همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
دوستان یک سوال درباره پاور داشتم
من از پاوری که همراه کنسول بود استفاده نمیکنم و تو فروشگاه بهم یک پاور دیگه دادن که با یک کابل متفاوت بود که به پریز دو شاخه ایران می خورد
این پاور اولش کاملا خوب و عادی بود بعد یک مدت به شدت صدا بدی میده. چه کنم؟
یکی از دوستان قبلا گفته بود باید ترانس بخرم بعد از پاوری که توی جعبه بود استفاده کنم. کلا یکم راهنمایی کنید در این زمینه که اگه باید ترانس بخرم مشخصاتش چیه؟ یا اصلا لازم نیست و ...؟
+
برای خرید از استور مایکروسافت، فرقی میکنه که اعتبار US بگیریم یا EU ؟

با تشکر

سلام امیر
ببین اون اداپتور دومی ک خریدی اصل نیست و کلا هنوز اصلش اصلا گیر نمیاد اون صدایی هم ک میده رو میدونم برا همه اون صدا وقتی زیاد کنسول روشن باشه اداپتور اگه فابریک ایکس باکست نباشه میده ولی بنظرم ترانس خوب بگیر ک اصلا داغ نکنه ک بخوای هی خاموش کنی
سوال 2مت هم باید ببینی اکانتت کجاست اگه امریکاست بیایی گیفت اروپا بزنی کار نمیکنه و اینم بدون ک جدیدا باید با *** بری ایکس باکس.کام و از اونجا گیفت کارتت رو ریدیم کنی / مایکرو اینکارو باسه ایرانیا نکرده کلا جدیدن هرکی باید با ایپی خودش گیفت رو ریدیم کنه

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
سلام امیر
ببین اون اداپتور دومی ک خریدی اصل نیست و کلا هنوز اصلش اصلا گیر نمیاد اون صدایی هم ک میده رو میدونم برا همه اون صدا وقتی زیاد کنسول روشن باشه اداپتور اگه فابریک ایکس باکست نباشه میده ولی بنظرم ترانس خوب بگیر ک اصلا داغ نکنه ک بخوای هی خاموش کنی
سوال 2مت هم باید ببینی اکانتت کجاست اگه امریکاست بیایی گیفت اروپا بزنی کار نمیکنه و اینم بدون ک جدیدا باید با *** بری ایکس باکس.کام و از اونجا گیفت کارتت رو ریدیم کنی / مایکرو اینکارو باسه ایرانیا نکرده کلا جدیدن هرکی باید با ایپی خودش گیفت رو ریدیم کنه
دمت گرم داداش
ربطی هم به داغ بودن نداره از همون اول که پاور رو میزنم به برق این صدا رو میده! فک کنم همونه که گفتی که فابریک کنسول نیست. خب مشخصات ترانس خوب چی هست؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
دمت گرم داداش
ربطی هم به داغ بودن نداره از همون اول که پاور رو میزنم به برق این صدا رو میده! فک کنم همونه که گفتی که فابریک کنسول نیست. خب مشخصات ترانس خوب چی هست؟

پاور برو پسش بده بگو صدا زیاد میده من از همینا داشتم بعد یک ماه فنش سوخت وان هر ده دقیقه یک بار خاموش میشد الان یک تبدیل 100 به 200 واسش خریدم پاور اورجینال استفاده میکنم

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
پاور برو پسش بده بگو صدا زیاد میده من از همینا داشتم بعد یک ماه فنش سوخت وان هر ده دقیقه یک بار خاموش میشد الان یک تبدیل 100 به 200 واسش خریدم پاور اورجینال استفاده میکنم

sorena power original peida kardan kare rahati nist!!!!!!

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سلام دوستان
خیلی دوست دارم نظرتون رو در مورد این ویدیو بدونم
(لطفا در حالت 1080p تماشا کنید)
لینک ویدیو
داداش شما با این فیلمت رسما Ps4 رو نابود کردی :D
با توجه به این فیلم PS4 بیشتر به درد مقایسه با Ps3 میخوره تا Xbox-one .
اونایی که میگن PS4 قوی تره حتما این فیلم رو ببینن!

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
من خودم واقعا تعجب کردم!
خودم اول اعتقاد به برتری محض ps4 داشتم
اما با دیدن این ویدیو نظرم عوض شد.
حالا بازم پیشنهاد می کنم دوستان ببینند و نظر بدند

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
واقعا نااميد شدم.يه بار ديگه نصب كردم فورزا رو با ابديت ١٤ گيگ.سي دي هم كه تميزه.چرا اجرا نميشه؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
من خودم واقعا تعجب کردم!
خودم اول اعتقاد به برتری محض ps4 داشتم
اما با دیدن این ویدیو نظرم عوض شد.
حالا بازم پیشنهاد می کنم دوستان ببینند و نظر بدند

tnx دیگه از این بهتر نمیشه

- - -ویرایش - - -

واقعا نااميد شدم.يه بار ديگه نصب كردم فورزا رو با ابديت ١٤ گيگ.سي دي هم كه تميزه.چرا اجرا نميشه؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

داداش شما فقط ی راه برات مونده فورزات رو بدی ب من و من برات فیفا می فرستم و به این دلیل ک فیفا 15 داره میاد من 40 تومان سر میدم . پس در انصاف من شک نکن :)))))))))))

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
داداش خیلی قشنگه مبارکت باشه
از کجا خریدی؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
ممنونم عرفان جان برات پ.خ کردم که از کجا گرفتم رفیق
go to www.xboxclips.com and type in search Apocalyptose!
bad shoma be rahati videooii ke az rokesh daste hay xbox one gozashatm ro mibinid!
to khod xbox one ham mitonid film rokesh haro bbinid! :()
agar kasi didesh lotfan linkesho bazare :) man in post ro pak konm :(
be joon to man dastrasi be pc nadarm pc dige to platformam nist nigah kon faghat xbox 360 o xbox one
اینم لینکش پاک کن پستت رو:

شایان اون پایه کینکت قیمتش چه قدره؟ میشه طولش رو افزایش داد؟

آخرین ویرایش:

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر