همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
اقا اين اكس باكس 1 بجز ريجن 1 و 2 ريجن ديگه اي هم ازش تو بازار هست؟ من حقيقتش ميخواستم از دي جي كالا بگيرم اينا هم فقط ميدونن كه كنسولي كه ميفروشن توليد 2014 ــه و از ريجنش اطلاعي نداشتن! منم نگرانم كه مبادا ريجن 3 بفرستن براي من:|

پ.ن: من با اين اينترنتم با توجه با صحبت هاي دوستان بهتره اصلا انلاين نشم در اينده:d 256 نامحدود دارم از مخابرات...

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
سلام
اقا اين اكس باكس 1 بجز ريجن 1 و 2 ريجن ديگه اي هم ازش تو بازار هست؟ من حقيقتش ميخواستم از دي جي كالا بگيرم اينا هم فقط ميدونن كه كنسولي كه ميفروشن توليد 2014 ــه و از ريجنش اطلاعي نداشتن! منم نگرانم كه مبادا ريجن 3 بفرستن براي من:|

پ.ن: من با اين اينترنتم با توجه با صحبت هاي دوستان بهتره اصلا انلاين نشم در اينده:d 256 نامحدود دارم از مخابرات...

من تا حالا نشنيدم ايكس باكس وان ريجن ديگه اى هم داشته باشه به جز 1 و 2 ( و البته يه ريجن اختصاصى براى چين )
حتى اگه داشته باشه فروشندگان داخل ايران اول از همه ريجن 1 ميارن و به طور محدودى هم ريجن 2 ...
راجبه اينترنت هم كه گفتى ، اينترنت شما به درد بازى آنلاين نميخوره زياد ولى آپديت ها رو با توجه به نامحدود بودنش ميتونى دانلود كنى ، البته كه با سرعت شما يكم طول ميكشه ! :d
من خودم با 512 مخابرات مشكل خاصى ندارم .

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
سلام

دوست عزیز دیجیکالا کنسول ریجن 1 رو میده چون همراش هم یع ترانس برای بازی کردن رو کنسول برات میزاره

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام دوستان يكي به من ميتونه بگه xb1 بهتره يا ps4 ?
كلي از بازي ها رو پي اس دارن رو ١٠٨٠ اجرا ميشن با 60fps

ولي ايكس باكس بين ٧٢٠ تا ٩٠٠ هست و بيشتر بازي ها 30fps!!

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar
کدوم بازی رو وان 720 بود؟:-/

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
سلام دوستان يكي به من ميتونه بگه xb1 بهتره يا ps4 ?
كلي از بازي ها رو پي اس دارن رو ١٠٨٠ اجرا ميشن با 60fps

ولي ايكس باكس بين ٧٢٠ تا ٩٠٠ هست و بيشتر بازي ها 30fps!!

aryan namavar

اگه اخبار گيم رو دنبال كرده باشي ميبيني به غير بازي هاي لانچ بقيه مثل هم بوده همچنين تو سايت گيم فا ميتوني برتري وان در كالاف و اساسين رو به ترتيب تو فريم و رزولوشن ببيني

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
اگه اخبار گيم رو دنبال كرده باشي ميبيني به غير بازي هاي لانچ بقيه مثل هم بوده همچنين تو سايت گيم فا ميتوني برتري وان در كالاف و اساسين رو به ترتيب تو فريم و رزولوشن ببيني

تو ign ديدم.
95f5c46dfb179ad7516c732fb9110388.jpg

ولي اينجا ميگه پي اس ٤ بهتره. من خودم ايكس باكس رو دوست دارم ولي با اين وضع.....
سمت راست ps4 هست

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
تو ign ديدم.
95f5c46dfb179ad7516c732fb9110388.jpg

ولي اينجا ميگه پي اس ٤ بهتره. من خودم ايكس باكس رو دوست دارم ولي با اين وضع.....
سمت راست ps4 هست
بتل فیلد 4 720؟:-/امکان نداره یه منبع درستو حسابی بدید

- - -ویرایش - - -

از ign.com درست حسابي تر

aryan namavar

خب باید بگم رزولوشن بتل فیل 4 در ایکس وان ۱۲۸۰ در ۷۲۰ بوده و با ایکس 360 و پی اس 3 یکیه اما این آپدیتهای آخر باعث نشده رزولوشن رو بالاتر ببرن؟اگه اینطوریه برای بتلهای دیگه هم میخوان 720 بدن بیرون تا آخر نسل؟

- - -ویرایش - - -

از ign.com درست حسابي تر

aryan namavar

خب باید بگم رزولوشن بتل فیل 4 در ایکس وان ۱۲۸۰ در ۷۲۰ بوده و با ایکس 360 و پی اس 3 یکیه اما این آپدیتهای آخر باعث نشده رزولوشن رو بالاتر ببرن؟اگه اینطوریه برای بتلهای دیگه هم میخوان 720 بدن بیرون تا آخر نسل؟

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
بتل فیلد 4 720؟:-/امکان نداره یه منبع درستو حسابی بدید

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

اين چيزي بوده كه من ديدم و در مورد يكي از بازي ها نوشته بود كه بعد اپديت مقداري كيفيت بازي تو ايكس باكس وان بهبود يافت.

از دوستان تشكر ميكنم كه اطلاعات خوبي در اختيارم گذاشتن و فهميدم كه xb1 اونقدر هم پايين تر از ps4 كه نيست بلكه مقداري بالاتر هم هست.

خسته نباشين. :D ;)

MADRIDISTA

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
اين چيزي بوده كه من ديدم و در مورد يكي از بازي ها نوشته بود كه بعد اپديت مقداري كيفيت بازي تو ايكس باكس وان بهبود يافت.

از دوستان تشكر ميكنم كه اطلاعات خوبي در اختيارم گذاشتن و فهميدم كه xb1 اونقدر هم پايين تر از ps4 كه نيست بلكه مقداري بالاتر هم هست.

MADRIDISTA

دوست عزیز همه ی بازی هایی که شما نام بردی ماله زمان لانچ بوده الان همونجوری که میتونی ببینی ONE خودش رو به PS4 رسونده !!
در کل شما هرچیزی که دوست داری بخر از کسی هم نخواه متقاعدت کنه که کدوم کنسول بهتره چون مطمئن باش اگه خوده شرکت سازنده ( که بیشترین تلاش رو تو این زمینه میکنه ) نتونسته کسه دیگه هم نمیتونه !!

- - -ویرایش - - -

MADRIDISTA

دوست عزیز همه ی بازی هایی که شما نام بردی ماله زمان لانچ بوده الان همونجوری که میتونی ببینی ONE خودش رو به PS4 رسونده !!
در کل شما هرچیزی که دوست داری بخر از کسی هم نخواه که متقاعدت کنه که کدوم کنسول بهتره چون مطمئن باش اگه خوده شرکت سازنده ( که بیشترین تلاش رو تو این زمینه میکنه ) نتونسته کسه دیگه نمیتونه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر