همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
با تمام وجود برای این فروشندگان ابراز تاسف می کنم. چرا؟

رفتم همین امروز دنبال ترانس برای دستگاه ، به طرف اول کاری گفتم آقا با کدوم کنسول حال می کنی ، به من گفت X1 . بعدش گفتم آقا این من در نظر دارم PS4 رو با وانم عوض کنم و اینا. کلاً بعد از پیش کشیدن این موضوع پرسیدم حالا کدوم کنسولو پیشنهاد می کنی. با کمال تعجب گفت PS4. نذاشت کفن اون حرفی که زده بود خشک بشه . حالا جای این جالبش اینه ، Ryse رو داشت برای فروش اما Forza رو نداشت. باش صحبت میکردم و فلان از فورزا میگفت فورزا آشغال و بدرد نخوره و همه هم می گن. اما با کمال تعجب گفت Ryse فوق العادس. عالیه . فلانه. چرا چون میخواد جنس خودشو قالب کنه. خلاصه کلام ، قضاوت با خودتون

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

رفتم همین امروز دنبال ترانس برای دستگاه ، به طرف اول کاری گفتم آقا با کدوم کنسول حال می کنی ، به من گفت X1 . بعدش گفتم آقا این من در نظر دارم PS4 رو با وانم عوض کنم و اینا. کلاً بعد از پیش کشیدن این موضوع پرسیدم حالا کدوم کنسولو پیشنهاد می کنی. با کمال تعجب گفت PS4. نذاشت کفن اون حرفی که زده بود خشک بشه . حالا جای این جالبش اینه ، Ryse رو داشت برای فروش اما Forza رو نداشت. باش صحبت میکردم و فلان از فورزا میگفت فورزا آشغال و بدرد نخوره و همه هم می گن. اما با کمال تعجب گفت Ryse فوق العادس. عالیه . فلانه. چرا چون میخواد جنس خودشو قالب کنه. خلاصه کلام ، قضاوت با خودتون

خوب انتظار داري بغال بگه ماستم ترشه
اون بنده خدا هم بازي رو گرون خريده فكر نكنيد براي اونا خيلي ارزون در مياد به هرحال فروشنده هاي ما ياد گرفتن جنس خودشون بالا ببرن و تو سر مال كسه ديگه بزنن اين فرهنگ بازار ماست

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
[h=1]Project CARS Xbox One targets 1080p, 60 fps - Slightly Mad has "top secret" ideas for cloud[/h]Cloud will be used for "very cool new features and design components" in next gen games
image_38267_fit_620.jpg

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی

اتفاقا یکی از فروشگاه های اصفهان هم که بازیهای وان رو اورده همینو داشت به من میگفت، عجب روزگاری شده

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان یک سوال ،
ریجن 1 اصلا" و ابدا پیشنهاد نمیشه ؟؟ باسه برق می گم.
اگر یک ترانس خوب بخریم چی ؟؟
ممنون.

بخر عزیز من خریدم ترانسشم از خود فروشگاهی که خرید کردم گفتم واسم تهیه کردن خریدم 75 تومان جنسش عالیه هیچ مشکلی هم ندارم باهاش!!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بخر عزیز من خریدم ترانسشم از خود فروشگاهی که خرید کردم گفتم واسم تهیه کردن خریدم 75 تومان جنسش عالیه هیچ مشکلی هم ندارم باهاش!!

خب اگر میشه مارک و اسمش رو پ.خ بفرمایید ما هم به راحتی تهیه کنیم. ممنون.

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
دوستان من سوالو تو تايپيك قيمت پرسيدم كسي جواب نداد ممنون ميشم جوابمو بدين

كسي خبر داره اگر بخوام از المان برام بيارن چند درصد به عنوان ماليات بر ميگردونن ؟
المان ريجن٢ هست ؟

با تشكر :d

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دوستان من سوالو تو تايپيك قيمت پرسيدم كسي جواب نداد ممنون ميشم جوابمو بدين

كسي خبر داره اگر بخوام از المان برام بيارن چند درصد به عنوان ماليات بر ميگردونن ؟
المان ريجن٢ هست ؟

با تشكر :d

Sent from my iPhone using Tapatalk
المان ریجن دوـه:d
مالیات ایران رو میگی یا اونجا؟:-/

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,760
بله ریجن 2 ـه
مالیات هم در آلمان بین 5% تا 7% هست.
حالا اگر شما یا کسی که کنسول رو میاره و بلیط به نامه اونه مقیم اونجا باشه اون مالیات رو هیچ جوری نمیشه پس گرفت ، ولی اگر اون شخص مقیم اونجا نباشه موقعه ای که میره فرودگاه با دادن فاکتور اون مالیات رو پس میگیره.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
این Kinect sports rivals خیلی باحاله:) دموش رو دانلود کردم و خوشم اومد منتظرم نسخه اصلی بیاد بخرمش.واقعا خوب روش کار کردن و کینکت به درستی حرکات رو تشخیص میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر