همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
نه اخه تو فروم لايسنس زده بود اگه الكي هي روش زده باشين حساب ميشه منم هي برا خودم زدم

اگر با اکانت فابریک کنسولتون روی کنسول خودتون زده باشید حساب نمیشه. فقط روی کنسول دیگران حساب میشه.یعنی اصلاً فکر نکنم روی کنسول خودت بتونی این تنظیمات رو انتخاب کنی! ولی محض محکم کاری هم که شده،اگر خواستید،شریکی،بخرید و خریدار اصلی شما بودید، قبل از خرید Share کنید

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
اگر با اکانت فابریک کنسولتون روی کنسول خودتون زده باشید حساب نمیشه. فقط روی کنسول دیگران حساب میشه

برای شخصی که این گزینه رو میزنه بازی به اون شخص داده میشه و زدن این گزینه توی پروفایل خودتون یعنی شما بازی های خودتون رو به خودتون دادید و اگر در این انجمن دقت کنید نوشته توی پروفایل دوستتون این گزینه رو بزنید که من بعداز حروم کردن 2 گزینه به این نکته پی بردم.:">

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
برای شخصی که این گزینه رو میزنه بازی به اون شخص داده میشه و زدن این گزینه توی پروفایل خودتون یعنی شما بازی های خودتون رو به خودتون دادید و اگر در این انجمن دقت کنید نوشته توی پروفایل دوستتون این گزینه رو بزنید که من بعداز حروم کردن 2 گزینه به این نکته پی بردم.:">
آخه واسه چی الکی از این گزینه استفاده کردید؟

- - -ویرایش - - -

البته اگر از سه مرتبه فرصتتون هم استفاده کرده باشید، فکر کنم با ساختن یک اکانت جدید بر روی کنسول و خریدن بازی با اون اکانت دوباره بتونید بازی هاتونو Share کنید.

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
آخه واسه چی الکی از این گزینه استفاده کردید؟

کنجکاوی بود و تفکر بیش اندازه مایکرو روی اون گزینه , که پشت سر هم گزینه ها رو تکرار می کنه و ادم فکر می کنه گیر کرده و یا یه چیز مثل این , و با توجه به ایرانی بودن که ولمون نمی کنه ما هم اون رو ول نکردیم :">:d ( البته من فکر کردم اینترنتم قطع می شه هی این گزینه میاد وگرنه کنجکاو نبودم و رها بودم از هر موضوعی :">)

البته اگر از سه مرتبه فرصتتون هم استفاده کرده باشید، فکر کنم با ساختن یک اکانت جدید بر روی کنسول و خریدن بازی با اون اکانت دوباره بتونید بازی هاتونو Share کنید.

فکر نمی کنم بشه چون مربوط به کنسول میشه نه پروفایل چون وقتی شما با پروفایل دوستتون وارد می شید کنسول نمی فهمه که شما هستی یا دوستتون .

Puppet

کاربر سایت
Dec 13, 2013
56
سلام دوستان
یه سوال داشتم . من بازی هایی که برای وان گرفتم ماله دوبیه و عربی روش نوشته . خواستم بدونم مثل ps4 . Ps3 برای دی ال سی ها باید ریجن اک با بازی یکی باشه؟ چون ریجن اکانتم امریکا هست و بازیم مال دوبیه ؟؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
سلام دوستان
یه سوال داشتم . من بازی هایی که برای وان گرفتم ماله دوبیه و عربی روش نوشته . خواستم بدونم مثل ps4 . Ps3 برای دی ال سی ها باید ریجن اک با بازی یکی باشه؟ چون ریجن اکانتم امریکا هست و بازیم مال دوبیه ؟؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

نه XBOX ایطوری نیست.
PS ببا این محدودیت و تعداد بسیار زیاد ریجن هاش دیگه شورشو درآورده.

- - -ویرایش - - -

چيه ؟

http://www.aparat.com/v/JV8aA

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دمت گرم فقط سوال اينه اگه خواستم به شما خدايي نكرده ديگه اجازه ندم بايد چيكار كنم ؟

در حالت مثال هم میخوای زیرآبی بری؟ :D
۱. یا باید من تنظیماتتونو از روی کنسولم بردارم (یعنی با اکانت شما وارد بشم و تیک This is not my home XBOX رو بزنم)
۲. یا اینکه شما اکانتتو به یکی دیگه بدی (در این مورد دانش کافی ندارم و ممکنه این مورد صحیح نباشه. منظورم اینه که ممکنه تا زمانی که من تنظیمات شما رو از روی کنسولم غیرفعال نکنم نتونید اکانت رو به یه نفر دیگه بدید که خیلی بعیده اینطوری باشه)[/QUOTE]

ببخشید IQ من خیلی پایینه متوجه نشده بودم.
این خطا دو حالت داره:
۱- دوستتون اکانتش رو روی کنسول یک نفر دیگه،شیر کرده و تا زمانی اونو از شیر در نیاره (آنشیر نکنه) شما نمیتونید از اکانتش رو کتسول خودتون استفاده کنید.(در این مورد اطمینان کامل ندارم اگر کسی اطلاعات بیشتری داره کمک کنه)
۲- این اکانت بیش از سه مرتبه روی کنسول های دیگران،شیر شده و دیگه تا یکسال دیگه نمیشه روی کنسول دیگه ای شیر بشه.

- - -ویرایش - - -

روندش به این صورته که مثلاً من و شما میخوایم یه بازی رو شریکی بگیریم.
۱. به توافق میرسیم که بازی روی کنسول چه کسی خریداری بشه.
۲. مثلاً به این نتیجه میرسیم که روی کنسول شما خریداری،بشه.
۳. شما بازی رو روی اکانتت میخری
۴. اطلاعات اکانتت رو به من میدی تا در کنسول وارد کنم.
۵. بعد از اینکه من با پروفایل شما روی کنسول خودم وارد شدم از قسمت My Home Xbox، تنظیمات لازم رو انجام میدم.
۶. تموم شد
۷. شما،الآن میتونی پسورد اکانتت رو که به من دادی عوض کنی.

خیلی ممنون kevin جان اطلاعات کاملی دادی تشکر:worthy::thanks:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر