همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
يه سوال كوچولو
به عنوان اولين بازي واسه اين كنسول كدوم رو پيشنهاد ميدين كه تا مدت ها تكراري نشه و سرگرم كننده باشه و ...؟
- GTA 5
- Forza horizon 2

(يه سوال كوچيكتر، بهترين سايت واسه فروش اين بازيا كدومه؟ يعني از كجا بايد تهيه كرد؟)
Forza horizon2

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
دوستان من اومدم براي كنسولم يه اكانت درست كنم،ايميل و پسوورد و اسم كاربري و اينا رو گرفت و اكانت داد ولي ديگه ادرس و كدپستي و اينا نگرفت كه بخوام بزنم،و باهاش ساين اين هم شدم و بازي كردم،يعني الان كامل ثبت نام شده؟!كجا بايد اون اطلاعات رو بدم؟
ايميلي كه بهش دادم واسه اكانتم،قبلا باهاش اكانت ps4 هم درست كرده بودم و اونجا ادرس و كد پستي امريكا داده بودم

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
يه سوال كوچولو
به عنوان اولين بازي واسه اين كنسول كدوم رو پيشنهاد ميدين كه تا مدت ها تكراري نشه و سرگرم كننده باشه و ...؟
- GTA 5
- Forza horizon 2

يه سوال ريزه ديگه: اگه مثلا GTA 5 رو ريجن 1 بگيرم، ميتونم Forza horizon 2 رو ريجن 2 بگيرم؟ يا بايد هم ريجن باشن؟

(يه سوال كوچيكتر، بهترين سايت واسه فروش اين بازيا كدومه؟ يعني از كجا بايد تهيه كرد؟)

گه ميخواي تكراري نباشه شك نكن GTA V من رو 360 بازي كردم بازم رو وان گرفتم هنوزم برا جالبه و تازگي داره البته اين مربوط به بخش مولتيش هست اگه امكان انلاين بازي كردن نداري تصميم ديگه با خودته ولي اگه ميتوني انلاين بزني حتما gta

Good luck !!!

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
دوستان من اومدم براي كنسولم يه اكانت درست كنم،ايميل و پسوورد و اسم كاربري و اينا رو گرفت و اكانت داد ولي ديگه ادرس و كدپستي و اينا نگرفت كه بخوام بزنم،و باهاش ساين اين هم شدم و بازي كردم،يعني الان كامل ثبت نام شده؟!كجا بايد اون اطلاعات رو بدم؟
ايميلي كه بهش دادم واسه اكانتم،قبلا باهاش اكانت ps4 هم درست كرده بودم و اونجا ادرس و كد پستي امريكا داده بودم

ثبت نام شدید , توی ستینگ قسمت رنگی سمت چپ اطلاعات انلاین شما هست که می تونید تغییرش بدید , البته لازم نیست , فقط اگر بخواهید بازی رو دیجیتالی بخرید باید ادرس و کد پستی رو وارد کنید ;;)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
يه سوال كوچولو
- GTA 5
- Forza horizon 2

يه سوال ريزه ديگه: اگه مثلا GTA 5 رو ريجن 1 بگيرم، ميتونم Forza horizon 2 رو ريجن 2 بگيرم؟ يا بايد هم ريجن باشن؟

Gta 5 اگر هم اهل انلاین هستی حتما بخر
forza horizon 2 هم تحت هیچ شرایطی برای خریدش شک نکن اینقدر محتوا event داره که تا ماه ها سر گرمت میکنه انلاینش هم فوق العاده هستش
البته فیفا هم بهت پیشنهاد میکنم اگر اهل فوقتبال هستی

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
سلام دوستان
اين xbox fitness پخش ويديو هاش اينترنت مصرف ميكنه يا با همون 300 مگ كه دان كنيم فيلم فري هاشم دانلود ميشه ؟

Good luck !!!

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان کینکت خودش رو اتوماتیک بالا وپایین تنظیم میکنه یا باید دستی تنظیمش کرد چون میخوام بالای تلویزیون نصبش کنم؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,773
نام
مارشال
دوستان یه سوال رو قسمت براق دستگاه چی باید چسبوند که از خط و خش در امان باشه
Sent from my SM-N7502 using Tapatalk
هم برچسب های ضدخش برای قسمت های براق هست، هم اسکین های کلی که تمام کنسول رو میپوشونه با طرح های مختلف.
تو نت بگردی پیدا میکنی. ;)

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
سلام دوستان.اداپتور تبدیل برق من صدای فنش زیاده. طبیعی به نظرتون؟مدل اداپتور کاملا شبیه اداپتور اصلی دستگاه هست..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر