همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
به...داش بابک گل...مرسی داداش
خب زیپ کد و اینجور چیزا هم میخواد؟ اگه زیپ کد بخواد از کجا بیارم؟
آها پس با کامپیوتر و قند شکنم میشه...خب اگه با کامپیوتر خرید کردم بعد که رفت توی لیست دانلود xbox دیگه نیازی به قند شکن برای دانلودش نیست؟ راحت با خود xbox میتونم دانلود کنم؟
برای dlcهای رایگان هم نیاز به این کارا و فقند شکن هست یا اونو راحت میتونم با خود کنسول بگیرم؟
نه عزیز با قند شکن از طریق کامپیتور میخری و بعد که خواستی دانلود کنی نیازی به قند شکن نیست خیر برای DLC رایگان نیاز به این کارا نیست و از خود Xbox می تونید دانلود کنید

آخرین ویرایش:

fffarzad

کاربر سایت
Sep 10, 2014
28
نام
feri
سلام:-)
بنظرتون برای دانلود کردن و کلن انلاین بازی کردن با وان کدوم نت بهتره و راحت تر جواب میده..
۱. 512 مخابرات
۲ رایتل
۳ 3g ایرانسل

abbasghaderi

کاربر سایت
Aug 30, 2012
27
سلام
نصب اجباری بازی های ایکس باکس وان چطوری هست؟
بازی Dead Rising 3 برای اولین بار 45% نصب اجباری داشت و بعد از اجرا خود کنسول وقتی Dead Rising 3 را بازی میکردم به تدریج کامل نصب کرد
باید اینجوری باشه؟
بعد از اینکه Dead Rising 3 را تمام کردم ، 3 روز بعد که خواستم بازی را ادامه بدهم بازی اجرا نمیشد ، بازی را آنیستال کردم
دوباره همون 45% نصب اجباری و به تدریج نصب کامل اتوماتیک ، ولی بعد از اجرای بازی گزینه کانتینیو نداشت ولی بعد از new game همه مپ ها و اکتیو ها وجود داشت
مشکل از چی هست؟
ممکنه کنسول در زمان اجرای بازی به نت کانکت شده باشه و نصب بازی خراب شده باشه و این ارور از این جهت باشه؟
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان من فکر میکنم کنسولم کاملا خاموش نمیشه آخه وقتی روشنش میکنم درجا همچیش میاد بالا بدونه لگوی ایکس باکس انگار رو ستندبای یوده چراغ ترانسشم روشنه سفیده نارنجی نیست وقتی کنسولو خاموش میکنم اگه از برق دستگاه رو بکشم بزنم به برق تازه خاموش کامل میشه کنسول از لگو میاد بالا ترانسشم از نارنجی سفید میشه.میشه یکی کمکم کنه؟

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
دوستان من فکر میکنم کنسولم کاملا خاموش نمیشه آخه وقتی روشنش میکنم درجا همچیش میاد بالا بدونه لگوی ایکس باکس انگار رو ستندبای یوده چراغ ترانسشم روشنه سفیده نارنجی نیست وقتی کنسولو خاموش میکنم اگه از برق دستگاه رو بکشم بزنم به برق تازه خاموش کامل میشه کنسول از لگو میاد بالا ترانسشم از نارنجی سفید میشه.میشه یکی کمکم کنه؟
این طبیعیه شما کنسول رو رو حالت instant on یعنی همون sleep خودمون گذاشتی
و وقتی از برق بکشی کنسول رو دوباره بزنی میره رو حالت خاموشی کامل
شما اگه نمیخوای کنسولت رو حالت استندبای یا همون اسلیپ باشه از تنظیمات power حالت instant on رو به energy saving تغییر بده

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام دوستان
یه چیزی که ذهنمو درگیر کرده درباره باز شدن اچیومنتها هستش در حالتیکه بازی افلاین نصب شده خوب در این صورت اچیومنتهای بازی باز میشه ؟ این رو هم در نظر بگیرید که برای بازی یاد شده هیچکدوم از آپدیتها گرفته نشده باشه... یه سواله دیگه مثلا برای یه بازی اگر بخواهیم آپدیتش رو بگیریم اشکال نداره در حین دریافت اپدیت دیسک بازی رو از دستگاه خارج کرد و دستگاه آپدیت رو دریافت کنه و دستگاه رو گذاشت رو حالت instant on
از دوستان خواهشمندم بنده رو در این زمینه راهنمایی کامل بفرمایند
ممنونم

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
سلام دوستان
یه چیزی که ذهنمو درگیر کرده درباره باز شدن اچیومنتها هستش در حالتیکه بازی افلاین نصب شده خوب در این صورت اچیومنتهای بازی باز میشه ؟ این رو هم در نظر بگیرید که برای بازی یاد شده هیچکدوم از آپدیتها گرفته نشده باشه... یه سواله دیگه مثلا برای یه بازی اگر بخواهیم آپدیتش رو بگیریم اشکال نداره در حین دریافت اپدیت دیسک بازی رو از دستگاه خارج کرد و دستگاه آپدیت رو دریافت کنه و دستگاه رو گذاشت رو حالت instant on
از دوستان خواهشمندم بنده رو در این زمینه راهنمایی کامل بفرمایند
ممنونم

سلام برای سوال اول که بله اگه بازی آفلاین نصب شده باشه و هیچکدام از آپدیت هارو هم نگرفته باشید بازم وقتی آنلاین بشید اچیومنت ها رو میده .
در مورد سوال دومم هم فکر نکنم مشکلی باشه چون برای خودم هم پیش اومده که دیسک بازی تو دستگاه نبوده اما خود دستگاه شروع کرده به آپدیت کردن پس نباید مشکلی باشه ( دلیلش هم اینه که دستگاه اول بازی رو از روی دیسک به صورت کامل نصب میکنه و بعد آپدیت رو دانلود و نصب میکنه در نتیجه موقع آپدیت به دیسک بازی نیازی نداره ) گذاشتن رو حالت instant on هم که در هیچ حالتی مشکلی نداره .

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان واسه من یه مشکلی پیش اومده.اعتبار گلدم تموم شده و امروز از یکی از دوستام یه گلد دوهفته ای که روی دستگاهش رایگان هست گرفتم و اونم استفاده نکرده و اصلا استفاده نکرده. من وقتی میرم توی use a code و کارتو جلو کینکت میگیرم و مطابق انتظار اونو شناسایی میکنه و اطلاعاتشم نشون میده که گلد دو هفته ای هست و من حتی گزینه confirm هم میزنم اما اجازه بازی انلاینو نمیده و دوباره پیغام میده شما اعتبار گلد ندارین و یک ماهه یا یکساله بخر.
چیکار کنم.اعصابمو خورد کرده.کسی میدونه چرا اینجوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر