همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
حالا جالبه مایکروسافت نسل قبل دهن خودش و فن هاش رو با کینکت صاف کرد، الان که یه نسخه پیشرفته تر ازش داره و 100 دلار هم کنسولش به همین خاطر گرون تره، هیچی در موردش نمیگه
:))
:biggrin1:
الان این خوبه یا بد؟:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,636
نام
محمد
الان این خوبه یا بد؟:d
نمیگم مثل E3 2010 و E3 2011 بیاد کلا رو کینکت تمرکز کنه ولی جوری هم نباشه که ملت فکر کنن طوری شده! :D دلم واسه نمایش بازی های کینکت تنگ شده :( :D خارج از شوخی، دو تا بازی کینکتی به درد بخور نشون بدن بد نیست.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
نمیگم مثل E3 2010 و E3 2011 بیاد کلا رو کینکت تمرکز کنه ولی جوری هم نباشه که ملت فکر کنن طوری شده! :D دلم واسه نمایش بازی های کینکت تنگ شده :( :D خارج از شوخی، دو تا بازی کینکتی به درد بخور نشون بدن بد نیست.
آره موافقم, فقط مثل 2013 خارج E3 معرفی کنن خیلی خوب میشه:d

دلتنگی برای فر دادن جلو tv ندیده بودیم :ا

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,167
نام
Ehsan
دلتنگی برای فر دادن جلو tv ندیده بودیم :ا

بله من دلم تنگ شده :| ، به شخصه بهترین خاطراتم با کینکت موقع قــــــِر دادن [رقص مرکزی] بود:bighug:.
بعد شما موقع بازی کردن KS و F:TJ قــــــِر میدادین :-@؟

یکی از خاطر انگیز ترین صحنه های E3 2009 ، یعنی میشه امسال هم یه Dance Central باشه تو E3 8->؟

23955315234802230913.jpg
43189982423488542703.jpg

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اتفاقا E3 باید یه نمایش کوتاهی هم واسه عناوین کینکت بزارند :D الان هرچی میبینم جز کینکت اسپورت-فانتاسیا موزیک و D4 عنوان خاصی که بشه بهش دل بست واسه کینکت تایید نشده
تایید DC4 میتونه خبر خوبی باشه حداقل :D البته چندتا استدیو ها فرست پارتی تمرکز اصلیشون رو کینکت احتمالا بزودی ازشون خبری میشه :D

مایکروسافت اگه یه کم عقل داشت یه سری از IP های Rare رو میداد بقیه استودیوها واسش بسازن، خود Rare که عرضه این کار رو نداره 8-| حتی اگه بگیم Rare داره رو یک یا دو تا از IP های قدیمیش کار می کنه بازم اینقدر IP هست که بشه داد دست بقیه :D همین Killer Instinct به نظرم نتیجه ای که داد مثبت بود، میشه اینو در مورد یه سری بازی دیگه هم به کار برد:
Battletoads
Conker
Viva Piñata
Perfect Dark
Kameo
Banjo-Kazooie
و کلی بازی دیگه.

امیدوارم عنوان پرس پلی همین باشه :( :D
Banjo-Kazooie هم که خودشون احتمالا دارند میسازند :D
ولی با توجه به تجربه خوب KI میشه امیدوار بود تو چند سال آینده شاهد ریبوت این عناوین باشیم حداقل امیدوارم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
كينكت قبلي يه بازي داشت rise of nightmares ايده بازي عالي بود گرافيك و سيستم تركينگ كينكت افتضاح بود:| اگه يه چيز بهتر تو همون مايه ها برا اين كينكت بسازن عالي ميشه :x

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
ماکرو نمی دونم چرا ولی روی کینکت مانور نمیده شاید میخواد اول گیمرهای هاردکور رو به خودش جلب کنه بعد بره سراغ گیمرهای کژوال

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
بحث Rare شد یه چیزی یادم افتاد ! :d

http://forum.bazicenter.com/thread77453/page163/#post2959051
رو اگه یادتون باشه درباره ی بازی های کنسل شده ی Rare بود . اون موقع یادم رفت ویدئو هاش رو بذارم ! :|:d

احتمالا دیده باشید ولی Kameo 2 و Perfect dark Core فوق العاده می زدن امیدوارم برگردن ! :d:|

20196456826827304613.jpg

Kameo 2 [Xbox 360 - Cancelled] | Unseen 64

89206514153819728227.jpg

watch?v=AHTtSahsQU4&feature=player_embedded

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
بچه ها نگران سرعت اینترنت نباشین تا یک سال وضع اینترنت کشور خوب میشه . در ضمن کسی که برای هر بازی اورجینال 200 تومن میده پس می تونه ماهیانه 50 تومن هم پول اینترنت نا محدود بده

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
بچه ها نگران سرعت اینترنت نباشین تا یک سال وضع اینترنت کشور خوب میشه . در ضمن کسی که برای هر بازی اورجینال 200 تومن میده پس می تونه ماهیانه 50 تومن هم پول اینترنت نا محدود بده
کی گفته اینطوریه؟!
من تمام زندگیم رو فروختم تا تونستم یه وان با یه بازی بگیرم!

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
سلام دوستان، من می خواستم Battlefield Premium بخرم می خواستم بپرسم الان روی لایو میشه بدون چیز پی ان خرید کرد یا نه، و اگه بشه بدون چیز پی ان خرید کرد خطر بن شدن وجود داره یا نه...چون مثل اینکه پارسال خیلی از ایرانی ها رو بخاطر خرید از لایو بن کرده بودن...ممنون میشم راهنمایی کنید

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
سلام دوستان، من می خواستم Battlefield Premium بخرم می خواستم بپرسم الان روی لایو میشه بدون چیز پی ان خرید کرد یا نه، و اگه بشه بدون چیز پی ان خرید کرد خطر بن شدن وجود داره یا نه...چون مثل اینکه پارسال خیلی از ایرانی ها رو بخاطر خرید از لایو بن کرده بودن...ممنون میشم راهنمایی کنید

خیر نمیشه باید همون جریانا چیز پی ان رو انجام بدید واسه خرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر