همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
من فورزا ٥ رو بعد از ريست فكتوري بالا اوردم.الان فهميدم از طريق cloud ميشه سيو ها رو اورد بالا ولي تا ٧٠ درصد بيشتر نميره و ميگه يه بار ديگه سعي كنم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
اقا یه سوال ریجن تو x1 بری بازی ها مهمه ؟؟؟ یعنی با ریجن دیگه اجرا نمیشه ؟؟؟ بعد الان کدوم ریجن بیشتر بازی براش هست ؟؟؟

*neco*

کاربر سایت
Aug 12, 2014
54
من میخوام تا هفته دیگه یه کنسول بخرم ولی خیلی گیج شدم وبین ps4 و ایکس باکس وان موندم یکسری میگن ps4 خیلی قدرتمند تره و کیفیت بازی هاش بیشتره چند جا هم شنیدم ایکس باکس وان هنگام نصب بازی هاش مثلا فورزا نیاز به حجم بالایی از دانلود برای ابدیت داره.حالا میخواستم بدونم واقعا کدوم بهتره؟؟
و اینکه تو مصرف اینترنتی و انلاین بازی کردن و ابدیت بازی ها ایکس باکس چقدر بیشتر تر از ps4 حجم اینترنت رو مصرف میکنه؟

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
من میخوام تا هفته دیگه یه کنسول بخرم ولی خیلی گیج شدم وبین ps4 و ایکس باکس وان موندم یکسری میگن ps4 خیلی قدرتمند تره و کیفیت بازی هاش بیشتره چند جا هم شنیدم ایکس باکس وان هنگام نصب بازی هاش مثلا فورزا نیاز به حجم بالایی از دانلود برای ابدیت داره.حالا میخواستم بدونم واقعا کدوم بهتره؟؟
و اینکه تو مصرف اینترنتی و انلاین بازی کردن و ابدیت بازی ها ایکس باکس چقدر بیشتر تر از ps4 حجم اینترنت رو مصرف میکنه؟
آپدیت های هر دو کنسول تقریبا اندازه همن فقط بعضی از انحصاری های وان حجم آپ هاش بالاس
ببین مشکل زرلوشن از این به بعد تو بازی هایی که داره میاد دیگه نخواهد بود 10% gpu بیشتر در اختیار سازنده هاس از این به بعد + دایرکت ایکس 12
و کیفیت بازی ها بیشتر نیست رو 4 تا الان فقط رزلوشنشون بالاتر بوده من COD G رو هم رو 4 هم رو وان بازی کردم رو تی وی 42 با اینکه این 720 هست اون 1080 ولی ذره ای تفاوت احساس نکردم
این از رزلوشن (که البته حل شده) حل هم نمیشد بازم مشکلی نبود
غیر از این دیگه دلیلی نداره شما بری 4 بخری
دسته= وان
شبکه= وان
سنسور= وان
تجربه توپ گیمینگ= وان

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
ميخوام گوشيمو بدم بره ي وان بگيرم،گوشيمم جى 3.الان چنده و اينكه ارزونتر ميشه و بازياش چنده درضمن عين ٤ بايد پلاس بگيرى و قيمتش چنده

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین

XO یک کنسول زنده هست و آدم واقعا ازش سیر نمیشه ولی PS4 هیچ جذابیتی نداره فقط چهارتا بازی انحصاری داره که عموما 7 - 8 ساعت بیشتر گیم پلی ندارن و باید دنبال یکی بگردی بهشون بفروشی
ولی اینم در نظر بگیر که PS4 بازیهاش فعلا راحتر گیر میاد ولی چون زیاده خیلی سخت فروش میره یعنی هر بازی رو بخوای بفروشی میبینی 100 نفر اون رو گذاشتن برای فروش

ميخوام گوشيمو بدم بره ي وان بگيرم،گوشيمم جى 3.الان چنده و اينكه ارزونتر ميشه و بازياش چنده درضمن عين ٤ بايد پلاس بگيرى و قيمتش چنده

فعلا خرید XO اشتباه هست چون بی خودی گرونه ولی تا یکی دو ماه دیگه میاد پایین
برای بازی آنلاین باید گلد بگیری که فکر کنم سالی 60 دلار باشه

pedy56

کاربر سایت
Jun 30, 2011
67
نام
پدرام
و اینکه تو مصرف اینترنتی و انلاین بازی کردن و ابدیت بازی ها ایکس باکس چقدر بیشتر تر از ps4 حجم اینترنت رو مصرف میک؟[
/QUOTE
http://forum.bazicenter.com/thread91602

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
اگه خدا بخواد امروز بهتون ميپيوندم،قيمت ريجن دو چنده و اينكه اخرين اپديت دستگاه چقد حجمش و اينكه ريجن دو تبديل ميخواد و اينكه ميخوام بدون كينكت بگيرم و اينكه بين رايز و فورزا كدوم بگيرم و اينكه كيت شارژ چنده ؟ :دى

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
اگه خدا بخواد امروز بهتون ميپيوندم،قيمت ريجن دو چنده و اينكه اخرين اپديت دستگاه چقد حجمش و اينكه ريجن دو تبديل ميخواد و اينكه ميخوام بدون كينكت بگيرم و اينكه بين رايز و فورزا كدوم بگيرم و اينكه كيت شارژ چنده ؟ :دى
ریجن 2 با کینکت 2200 تقریبا و بدون کینکت 1750 و ریجن 2 مستقیما با برق ایران کار میکنه و تبدیل نمیخواد حجم آپدیت هم فکر کنم 700 800 مگ باشه شارژ کیت هم 105 تومنه
سایتی که به این قیمت های توپ میده و مطمئن هست رو اگه خواستی pm میکنم بهت

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
ریجن 2 با کینکت 2200 تقریبا و بدون کینکت 1750 و ریجن 2 مستقیما با برق ایران کار میکنه و تبدیل نمیخواد حجم آپدیت هم فکر کنم 700 800 مگ باشه شارژ کیت هم 105 تومنه
سایتی که به این قیمت های توپ میده و مطمئن هست رو اگه خواستی pm میکنم بهت

دو بدون كينكت 1650 سراغ دارم،بازى چى بگيرم و اينكه كيت شارژ حتما لازم؟

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام بچه ها خوبید :d والا ما یه مدت رفتیم سره کار یه مقدار پول دستمون اومده خواستیم اول یدونه گوشی هوشمند بگیریم ولی خوب از وقتی که عکس های فیفا رو دیدم و با توجه به خفت خیز بودن تهرانسر دو دل شدم که یه کنسول نسل بعد رو بخرم الانم موندم که بین پی اس 4 و وان یکی رو انتخاب کنم خدایش بدون تعصب راهنمایی کنید ممنون:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر