همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
نام
امیر جون
با با منم روز اول همین مشکل داشتم انگاری چیزی جلوشه اجازه نمیده بره داخل درسته؟ داداش یکمی فشار بده دیسک رو رو به جلو یکمی اروم بزن روی همون قسمت درایور میره داخل منم دقیقا چنین کاری کردم مشکلم حل شد بعد از اونم دیگه چنین مشکلی نداشتم

والا کلی باهاش ور رفتم و فشار دادم، تکون نمیخوره و گیر کرده ... ازش بدم اومد دیگه ... یه مشکل دیگه هم که دارم کینکت ذو نمیشناسه ... اصلا انگار نه انگار بهش وصله ... چراغ کینکت هم روشن نمیشه !!!

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
34086140716913440430_1.png

3244814071691485854_2.png

2754140716918010203_3.png

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
سلام
من تقریبا ماه کنسول خریدم بعد از چند ساعت بازی کردن کنسول خودبه خود خاموش میشه بعد از چند دقیقه باز روشن میشه نمیدونم مشکل از دستگاه هست؟ دریوا دستگاه هم صداش خیلی زیاده برای همه صدای دریوا زیاده؟

KASRA_RaZzZoR

کاربر سایت
Jul 27, 2012
87
نام
kasra
سلام
من تقریبا ماه کنسول خریدم بعد از چند ساعت بازی کردن کنسول خودبه خود خاموش میشه بعد از چند دقیقه باز روشن میشه نمیدونم مشکل از دستگاه هست؟ دریوا دستگاه هم صداش خیلی زیاده برای همه صدای دریوا زیاده؟

سلام
برو setting ==} power and startup ===} turn off after ببین رو چی هست احتمالا اونو اکتیو کردی و کنسولت اتومات خاموش میشه
صدا درایو برای من نرمال هست و بیشتر وقتی ک دیسک داخلش یکم صدا داره . زمانی هم ک دیسک نیست صداش اینقدر کمه ک وقتی ب کنسولت نزدیک بشی میشنوی

- - -ویرایش - - -

با با منم روز اول همین مشکل داشتم انگاری چیزی جلوشه اجازه نمیده بره داخل درسته؟ داداش یکمی فشار بده دیسک رو رو به جلو یکمی اروم بزن روی همون قسمت درایور میره داخل منم دقیقا چنین کاری کردم مشکلم حل شد بعد از اونم دیگه چنین مشکلی نداشتم

والا کلی باهاش ور رفتم و فشار دادم، تکون نمیخوره و گیر کرده ... ازش بدم اومد دیگه ... یه مشکل دیگه هم که دارم کینکت ذو نمیشناسه ... اصلا انگار نه انگار بهش وصله ... چراغ کینکت هم روشن نمیشه !!!

شاید کینکت اف هست مگه میشه کینکت روشن نشه !!! برو setting از اونجا ببین اف نیست گرچه اگه بار اول باشه به کنسول زدی باید اتومات روشن شه !

آخرین ویرایش:

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام

اون صدای درایور نیست صدای پاوره ، پاور شما تقلبی هستش باید عوضش کنید به خوبی برق رو به کنسول نمیرسونه

--DARK-MAN--

کاربر سایت
Aug 20, 2012
63
میخوام تا ماه دیه وان بخرم
به نظرت رجیون 2 بدون ترانس یا رجیون 1 که باید ترانس بخرم براش کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

فرقی خاصی که ندارن ؟

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
میخوام تا ماه دیه وان بخرم
به نظرت رجیون 2 بدون ترانس یا رجیون 1 که باید ترانس بخرم براش کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

فرقی خاصی که ندارن ؟
رجیون 1 با ترانس .... کوچکترین تفاوتی نداره.. فقط ترانس رو از کنسول فروش ها نخر و از ترانس فروش های تخصصی ترانس 500 بگیر که مرغوب باشه و صداش اذیتت نکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر