همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
دوستان يه سوال كينكت به غير از بازي هاي مخصوص خودش توي بازي هاي معمولي كاربرد داره ؟؟؟ چه تصويري چه صدايي
اگه لطف كنين مثال بزنين ممنون دارم

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
دوستان يه سوال كينكت به غير از بازي هاي مخصوص خودش توي بازي هاي معمولي كاربرد داره ؟؟؟ چه تصويري چه صدايي
اگه لطف كنين مثال بزنين ممنون دارم
آره
مثلا تو رایز به کینکت میتونی دستورات رو به سربازات بدی
یا مثلا تو BF4 با چپ و راست کردن تو بازی هم سرش رو چپ و راست میکنه
یا وقتی سوار موتوری تو BF4 میتونی با چرخوندن سر اطرافو ببینی

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
میگم این پست اولو یه آپ بزنید چون کلا الان ۹۹٪ از اون مشکلاتی که تو پست اول نوشته وجود ندارن و خیلی چیزا عوض شده ملت قاطی نکنن. حالا اگه یه تاپیک جذا هم زده بشه که بچه ها گیمر تگشونو با بازیایی که بازی میکنن بزنن تا راحتتر بشه بقیه ی بچه های ایرانی رو پیدا کرد دیگه چه بهتر.

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
میگم این پست اولو یه آپ بزنید چون کلا الان ۹۹٪ از اون مشکلاتی که تو پست اول نوشته وجود ندارن و خیلی چیزا عوض شده ملت قاطی نکنن. حالا اگه یه تاپیک جذا هم زده بشه که بچه ها گیمر تگشونو با بازیایی که بازی میکنن بزنن تا راحتتر بشه بقیه ی بچه های ایرانی رو پیدا کرد دیگه چه بهتر.

گیمرتگ های Xbox one ;;)

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان من قصد خرید دارم و خواستم سوال کنم که این کنسول مثل ps4 باید رجین بازی و اکانت یکی باشه؟یا چجوریه؟میشه یکی کامل توضیح بده؟و رجین دستگاه مهمه؟چه رجینی بهتره؟این قضیه مالیات توی رجین امریکا چیه؟و یه ادرس و کد پستی و تمام مشخصات کامل یه اکانت بدون مالیات رو میشه بگین؟
ممنون میشم جواب سوال هامو بدین

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام دوستان من نرسیدم کنفرانس مایکرو رو ببینم خواهشا بگید بازی انحصاری چی معرفی کرد که تو ای 3 نشون نداده باشه
خبر توم ریدر رو شنیدم و یه بازی ساخت ترن هوایی
بقیش چیه لطفا بگید

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چقدر این سفیدش زیبا شده :D
78393558273970197070.jpg

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
سلام دوستان من قصد خرید دارم و خواستم سوال کنم که این کنسول مثل ps4 باید رجین بازی و اکانت یکی باشه؟یا چجوریه؟میشه یکی کامل توضیح بده؟و رجین دستگاه مهمه؟چه رجینی بهتره؟این قضیه مالیات توی رجین امریکا چیه؟و یه ادرس و کد پستی و تمام مشخصات کامل یه اکانت بدون مالیات رو میشه بگین؟

تو وان ریجن اصلا مهم نیست

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
فرقی نداره ریجن چی باشه!فک کنم تو این تاپیک آدرس و بقیه چیزا یکی از بچه ها گذاشته بود
http://forum.bazicenter.com/thread88293/
به نظرم اگه ریجن 2 بخری بهتره چون خودش اداپتور 220 ولت داره ولی اگه ریجن 1 بخری باید برای کنسول تبدیل بخری که 110 ولت رو به 220 تبدیل کنه (چون برق مصرفیش 110 ولت هست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر