همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
دو بدون كينكت 1650 سراغ دارم،بازى چى بگيرم و اينكه كيت شارژ حتما لازم؟
بازی به سلیقه خودت بستگی داره ولی اگه من میخواستم بین این دوتا انتخاب کنم رایز رو میگرفتم :d
شارژ کیت لازم نیست کارتو راحت میکنه و لازم نیست هی باتری قلمی دربیاری بندازی

- - -ویرایش - - -

سلام بچه ها خوبید :d والا ما یه مدت رفتیم سره کار یه مقدار پول دستمون اومده خواستیم اول یدونه گوشی هوشمند بگیریم ولی خوب از وقتی که عکس های فیفا رو دیدم و با توجه به خفت خیز بودن تهرانسر دو دل شدم که یه کنسول نسل بعد رو بخرم الانم موندم که بین پی اس 4 و وان یکی رو انتخاب کنم خدایش بدون تعصب راهنمایی کنید ممنون:d
پست من تو همین صفحه و بقیه دوستان در صفحه های قبل رو بخون
من یکی بدون فن بازی گفتم چون به هیچ وجه فن هیچکدوم نبودم و این نسل وارد کنسول بساط شدم

- - -ویرایش - - -

دوستان میگن بدون کینکت پردازش سریعتر کار میکنه کنسول درسته؟
چرت محض گفتن
هیچ ربطی نداره
چه شما کینکت ببندی رو دستگاهت چه نبندی اون سهم پردازش برای کینکت سره جاشه و اگه نبندی هم بلا استفاده میمونه و کمکی به پردازش سریعتر نمیکنه

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
رايز قسمت سينگلش زياد يا نه؟
من بازی نکردم ولی اینطور که میگن کوتاهه

- - -ویرایش - - -

تایتان بهترین بازیش الان؟ کلا بین رایز و تایتان اول کدوم بگیرم؟
بازی سلیقه ایه هر کدوم از نظر خودت بهتره بگیر به نظر بقیه کاری نداشته باش

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
دوستان اپدیت فورزا 14 گیگ بازی های دیگه که اینجوری نیست؟ :-/ چندتا از بیشترین حجم اپدیت هارو بگید لطفا از بازی هایی که تا الان اومده

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
دوستان اپدیت فورزا 14 گیگ بازی های دیگه که اینجوری نیست؟ :-/ چندتا از بیشترین حجم اپدیت هارو بگید لطفا از بازی هایی که تا الان اومده

dead rising 3 : 16 gig
sniper elite 3 : 16 gig
ryse : 9.5 gig
:d

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
دوستان می خواستم در مورد Level های صدای فن این کنسول بپرسم و بدونم که پس از چند ساعت استفاده ی مدوام از دستگاه به نهایت توان فن و صدایی که تولید می کنه می رسه و میخواستم بدونم که این صدا آرار دهنده هست یا خیر؟
ممنون

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
من فورزا ٥ رو بعد از ريست فكتوري بالا اوردم.الان فهميدم از طريق cloud ميشه سيو ها رو اورد بالا ولي تا ٧٠ درصد بيشتر نميره و ميگه يه بار ديگه سعي كنم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

لطفا كمك كنيد تو اي كلود سينك نميشه!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
یک سوال دوستان:
برای اجرای یک بازی که آپدیتش اومده، حتما باید آپدیتو انجام بدیم تا بازی اجرا بشه یا میتونیم بدون آپدیت هم بازیو اجرا کنیم؟ (دهنمون سرویس میشه با این آپدیتای حجیم:-/ )

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
یک سوال دوستان:
برای اجرای یک بازی که آپدیتش اومده، حتما باید آپدیتو انجام بدیم تا بازی اجرا بشه یا میتونیم بدون آپدیت هم بازیو اجرا کنیم؟ (دهنمون سرویس میشه با این آپدیتای حجیم:-/ )
میتونید کنسول رو به صورت آفلاین در بیارید و بدون انجام آپدیت به بازی بپردازید نصب بازیتون هم باید در حالت آفلاین صورت بگیره تا درخواست آپدیت نشه.
آپدیت حجیم DR3 به دلیل وجود DLCـهای بازی هست و آپدیت حجیم FM5 کلی محتوای اضافه به بازی اضافه میکنه به صورت رایگان.

پ.ن: در کل به نظرم باید این آپدیت اختیاری رو در حالت آنلاین اضافه کنن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر