همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,050
نام
مصطفی
با سلام
دوستان کسی اطلاع داره که دسته ایکس باکس وان روی کامپوتر برای همه بازی ها جوابگو هست یا فقط تعداد خاصی بازی را جواب میده؟
با تشکر

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
دوستان زمان لانچ کنسول سال پیش من کنسول رو خریدم شدیدا مشکلات sign in و همچنین دانلود کردن رو داشتم. واسه همین با اینکه نمیخواستم به طرف PS4 روی آوردم چون این مشکلات اساسی رو نداشت و میشه راحت بازیش کرد. دانلود رو که میزاشتم به زور میرفت جلو هی Download Stopped میداد. خواستم بدونم با آپدیت هایی که مایکروسافت تو این مدت داده تغییری تو این زمنیه بوده یا نه همونه؟ و اینکه نسبت به قبل چه تغییرات اساسی داشتیم؟
مشکل sign in بعضی وقت ها (خیلی کم) بوجود میاد که با خاموش روشن کردن کنسول درست میشه. برای دانلود هم همچین مشکلی ندیدیم:-??

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
دوستان زمان لانچ کنسول سال پیش من کنسول رو خریدم شدیدا مشکلات sign in و همچنین دانلود کردن رو داشتم. واسه همین با اینکه نمیخواستم به طرف PS4 روی آوردم چون این مشکلات اساسی رو نداشت و میشه راحت بازیش کرد. دانلود رو که میزاشتم به زور میرفت جلو هی Download Stopped میداد. خواستم بدونم با آپدیت هایی که مایکروسافت تو این مدت داده تغییری تو این زمنیه بوده یا نه همونه؟ و اینکه نسبت به قبل چه تغییرات اساسی داشتیم؟
سلام رفیق اکثر مشکلاتی رو که شما گفتید حل شده و کلا ایکس باکس داره هرروز بهتر از دیروز میشه سرعت دانلود هم به نتی که شما داری بستگی داره هر چی نت با کیفیت تری داشته باشی در نتیجه سرعت دانلودتون هم بیشتر میشه
در کل خیلی بهتر شده

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
منم این مشکلات قطع شدن دانلود و... رو دارم. نتم رو پلی4 خوب جواب میده و خیلی مشکلاتش کمتر اما رو وان تقریبا 50-50 هست نمونه اش همین اپدیت 250 مگی کنسول که بعد از،ده دقیقه بدون جلو رفتن حتی یک درصد ارور داد :|

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
منم این مشکلات قطع شدن دانلود و... رو دارم. نتم رو پلی4 خوب جواب میده و خیلی مشکلاتش کمتر اما رو وان تقریبا 50-50 هست نمونه اش همین اپدیت 250 مگی کنسول که بعد از،ده دقیقه بدون جلو رفتن حتی یک درصد ارور داد :|
بعضی وقتا اینجوریه میشه

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
وان من سرعت دانلودش واقعاً خوبه و مشکلی نداره. تقریباً سرعتش اندازه سرعت دانلود PC هست و قابلیت خیلی خوبش اینه که واسه خدودش اتوماتیک درحالت خاموش دانلود میکنه اگه وسطش اینترنت قطع بشه بلافاصله بعد از برقراری اینترنت در همون حالت خاموش به دانلود ادامه میده.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
به نظرم به سرعت نت بستگی نداره دانلود بخواد بره میره هرچند هم سرعتش کم مثل PS4 ولی رو وان اصلا از جاش تکون نمیخورد احساس میکردم مشکل نرم افزاری از طرف مایکروسافت هست

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
منم با Sign in مشکل دارم بعضی اوقات حتماً باید دکمه پاور رو 10 ثانیه نگه دارم کنسول رو از برق به مدت 30 ثانیه بکشم تا درست بشه:d از نظر دانلود و سرعت گردش توی محیط لایو هم مشکل ندارم ولی ترجیح میدادم میزان دیتای دریافتی رو نشون بده تا بهفمیم چه حجمی دانلود شده.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
منم با Sign in مشکل دارم بعضی اوقات حتماً باید دکمه پاور رو 10 ثانیه نگه دارم کنسول رو از برق به مدت 30 ثانیه بکشم تا درست بشه:d از نظر دانلود و سرعت گردش توی محیط لایو هم مشکل ندارم ولی ترجیح میدادم میزان دیتای دریافتی رو نشون بده تا بهفمیم چه حجمی دانلود شده.
نشون میده دیگه.
تو قسمت network که بری سمت راست پایین نوشته bandwidth usage، اونجا سرعت دانلود و کل حجم دریافتی و حجم دانلود شده به تفکیک ساعت (مصرف در 12 ساعت گذشته) رو نشون میده.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
نشون میده دیگه.
تو قسمت network که بری سمت راست پایین نوشته bandwidth usage، اونجا سرعت دانلود و کل حجم دریافتی و حجم دانلود شده به تفکیک ساعت (مصرف در 12 ساعت گذشته) رو نشون میده.

منظورشون اینه که حین دانلود رو نشون بده. مثلا وقتی یه چیزی رو میزاریم دانلود، نشون بده که چقدرش دانلود شده و با چه سرعتی.

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
منظورشون اینه که حین دانلود رو نشون بده. مثلا وقتی یه چیزی رو میزاریم دانلود، نشون بده که چقدرش دانلود شده و با چه سرعتی.
بله نشون میده!البته چقدر دانلود شده باشه هم خودش با درصد نشون میده که راحت دستتون میاد!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
من از وقتی گرفتم راحت ساین این شدم. سرعت دانلودمم روز اول فقط بد بود. یه بازی رایگان 2.4 گیگی رو تو ساعت رایگان شب 3 ساعته دانلود کردم!
فقط وقتی شروع به دانلود میکنه اینور با پی سی هیچ سایتی رو نمی تونم بازکنم :| کل سرعتم رو می کشه.
البته اینترنت خودم داغونه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر