همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
xpsbp40xqu1nogix168yo_t.jpg

عکس
:d

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,167
نام
Ehsan
xpsbp40xqu1nogix168yo_t.jpg

عکس

Old But Gold :d

بچه ها به نظرم با اومدن آقای اسپنسر احتمالاً به همراهش شاهد احیا شدن استودیو های Lionhead & Rare که واقعاً هم پتانسیل بالایی دارن خواهیم بود [فقط خدا کنه تو E3 حداقل بگه که دارن روی عناوین جدید کار میکنن] :x

ـــــــ

اینا رو هم بسطش بدین به پست میلاد، مربوط به پروژه Eden Falls میباشد.

image_39799_full.jpg

image_39800_full.jpg

image_39798_full.jpg

image_39797_full.jpg

image_39796_full.jpg

image_39794_full.jpg

image_39791_full.jpg

یه حس و حال خسته ای [!] در عکس ها نهفتیده که واقعاً با روحیات من خیلی همخونی داره خیلی خوشم اومده ازش. :x

آخرین ویرایش:

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
Old But Gold :d

بچه ها به نظرم با اومدن آقای اسپنسر احتمالاً به همراهش شاهد احیا شدن استودیو های Lionhead & Rare که واقعاً هم پتانسیل بالایی دارن خواهیم بود [فقط خدا کنه تو E3 حداقل بگه که دارن روی عناوین جدید کار میکنن] :x

ـــــــ

اینا رو هم بسطش بدین به پست میلاد، مربوط به پروژه Eden Falls میباشد.

image_39799_full.jpg

image_39800_full.jpg

image_39798_full.jpg

image_39797_full.jpg

image_39796_full.jpg

image_39794_full.jpg

image_39791_full.jpg

یه حس و حال خسته ای [!] در عکس ها نهفتیده که واقعاً با روحیات من خیلی همخونی داره خیلی خوشم اومده ازش. :x

Old But Mine

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,636
نام
محمد
تا E3 خیلی مونده ولی خب یه کامنت واسه E3 پارسال دیدم گفتم اینجا بزارم :D این لیست بازی های Rare هست که تو سایتش گذاشته شده:
Rare Games

حالا یه سری بازی هستن که صفحه ـشون اطلاعات خاصی نداره و فقط یک اسم هستن:
Killer Instinct - Games - Rare
Battletoads - Games - Rare
Banjo Kazooie - Games - Rare
Perfect Dark - Games - Rare

به نظر نمیاد این صفحات الکی ساخته شده باشن، اولین بازی یعنی Killer Instinct که ساخته شد (البته خود Rare دخالت مستقیم نداشت)، امیدوارم بقیه ـشون هم ساخته بشه، حالا Rare هم نساخت به درک :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
به نظر نمیاد این صفحات الکی ساخته شده باشن، اولین بازی یعنی Killer Instinct که ساخته شد (البته خود Rare دخالت مستقیم نداشت)، امیدوارم بقیه ـشون هم ساخته بشه، حالا Rare هم نساخت به درک :D

خیر خود rare باید بسازه :D بازیها را واسه اسموشون که بازی نمیکنیم :D بازی های rare به خاطر این خفنه که چون خودشون ساخته پس چه بهتر که خودشون بسازن .

Heavy_Metal

کاربر سایت
Nov 21, 2013
78
سلام دوستان.
ببخشید یه سری سوال داشتم که وقت نمیکنم صفحات قبل رو بخونم
1. موقع خرید xbox one توی جعبه چیه؟
2. گارانتی چند روزه بگیرم کافیه؟
3. برچسب روی کارتون دستگاه که نشون بده اکبنده چجوریه؟
4. هر دستگاهی با هر ریجنی به هر بازی ای با هر ریجنی میخوره یا نه؟
5. ایا نیاز به اداپتور تبدیل برق داره؟
6. هزینه ی اپدیت رو جدا میگیرن یا نه؟
7. اخرین ورژن xbox one چیه؟
8. چه ریجنی بگیرم ؟
9. اگر هم میشه یه جای مطمئن رو توی تهران با قیمت خوب بهم pm کنید .
با تشکر از شما و مدیران که این پست رو پاک نمیکنن:d

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام دوستان.
ببخشید یه سری سوال داشتم که وقت نمیکنم صفحات قبل رو بخونم
1. موقع خرید xbox one توی جعبه چیه؟
2. گارانتی چند روزه بگیرم کافیه؟
3. برچسب روی کارتون دستگاه که نشون بده اکبنده چجوریه؟
4. هر دستگاهی با هر ریجنی به هر بازی ای با هر ریجنی میخوره یا نه؟
5. ایا نیاز به اداپتور تبدیل برق داره؟
6. هزینه ی اپدیت رو جدا میگیرن یا نه؟
7. اخرین ورژن xbox one چیه؟
8. چه ریجنی بگیرم ؟
9. اگر هم میشه یه جای مطمئن رو توی تهران با قیمت خوب بهم pm کنید .
با تشکر از شما و مدیران که این پست رو پاک نمیکنن:d

1- کنسول ، دسته ، کینکت ، اچ دی ام ای ، 2 باتری قلمی ، کارت گلد 14 روزه ، هد ست
2- گارانتی نمیخواد مایکرو اعلام کرده کنسول رو تا 10 سال روشن بزاری چیزی نمیشه فقط بده همونجا واست درایور رو تست کنه
3- دقت نکردم
4- بله ریجن بازی ها مهم نیست
5- ریجن 2 نه ولی 1 اره داره
6- ممکنه بگیرن ممکنه نه دوست من داد اپدیت کرد 500 مگ 80 هزارتومن
7- شما کلا خودت با این چیزا خسته نکن کل وان های توی بازار هیچ فرقی باهم ندارن به جز خرید ترانس جدا
8- من خودم میگم 1 بهتره اما تبدیل میخواد 2 نمیخواد
9- تهران نیستم بودم اینم پاسخ میدادم شرمنده
خواهش :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,636
نام
محمد
خیر خود rare باید بسازه :D بازیها را واسه اسموشون که بازی نمیکنیم :D بازی های rare به خاطر این خفنه که چون خودشون ساخته پس چه بهتر که خودشون بسازن .
اونایی که Killer Instinct رو بازی کردن گویا از نتیجه کار خیلی راضی بودن :D این میتونه در مورد سایر بازی ها هم صادق باشه، خصوصا Banjo و Perfect Dark.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اونایی که Killer Instinct رو بازی کردن گویا از نتیجه کار خیلی راضی بودن :D این میتونه در مورد سایر بازی ها هم صادق باشه، خصوصا Banjo و Perfect Dark.

خیر فقط RARE :D اون بازیهایی که ما لذت بردیم دستپخت خودشون بودن پس بهتره خودشون کار کنند .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,636
نام
محمد
خیر فقط RARE :D اون بازیهایی که ما لذت بردیم دستپخت خودشون بودن پس بهتره خودشون کار کنند .
مشکل اینجاست از اون Rare ـی که اینا رو می ساخت دیگه چیز زیادی باقی نمونده و اکثر کارمندها از استودیو رفتن :D پس هر کی بسازه خیلی فرقی نمیکنه، البته خودم دلم میخواد Rare بسازه ولی به نظر میاد اینا دیگه کلا رفتن تو فاز کینکت! به هر حال تو E3 معلوم میشه، ایشالا که از کینکت بیان بیرون :D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
مشکل اینجاست از اون Rare ـی که اینا رو می ساخت دیگه چیز زیادی باقی نمونده و اکثر کارمندها از استودیو رفتن :D پس هر کی بسازه خیلی فرقی نمیکنه، البته خودم دلم میخواد Rare بسازه ولی به نظر میاد اینا دیگه کلا رفتن تو فاز کینکت! به هر حال تو E3 معلوم میشه، ایشالا که از کینکت بیان بیرون :D
لول نگران نباش DX12 را میزنن بهش خوش پخت میشود!
:::.::..::
تا وقتی بازیهای غیر کینکتیشون دوتا دونه هم نمیفروشه عمرا از کینکت بیان بیرون

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,636
نام
محمد
لول نگران نباش DX12 را میزنن بهش خوش پخت میشود!
:::.::..::
تا وقتی بازیهای غیر کینکتیشون دوتا دونه هم نمیفروشه عمرا از کینکت بیان بیرون
بازی با کیفیت خوب بسازن مطمئن باش فروش خوبی هم میکنه :D حالا اون بازی های لانچ نسل قبل رو با توجه به شرایط خاصی که داشتن رو فاکتور بگیریم، ولی این Banjo آخری انصافا ریسینگ بود تا پلتفرمر :D وسط نوامبر هم عرضه ـش کردن معلوم بود چیزی از توش در نمیاد :D

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
نمیدونم چه طلسمی شده که تاپیک این همه , همه ی دوستان داخلش فعالیت مفید انجام میدن خبر های جدید رو میذارن و راجبه کنسول و بازی ها بحث میکنن بعد تازه 331 پیج از تاپیک رفته:-b
بعد تاپیک پی اس 4 که شده سر تا سر پر از سوالات تکراری و اسپم ( نه خبری میذارن نه کاری میکنن) مثل سرعت نور صفحه هاش میرن جلو.703:|
توهین به کسی نیستا ولی خداییش من نمیدونم بچه های اینجا فعالیت میکنن و بحث مفید انجام میدن یا دوستانی که تو اون تاپیک فعالیت دارن:d:|

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
376
نام
ممد
نمیدونم چه طلسمی شده که تاپیک این همه , همه ی دوستان داخلش فعالیت مفید انجام میدن خبر های جدید رو میذارن و راجبه کنسول و بازی ها بحث میکنن بعد تازه 331 پیج از تاپیک رفته:-b
بعد تاپیک پی اس 4 که شده سر تا سر پر از سوالات تکراری و اسپم ( نه خبری میذارن نه کاری میکنن) مثل سرعت نور صفحه هاش میرن جلو.703:|
توهین به کسی نیستا ولی خداییش من نمیدونم بچه های اینجا فعالیت میکنن و بحث مفید انجام میدن یا دوستانی که تو اون تاپیک فعالیت دارن:d:|
تعداد کسایی که تو اون تاپیک میرن خیلی بیشتر از این تاپیکه عزیز دل برادر:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر