همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

amirrezan95

کاربر سایت
Nov 29, 2009
74
خیر دوست من برای آفلاين بازی کردن اصلا نیازی به نت نیست اما تجربه این کنسول به تجربه بازیهای انلاینش هست
بخدا انلاین بودن هیچ ترسی نداره یه بار امتحان کنی خودت متوجه میشی

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk
ترس که نداره مشکل نداشتن اینترنت درست حسابی هست چون شنیدم حجم آپدیت بالاست و از پلی چهارم بیشتر هست.

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
سلام دوسنان بالاخره منم اکس باکس وان گرفتم. هرجا میرفتم حتی فروشندها باهام بحث میکردن که چرا میخوای اکس باکس بخری بدرد نمیخوره و ps4 بهتره و فلانه و از این حرفا ولی چون من از سالها بیش با ماکرو و بازیهاش خاطره دارم و بزرگ شدم (midtown madness یادش بخیر) و همیشه xbox داشتم و با playstation غریب بودم تصمیم گرفتم این نسل هم ... بگذریم
اولین چیزی که نظرمو جلب کرد اینکه بزرگه :| و خیلی ساده ولی شیک هست. تا اوردمش خونه از کتو کول افتادم:d
دستش هم خوش دست تر و بهتر شده.
فقط یه مشکلی که دارم اینکه وصلش کردم به مانیتور ولی متاسفانه مانیتورم اسبیکر نداره و صدا ندارم. راهی نداره که صدا به هدست دسته منتقل بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
سلام دوسنان بالاخره منم اکس باکس وان گرفتم. هرجا میرفتم حتی فروشندها باهام بحث میکردن که چرا میخوای اکس باکس بخری بدرد نمیخوره و ps4 بهتره و فلانه و از این حرفا ولی چون من از سالها بیش با ماکرو و بازیهاش خاطره دارم و بزرگ شدم (midtown madness یادش بخیر) و همیشه xbox داشتم و با playstation غریب بودم تصمیم گرفتم این نسل هم ... بگذریم
اولین چیزی که نظرمو جلب کرد اینکه بزرگه :| و خیلی ساده ولی شیک هست. تا اوردمش خونه از کتو کول افتادم:d
فقط یه مشکلی که دارم اینکه وصلش کردم به مانیتور ولی متاسفانه مانیتورم اسبیکر نداره و صدا ندارم. راهی نداره که صدا به هدست دسته منتقل بشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
مبارکت باشه.اسپیکر به مانیتور وصل کن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,635
نام
محمد
تنها راهش اینه شما مبدل Optical به Analog بخری. از اینا:

419qgel6aHL._SL500_AA300_.jpg

ورودی Optical هست که با یه کابل مخصوص وصل میشه به X1، خروجی هم که با یه کابل انتقال صدا، وصل میشه به اسپکیر. قیمتش هم حدود 80 تا 90 هست.

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
ترس که نداره مشکل نداشتن اینترنت درست حسابی هست چون شنیدم حجم آپدیت بالاست و از پلی چهارم بیشتر هست.

حجم هاي گيگي مال اوايل نسل بود حالا تقريبا همش مگي هست
ببين GTA كه خداي انلاينه ١ گيگ اپديتشه ديگه بقيه كمترن

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia

باید هدست ایکس باکس وان بخری که به دسته وصل میشه و میتونی صدا رو بشنوی

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین

آداپتور رو بگیر قیمتش فک کنم 20$ باشه،بعد هر هدفون یا هدستی میخوای بهش وصل کن.وصل میشه به زیر دسته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر