به نسبت قبل چطوریه؟یادمه حدودا تو خرداد ماه همین امسال خرید و فروشش خیلی ضعیف بود)
ایا مثل بچه های پلی 4 تو وایبر یا واتس اپ گروه برا خرید و فروش دارید؟یا بیشتر تو لایو باهم در ارتباطید؟
الان به های پلی 4 خیلی راحت باهم بازی عوض میکنن و تعدادشون هم خیلی زیاده و معمولا بازی ها سر به سر میشن و ضرر پای بازی نمیدین معمولا به حدی که من تا حالا سمت غرب تهران هم لازم نشده برم و نزدیک خونمون راحت معامله کردم
حالا به این راحتیم نه ولی کلا وضعیت تعویض یا خرید و فروش بازی های وان چطوره؟

یک شخصی جواب این کاربر رو بده , ماهم ممنون میشیم
باتشکر

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
یک شخصی جواب این کاربر رو بده , ماهم ممنون میشیم
باتشکر
وضعیت یکم بهتر شده ولی در کل هنوز به راحتی Ps4 نیست مخصوصا اگر دنبال بازی های کم طرفدار بگردی .. تو وایبر ظاهرا گروپ هست ولی من خودم بیشتر از طریق Live یا بازیسنتر انجام میدم . می تونید به سایت های خرید و فروش معروف سر بزنید و آمار مورد نظرتون رو دقیق تر به دست بیارید .

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
اقا من در کیفیت ایکس وان ذره ای شک ندارم ه نرم افزار و چه سخت افزار
ولی درباره تعویض بازی ها جواب روشن تری لازم دارم
میخوام بدونم داخل تهران رد و بدل بازی ها دقیقا چطوره ایا برای خرید و فروش بازی ها باید زیاد بدو بدو بکنی یا اینکه نه راحت میتونی خرید و فروش انجام بدی و اینکهمتوسط ضرری که پای هر بازی میدین چقدره؟

من الان پلی 4 دارم اصلا ازش راضی نیستم و خودم هم ایکس باکس دوس دارم ولی موضوع تعویض بازی ها برام مهمه ون تو پلی 4 عین اب خوردن بازی خرید و فروش میشه

joint

کاربر سایت
Mar 23, 2009
21
سلام
چند سوال تکراری داریم من 360 داشتم 1 سال پیش فروخشتم الان به سرم زده one بخرم دربارش چند سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید :
1 - ریجن 1 و 2 چه فرقی باهم دارند ؟
2 - این پست هایی که توش هی میگید پال منظور چیه ؟
3 - آیا امکان کپی کردن بازی ها روی هارد داخل دستگاه هست ؟
4 - الان چند مدل xboxone دربازار موجوده؟
5 - داستان بازیهاش به چه صورت آیا کپی خور شده اند یا خیر که مسلما جواب نه هست اما آیا خبری از کپی شدنش هست یا خیر ؟
6 - راه حلی برای گرون بودن بازهاش پیدا شده یا خیر ؟
7 - از کجا بخرمش ؟
8 - این دستگاه برای اینکه بتونه به کارش ادامه بده هر روز باید به اینترنت وصل شه ؟

آخرین ویرایش:

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام
چند سوال تکراری داریم من 360 داشتم 1 سال پیش فروخشتم الان به سرم زده one بخرم دربارش چند سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید :
1 - ریجن 1 و 2 چه فرقی باهم دارند ؟
2 - این پست هایی که توش هی میگید پال منظور چیه ؟
3 - آیا امکان کپی کردن بازی ها روی هارد داخل دستگاه هست ؟
4 - الان چند مدل xboxone دربازار موجوده؟
5 - داستان بازیهاش به چه صورت آیا کپی خور شده اند یا خیر که مسلما جواب نه هست اما آیا خبری از کپی شدنش هست یا خیر ؟
6 - راه حلی برای گرون بودن بازهاش پیدا شده یا خیر ؟
7 - از کجا بخرمش ؟
8 - این دستگاه برای اینکه بتونه به کارش ادامه بده هر روز باید به اینترنت وصل شه ؟
1-هیچ فرقی نداره فقط یکی با پاور بریک 110 و دیگری با پاور بریک 220 کار میکنه
2-پال سیستم پخشتصویر که مخصوص اروپاست
3-نمیدونم
4-دو مدل با کینکت و بدون کینکت بقیش باندل هستن
5-خبری نیست
6-خرید و فروش دست دوم دیگه
7-از هرجا خواستی نمیشه تو تاپیک جای مشخصی گفت
8-فقط روز اول اپدیت روز اول میخواد مثل کنسول شرکت رقیب و دیگر هیچ

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
حیف واقعا حیف
کنسول ایکس وان محشره بهترین کنسول ساخته شده تا کنون
ولی وقتی انجمنش انقدر خالیه حالا ببین اوضاع رد و بدل بازی هاش چطوره اگه ایران نبودم یا وضع مالیم انقدر خوب بود که به تعویض بازی احتیاج نداشتم حتما میگرفتم

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
حیف واقعا حیف
کنسول ایکس وان محشره بهترین کنسول ساخته شده تا کنون
ولی وقتی انجمنش انقدر خالیه حالا ببین اوضاع رد و بدل بازی هاش چطوره اگه ایران نبودم یا وضع مالیم انقدر خوب بود که به تعویض بازی احتیاج نداشتم حتما میگرفتم

داداش من شما هم زیادی نگران هستی بابت این قضیه صد در صد تعویض بازی ها تو ps4 راحت تره ولیکن تو وان هم مشکل خاصی نیست بازی های پر مخاطب مثل Gta farcry خیلی راحت مبادله میشه بازی های کم مخاطب تر هم مثل alien isolation رو کرایه کرد کاری که خودم میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر