همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
What's happened to Black Tusk's "all-original new IP" for Xbox One?

Gears of War is now "the focus", says Spencer

the new IP may have been put on hold, for now at least:-s
1390941038981.jpg

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
من اسپنسر درک نمی کنم!خب عزیزم ای پی خریدی امون بده مهرش خشک بشه بعد مگه ای پی e3 چش بود به اون خوبی؟!ای بابا ای بابا
geow عالیه ولی من از اونم خوشم اومد ...به هر حال

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
396
یعنی مایکروسافت خاک بر سر گند زد با این کارش!چقد خوشحال شدیم اولش وقتی گیرزو خریو ولی....بازم خبری از آی پی جدید نیست این نسل!این همه پول دارن حداقل کاری که میتونن بکنن رمدی و سی دی پراجکت رو بخرن صاحب 4 تا آی پی تضمین شده میشن.احمقا میرن 400 میلیون میدن NFL پخش کنن!اگه E3 یه حرکت مثبتی نشون نده دیگه we are done with microsoft!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من اسپنسر درک نمی کنم!خب عزیزم ای پی خریدی امون بده مهرش خشک بشه بعد مگه ای پی e3 چش بود به اون خوبی؟!ای بابا ای بابا
geow عالیه ولی من از اونم خوشم اومد ...به هر حال
یعنی میخوای بگی اونا که تو صنعت هستن اقتصاد رو میخورن از شما کمتر میفهمن؟:D
حتما دلیلی داشته اینکارو کرده! شاید میخواستن هایپ کنن! میدونی که تصمیمات رو یه نفر نمیگیره که شما میگی اسپنسر!

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
یعنی مایکروسافت خاک بر سر گند زد با این کارش!چقد خوشحال شدیم اولش وقتی گیرزو خریو ولی....بازم خبری از آی پی جدید نیست این نسل!این همه پول دارن حداقل کاری که میتونن بکنن رمدی و سی دی پراجکت رو بخرن صاحب 4 تا آی پی تضمین شده میشن.احمقا میرن 400 میلیون میدن NFL پخش کنن!اگه E3 یه حرکت مثبتی نشون نده دیگه we are done with microsoft!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
چرا فکر میکنید استدیو خریدن فقط پوله؟؟
بیشتر استدیوها مستقل بودن رو ترجح میدن و خریدشون باعث میشه افراد مهم از استدیو برن

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
396
چرا فکر میکنید استدیو خریدن فقط پوله؟؟
بیشتر استدیوها مستقل بودن رو ترجح میدن و خریدشون باعث میشه افراد مهم از استدیو برن

اینم از بی عرضگی خریداره!مایکروسافت در این زمینه ید طولا داره.داغ بیوویر همیشه تازه ست!استودیویی مثله رمدی با امکانات پایینی که داره راحت فرست پارتی میشه اگه پیشنهاد داشته باشه.مساله اینه که مایکرو حتی نتونست بانجی رو نگه داره!خریدن گیرز عالی ولی بلک تاسک قرار بود با آی پی جدید بیاد!این سیاستا دخل مایکرو رو میارن به زودی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
اینم از بی عرضگی خریداره!مایکروسافت در این زمینه ید طولا داره.داغ بیوویر همیشه تازه ست!استودیویی مثله رمدی با امکانات پایینی که داره راحت فرست پارتی میشه اگه پیشنهاد داشته باشه.مساله اینه که مایکرو حتی نتونست بانجی رو نگه داره!خریدن گیرز عالی ولی بلک تاسک قرار بود با آی پی جدید بیاد!این سیاستا دخل مایکرو رو میارن به زودی
خرید استودیو کار ساده ای نیست.این طوری نیست که مثلا مایکروسافت بگه امروز بریم فنلاند پول بدیم remedy بخریم:d.
اکثر استودیو هایی هم که توسط ناشری خریداری میشن معمولا شرایط خاصی دارن.البته درباره Bioware مایکروسافت اشتباه کرد و به نظر من به نفع Bioware هم بود چون اگه توسط مایکروسافت خریداری میشد الان ممکن بود مثل استودیو Rare بشه و ما هیچ وقت ME و Dragon Age و ... از Bioware نمی دیدیم
IP که مربوط به BT بود به نظر من در حال ساخته شدنه و احتمالا در سال های آینده معرفی میشه
درباره NFL هم که تو پست قبلی اشاره کرده بودی.یکی از محبوب ترین ورزش های آمریکاست و مایکروسافت از طریق همین NFL در آمد زیادی کسب میکنه
............................................
یک خبر هم درباره IP جدیدی که Black Tusk در E3 نمایش داد اومده:
[h=1]What's happened to Black Tusk's "all-original new IP" for Xbox One?[/h]
Now, that same account admits that the new IP may have been put on hold, for now at least. "Black Tusk Studio has been working on an all original IP since its inception," the account tweeted, "we've just brought the GOW franchise into our portfolio and have not yet determined the future of the new IP at this point.

آخرین ویرایش:

soheil_63

کاربر سایت
Jul 18, 2007
26
نام
سهیل
من از هر جا میخوام ریجن 2 بگیرم میگن همه ِ پک های ریجن 2 یه بازی دانلودی به زور روش هست و مثل پک ریجن 1 نیست که خوده کنسول تنها باشه ، به خاطره همینم 200 تومن تقریبا گرون تر میدن ، درسته این قضیه؟ ینی ریجن 2 پک بدون بازی دانلودی نداره اصلا؟ البته پک هایی که الان از دوبی میارن و موجود هستش رو میگن

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
من از هر جا میخوام ریجن 2 بگیرم میگن همه ِ پک های ریجن 2 یه بازی دانلودی به زور روش هست و مثل پک ریجن 1 نیست که خوده کنسول تنها باشه ، به خاطره همینم 200 تومن تقریبا گرون تر میدن ، درسته این قضیه؟ ینی ریجن 2 پک بدون بازی دانلودی نداره اصلا؟ البته پک هایی که الان از دوبی میارن و موجود هستش رو میگن
اره درسته.کنسول های ریجن دو اکثرشون یک بای دانلودی( FIFA 14 یا FORZA5 ) دارن.البته پک های معمولی ریجن دو هم هست که بدون بازی باشن مثل این

soheil_63

کاربر سایت
Jul 18, 2007
26
نام
سهیل
اره درسته.کنسول های ریجن دو اکثرشون یک بای دانلودی( FIFA 14 یا FORZA5 ) دارن.البته پک های معمولی ریجن دو هم هست که بدون بازی باشن مثل این

ممنون رفیق، بله درسته فک کنم دیگه مجبور شم از همین باندل ها بگیرم دیگه حالا فیفا رو میگیرم که حجمشم کمتر هست واسه دانلود نسبت به فرزا، چون همه میگن تو دوبی فقط باندل ها هست و بدون بازی نیست هنوز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر