همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
من امروز وصل بودم همچین پیغامی نیومده بود برام ؟:|

برای منم چیزی نیمده ! اخرین اپدیتی که برام اومد 260 مگ بو حجمش :-/
کلاً این وان با من از همون ابتدا سر شوخی رو باز کرد اون از آپدیتای فورزا اینم از این :|:d
باید برم یه سر به فروم Xbox بزنم ببینم قضیه چیه. حجم آپدیت 1967 بود اصلاً هم اجازه نمیده بدون آپدیت آنلاین شم. حداقال امیدوارم این حجمی که داره ازم میره یه تغییرات بنیادی توی سیستم عامل ببینم!

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
بچه ها از کجا میتونم آپ دیت اولیه بگیرم با فلش میشه انتقال داد?
خود کنسول وقتی اولین بار روشن میشه باید به اینترنت وصل کنی تا خودش آپدیت رو دانلود کنه ولی آفلاین هم می تونی دانلود کنی و از طریق فلش آپدیت کنی:
آموزش آپدیت آفلاین XBOX ONE

تقلبیش 50-60 تومن و اصلش 100 تا 125 تومن هست .
عزیز شما چی رو میگی؟
ایشون دسته XO رو میگن اصلا تقلبی نداره و بعد اصلش 100 تا 125:-/
دسته XO الان 220 تومنه:bighug:

فیزیکی هم میشه ؟؟
نه عزیز فیزیکی نمیشه

آخرین ویرایش:

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان اگه رزولوشن ایکس باکسو رو 1080 بذارم بازیها هم 1080 اجرا میشن یا بزارم رو 720 بازیها 720 اجرا میشن؟
خیر دوست عزیز، اون برا مچ کردن ایکسباکس با تلویزیون هست و ربطی به اجرای بازی ها با اون رزولوشن نداره

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
یک سوال دیگه اینکه مگه میکرو نگفته بود بعد نصب بازی تویه هارد دیگه احتیاجی به دیسک نیست؟چرا وقتی دیسکو درمیارم ازم دیسکو میخواد برای بازی؟

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
یک سوال دیگه اینکه مگه میکرو نگفته بود بعد نصب بازی تویه هارد دیگه احتیاجی به دیسک نیست؟چرا وقتی دیسکو درمیارم ازم دیسکو میخواد برای بازی؟

نه دوست عزیز هیچوقت مایکروسافت همچین اشتباهی نمیکنه :|

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
خب دلبلش چی هست؟
واقعاً فهمیدن دلیلش انقدر سخته:-/؟ خوب اگر دیسک رو نخواد که شما خیلی راحت دیسک و میگیری در عرض چنددقیقه بازی رو نصب میکنی بعد میفروشیش یا میدیش یکی دیگه ونم به همین منوال عمل میکنه ، حالا به نظر شما همچین حرکتی اصلاً تو مغز میگنجه:-/؟ اینجوری که بخش Xbox و خرده فروش ها باید در دکونشون رو ببندن چون 10 نفر ، 100 نفر و 1000 نفر میان یه بازی میخرن بعد هی باهم عوض میکنن و نصبش میکنن :|

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
واقعاً فهمیدن دلیلش انقدر سخته:-/؟ خوب اگر دیسک رو نخواد که شما خیلی راحت دیسک و میگیری در عرض چنددقیقه بازی رو نصب میکنی بعد میفروشیش یا میدیش یکی دیگه ونم به همین منوال عمل میکنه ، حالا به نظر شما همچین حرکتی اصلاً تو مغز میگنجه:-/؟ اینجوری که بخش Xbox و خرده فروش ها باید در دکونشون رو ببندن چون 10 نفر ، 100 نفر و 1000 نفر میان یه بازی میخرن بعد هی باهم عوض میکنن و نصبش میکنن :|

اقا یه راهنمایی کنین بیزحمت.
یکی از دوستام xbox one گرفته و بعد دو هفته کینکتش دیگه کار نمیکنه و انگار خاموشه و وقتی وصل میکنی به کنسول انگار نه انگار.نه چراغش روشن میشه و و نه انگاری به کنسول وصله.کسی همچین مشکلی داشته؟
ضربه هم نخورده ظاهرا..

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
باطری قلمی میخوره یا مثل ps4 قابل شارژه؟
همه اصل یا تقلبی هم داره؟

عزیز شما چی رو میگی؟
ایشون دسته XO رو میگن اصلا تقلبی نداره و بعد اصلش 100 تا 125:-/
دسته XO الان 220 تومنه:bighug:

معلوم نیست که دقیقا شارژر یا دسته رو می گند ! ولی از باطری و شارژ حرف زده شده دیگه;;)

یه مشکلی با کینکت دارم که فنش کار نمیکنه وقتی روشنش میکنم
کلا اینطوری هست وقتی داغ بشه فن روشن میشه یا خرابه شده کینکتم ؟

من هم درست دقت نکردم که فن از اول کار میکنه یا وقتی که کینکت گرم شد شروع به چرخیدن میکنه ! ولی باید مثل فن ماشین در زمان گرم شدن موتور , شروع به حرکت کنه ! ;;)

اصلا سری رو که درد نمی کنه دستمال نمی بندند وقتی قطعات خنک هست که دیگه فن نمی خواهیم:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر