همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ahba87

کاربر سایت
Jan 9, 2014
7
شما دارید از فعل من استفاده میکنید. یعنی شما به شخصه از PS4 خوشتون میاد. پس بهتره به جرأت نگید که آره برید اونیکی کنسول رو بگیرید. معایب و مزایای هر یک رو بر اساس معیاری درست و سنجیده بیان کنید تا ادامه ی راه بر عهده ی شخص خریدار باشه.

البته خیلی ها میدونیم همین اول نسل مشکلات عدیده ای همچون اختلاف بین بازی های مولتی پلتفرم حاکم بود ولی مسلماً در موج دوم سری بازی ها این مشکل حل خواهد شد.
خب گفتم من که بفهمه نظر خودمه!!!
و اینکه برای بازی حرفه ای هستش. وان یه جوری همه چیز رو خواسته تو دل خودش جا کنه.
منم فن هیچکدوم نیستم.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خب گفتم من که بفهمه نظر خودمه!!!
و اینکه برای بازی حرفه ای هستش. وان یه جوری همه چیز رو خواسته تو دل خودش جا کنه.
منم فن هیچکدوم نیستم.

خب واسه اینکه ALL in one هستش و این یه مزیت بسیار خوب واسه Xbox one هست که متاسفانه شما اینو درک نکردی!

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
خدا کنه زودتر یه خبرایی از Gears Of War بشه به نظرتون تو E3 خبری از این بازی میشه یانه؟ به نظرم اگر کوچکترین اطلاعاتی ازش بدن فروش X1 چندین برابر خواهدشد ;;)

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
دوستانی که موندن کدوم رو بگیرن. من خودم برای اولین باز میخوام کنسول بگیرم(تنها کنسولی که داشتم آتاری بود=(() دیگه همش با pcبودم.
اول که من خودم تا 5الی 6ماه دیگه میخوام صبر کنم که بازی های اصلی و به درد بخور وارد بازار بشن. و از اینجا میشه فهمید که کدام کنسول قویتر هست. بحث انحصاری هم هیچ کس نمیتونه بگه انحصاری های ناتی داگ و سانتا و کوانتم دریم و بازی the orderچرت هستن و دوست ندارم و از اونور هم کسی نمتونه بگه بازی های رمدی و 343و forzaو black و غیره چرت هستن. اینجا بیشتر سلیقه ای هست. من خودم چند بار با xbox360 تو ایران بازی کردم و عاشقش شدم از لحاظ دسته. عالی بود.:) تو ترکیه هم با دوستام میرفتیم call of کمی دستم خسته میشد و زیاد حال نکردمم با آنالوگ هاش. ولی این نسل هردو بهتر شدن ولی من با xboxراحت تر هستم. انتخاب اول من xoهست و بعد ps4.
به مزایا و معایب هر دو کنسول نگاه کنین و بعد انتخاب کننین.:d

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
حالا من نفهمیدم بالاخره این ایکس باکس وان برای اجرای بازیهاش باید اول کانک بشی بعد بازی کنی یا از همون روز اول بازی آفلاین هم میشه آخه یکی از دوستان گفت میشه یکی گفت باید اول انلاین بشی شک برم داشت :d

والا من دیروز دمو فوتبال و بازی bf4 رو روی دو کنسول گیم پلیش رو دیدم

توی بازی فیفا احساس کردم روی کنسول ایکس باکس وان رنگها بهتره ولی توی ps4 طبیعی تر بود شکلها

توی بازی bf4 هم روی کنسول ایکس باکس یک رنگها بهتر بودش ولی افت فریمش بیشتر از ps4 بودش

دقیقا توی ایکس باکس جزئیات بهتر بود

حالا سوال اینجاست من هر دو کنسول نسل قبل رو دارم مثلا 360 راحت میشه بازیها رو روی 1080 اجرا کرد ولی ps3 نمیشه اتوماتیک هستش مثلا همنی بازی gta v فقط روی 720 اجرا میشه توی نسل قبلی به جرات میتونم بگم گرافیک 360 خیلی بهتر بودش حتی دسته اش

حالا توی نسل حاظر موندم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!1 بابا شوخی نیست دو میلیون پول دستگاه هر بازی هم 200 هزار تومن :(

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
حالا من نفهمیدم بالاخره این ایکس باکس وان برای اجرای بازیهاش باید اول کانک بشی بعد بازی کنی یا از همون روز اول بازی آفلاین هم میشه آخه یکی از دوستان گفت میشه یکی گفت باید اول انلاین بشی شک برم داشت :d

والا من دیروز دمو فوتبال و بازی bf4 رو روی دو کنسول گیم پلیش رو دیدم

توی بازی فیفا احساس کردم روی کنسول ایکس باکس وان رنگها بهتره ولی توی ps4 طبیعی تر بود شکلها

توی بازی bf4 هم روی کنسول ایکس باکس یک رنگها بهتر بودش ولی افت فریمش بیشتر از ps4 بودش

دقیقا توی ایکس باکس جزئیات بهتر بود

حالا سوال اینجاست من هر دو کنسول نسل قبل رو دارم مثلا 360 راحت میشه بازیها رو روی 1080 اجرا کرد ولی ps3 نمیشه اتوماتیک هستش مثلا همنی بازی gta v فقط روی 720 اجرا میشه توی نسل قبلی به جرات میتونم بگم گرافیک 360 خیلی بهتر بودش حتی دسته اش

حالا توی نسل حاظر موندم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!1 بابا شوخی نیست دو میلیون پول دستگاه هر بازی هم 200 هزار تومن :(

نه . نیازی به نصب آنلاین نیست. فقط برخی بازی ها مثله Forza 5 که فعلا همین یدونست نیاز به دانلود اجباری (6گیگ) برای در دست داشتن تمام قسمت های بازی هست.

ببینید من یه چیزی بهتون بگم ، تصمیم گیرنده ی اصلی خودتون هستید. اینکه یکی میگه برید فلان کنسول رو بگیرید حتماً نظر اوشون هست . شاید شما با اون یکی بیشتر حال کنید. خلاصه تصمیم گیرنده ی اصلی هستید. این نسل هیچ چیز قابل پیش بینی نیست ولی به احتمال زیاد کیفیت بازی ها بر روی وان با PS4 برابری خواهد کرد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
از این فازا بیاید بیرون وقته خبره:d
استدیوی 343 بازیکن حرفه ای Halo4 که کناره گرفته بود رو دوباره آورده و طبق گفته ی خودش راهی سیاتل(خونه 343i) شده و عکس تویترش هم با یک کانسپت از Halo جدید آپدیت شده
Halo 5: 343 Industries hires former Halo pro player | VG247

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دیدم دوستان در مورد نصب بازیها روی Xone زیاد سوال میپرسن گفتم یه چیز کلی اینجا بذارم:

کلا دو حالت برای نصب بازیهای X1 هست:

حالت اول آنلاین: وقتی که آنلاین هستی و میخوای بازی رو نصب کنی همراه با نصب همه آبدیت ها رو هم میگیره و تا آبدیت ها رو نگیره اجازه ورود به بازی رو بهت نمیده.این حالت با توجه به سرعت پایین اینترنت ایران پیشنهاد نمیشه

حالت دوم آفلاین: وقتی که آفلاین هستی بازی بدون هیچ مشکلی نصب می شود و نصب بازی معمولا از 20 درصد که رد میشه X1 اجازه میده بازی رو استارت بزنی و همزمان با نصب بازی میتونی بازی کنی.بعدا پس از اولین باری که آنلاین شدی آبدیت ها را دریافت میکند.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
دیدم دوستان در مورد نصب بازیها روی Xone زیاد سوال میپرسن گفتم یه چیز کلی اینجا بذارم:

حالت اول آنلاین: وقتی که آنلاین هستی و میخوای بازی رو نصب کنی همراه با نصب همه آبدیت ها رو هم میگیره و تا آبدیت ها رو نگیره اجازه ورود به بازی رو بهت نمیده.این حالت با توجه به سرعت پایین اینترنت ایران پیشنهاد نمیشه

حالت دوم آفلاین: وقتی که آفلاین هستی بازی بدون هیچ مشکلی نصب می شود و نصب بازی معمولا از 20 درصد که رد میشه X1 اجازه میده بازی رو استارت بزنی و همزمان با نصب بازی میتونی بازی کنی.بعدا پس از اولین باری که آنلاین شدی آبدیت ها را دریافت میکند.
ممنون فرشاد جان به نظرم با این راهنمایی خوبت این موضوع دیگه برای همه و از جمله خودم به کلی حل شده باشه

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین

به این میگن پست مفید

حالا دوستان میخوام بدونم کدوم از بازی های وان با کینکت میشه بازی کرد ؟

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472

عالی بود مرسی فقط یک چیزی اگر آفلاین نصب کردیم و بعدش انلاین شدیم و ازمون خواست آپدیت کنیم نخواستیم باز آفلاین میشه بازی کرد

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
عالی بود مرسی فقط یک چیزی اگر آفلاین نصب کردیم و بعدش انلاین شدیم و ازمون خواست آپدیت کنیم نخواستیم باز آفلاین میشه بازی کرد

این یه مورد رو دیگه شخصا تست نزدم چون من هر وقت آبدیت داده انجام دادم ولی احتمالا اگر آبدیت رو انجام ندی واسه آفلاین بازی کردن مشکلی پیش نمیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر