همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
سلام
برو setting ==} power and startup ===} turn off after ببین رو چی هست احتمالا اونو اکتیو کردی و کنسولت اتومات خاموش میشه
صدا درایو برای من نرمال هست و بیشتر وقتی ک دیسک داخلش یکم صدا داره . زمانی هم ک دیسک نیست صداش اینقدر کمه ک وقتی ب کنسولت نزدیک بشی میشنوی

- - -ویرایش - - -
یه هفته است این مشکل پیش اومده اون تنظیمات هم اکتیو نیست . یه سوال دیگه اچیومنت ها رو چرا تو حالت افلاین نشون نمیده؟

شاید کینکت اف هست مگه میشه کینکت روشن نشه !!! برو setting از اونجا ببین اف نیست گرچه اگه بار اول باشه به کنسول زدی باید اتومات روشن شه !

اون صدای درایور نیست صدای پاوره ، پاور شما تقلبی هستش باید عوضش کنید به خوبی برق رو به کنسول نمیرسونه

وقتی که دیسک رو قرار میدم صداش زیاد میشه خیلی هم زیاد نه کم وقتی که دیسک داخل کنسول نباشه دستگاه هم صدای نداره

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا من فورزا رو بار ديگه نصبيدم و تا ٥٧ درصد رفت و اعلام كرد ready to start ولي باز همون داستان قبلي...چرا اخه؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
سلام
برو setting ==} power and startup ===} turn off after ببین رو چی هست احتمالا اونو اکتیو کردی و کنسولت اتومات خاموش میشه
صدا درایو برای من نرمال هست و بیشتر وقتی ک دیسک داخلش یکم صدا داره . زمانی هم ک دیسک نیست صداش اینقدر کمه ک وقتی ب کنسولت نزدیک بشی میشنوی

- - -ویرایش - - -
یه هفته است این مشکل پیش اومده اون تنظیمات هم اکتیو نیست . یه سوال دیگه اچیومنت ها رو چرا تو حالت افلاین نشون نمیده؟

وقتی که دیسک رو قرار میدم صداش زیاد میشه خیلی هم زیاد نه کم وقتی که دیسک داخل کنسول نباشه دستگاه هم صدای نداره

ببین هر کنسولی وقتی بخواد دیسک رو بخونه صدا میده و این عادیه ولی از این که می فرمایی خیلی زیاد برای من خیلی زیاد نیست
اچیومیت هم مشخص نیست برای چی نمیشه در وقتی افلاین هست باز کرد فقط اینو بدون ک باسه این مایکروسافت این کارو نکرده ک هک نکنیم چون ک تمامی هک های اچیومینت باید پروفایل وارد فلش شه و با برنامه های مختلف هک کرد ک چنین قابلیتی در وان وجود نداره
اگه دقت کنی حتی وقتی افلاینی نمیتونی اواتارت هم عوض کنی یا واردش بشی. در ضمن اچیومینت فایدش چیه نشون دادن این ک فرد تازه وارد یا حرفه ای و این فقط باسه اینه ک فرندات ببینن پس کسی ک افلاینه/ نیاز نداره اچیومینتاش رو ببینه و بگه من چقدر شاخم !!!!!!!!
) در ضمن بخاطر اینکه میگی وقتی دیسک داخل نیست صدایی نداره کنسول پس مشکل از پاور نیست و اگه واقعا بنظرت صدا خیلی زیاده پس مشکل از درایو هست

آخرین ویرایش:

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
دوستان اکانت uplay من uk هست و اکانت xlive من us هست من تو بازی های یوبیسافت مشکلی نخواهم داشت؟

سلام این 2 هیچ ربطی به هم ندارن و خیر / هیچ مشکلی نداره
شما برای بازی های یوبیسافت فقط کافی هست ایمیل و پسورد بزنید تا UPLAY کانکت شوید و سیستم به این موضوع لوکیشن اصلا توجهی نداره

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
اکانت مشکلی نداشت
ولی دوستان من امروز اولین بازیم رو گذاشتم تو وان نمیخوند دیسک رو 3 4 بار اینکارو کردم تا بالاخره خوند و شروع کرد به نصب کردن
اواخر نصب هم خیلی کند پیش رفت
این مشکلی نیست؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
اکانت مشکلی نداشت
ولی دوستان من امروز اولین بازیم رو گذاشتم تو وان نمیخوند دیسک رو 3 4 بار اینکارو کردم تا بالاخره خوند و شروع کرد به نصب کردن
این مشکلی نیست؟

اگه نصب با موفقیت انجام شد و الان میشه بازیش کرد مشکلی نیست

- - -ویرایش - - -

سلام

- - -ویرایش - - -

درایور دستگاهت مشکل داره اگه درست باشه فقط یک صدای تیک کوچیک موقع جا افتادن دیسک بلوری میده و تمام

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
مشكل من عجيبه.وقتي دوماه مشكلي نداشتم تا لول ٥٠ رفتم يهو تصوير سياه ميشه و تو بازي نميره ميتونه از چي باشه؟
صبح يه بار ديگه پاك كردم.دوباره نصب كردم و الان تا ٧٠ درصد رفته و خودش نوشته ready to start ولي ميزنم باز همون مشكل!

ممكنه مشكل از سي دي باشه.يا درايو

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
مشكل من عجيبه.وقتي دوماه مشكلي نداشتم تا لول ٥٠ رفتم يهو تصوير سياه ميشه و تو بازي نميره ميتونه از چي باشه؟
صبح يه بار ديگه پاك كردم.دوباره نصب كردم و الان تا ٧٠ درصد رفته و خودش نوشته ready to start ولي ميزنم باز همون مشكل!

ممكنه مشكل از سي دي باشه.يا درايو

داداش گل من وقتی مینویسهREADY TO START نباید داخل بازی بری !!!!!!!!!!!!!!! اگه داخل بازی بری نمیگم مشکلی پیش میاد ولی وقتی ی بار رفتی دیدی همه بدبختا از اول دوباره تکرار شد بزار 100% بشه بعدش برو

- - -ویرایش - - -

اکانت مشکلی نداشت
این مشکلی نیست؟

سلام. هر بازی ک بار اول داخل کنسول قرار میگیره یکم طول میکشه تا بخونه فقط باره اول
دلیل کندی هم حجم زیاد بازی میتونه بوده باشه . مثلا من بازی NBA 2K14 ک حجمی معادل فک کنم 45 گیگ داشت رو وقتی بار اول تو کنسول گذشتم فقط فک کنم 1 دقیقه طول کشید تا بفهمه بازی NBA هست ولی دفعه بعدی نهایت دیگه 3 یا 4 ثانیه

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
بار اول که شناخت بعده اینکه رفت رو حالت نصب یه ذره که رفت installation error داد و بار دوم دیگه نداد هنگام نصب هم 2 3 سری رفت تو حالت queued و دوباره خودش بعده چند ثانیه ادامه داد
اینا هم طبیعیه؟

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
بار اول که شناخت بعده اینکه رفت رو حالت نصب یه ذره که رفت installation error داد و بار دوم دیگه نداد هنگام نصب هم 2 3 سری رفت تو حالت queued و دوباره خودش بعده چند ثانیه ادامه داد
اینا هم طبیعیه؟

شما داشتی اپدیت بازی رو دانلود میکردی میشه اسم بازیت رو PM کنی

آخرین ویرایش:

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
آپدیت بازی رو؟ والا چیزی راجع به آپدیت نگفت همینطوری خودش نصب رو ادامه داد تا تموم شد

ببین وقتی کنسولت به اینترنت وصل باشه وقتی دیسک رو میزاری ی گزینه میاد ک اونو اکسپت می کنی و شروع به دانلود اپدیت می کنه و علت اون QUEUE نوسان سرعت قطعی یا پایین بودن سرعت هست
از این دفعه بیشتر حواست باشه اگر بازی رو میزاری داخل کنسول اگه می خوای فقط افلاین بازی کنی و از ملتی پلیر استفاده نکنی اینترنت رو در کنسول اول قطع کن وقتی بازی کاملا نصب شد و خسته شدی از single player اگر خواستی اینترنتو کانکت کن و داخل بازی برو و اپدیت رو بزن استفاده کن از انلاینش
AC IV انلاینش free هست بنظرم خوب کاری کردی اپدیت رو زدی . برای این میگم حواست باشه چون شما مثلا بازی dr3 ک اپدیتی 16 گیگ داره دیسک رو میزاری و فک می کنی دیسک داره رو هاردت نصب میشه در حالی ک داره اپدیت انجام میشه و 16 گیگ خیلی گرچه بعد از مدتی متوجه میشی ولی به حر حال حجمت رفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر