همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بی زحمت ببین جایی از جعبت لوگو ی کره زمینی چیزی پیدا میکنی که نوشته باشه ریجن 2 یا پال، اصن از کجا فمیدی ریجن 2 هست دستگات ؟

از اونجا که کنسول رو پلمب تحویل گرفتم و پاور برقش 220 بود:d ( کنسولهای ریجن 1 برقش 110 هست ) الان سرکارم عصری برم خونه چک میکنم میام همین جا میگم

soheil_63

کاربر سایت
Jul 18, 2007
26
نام
سهیل
از اونجا که کنسول رو پلمب تحویل گرفتم و پاور برقش 220 بود:d ( کنسولهای ریجن 1 برقش 110 هست ) الان سرکارم عصری برم خونه چک میکنم میام همین جا میگم

دستت درد نکنه، خطرناکه که اینجوری تحویل گرفتی 110 بود چی:d من اعصابه این ریسکارو ندارم اصن:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
News: Skyrim Xbox One listed, Bethesda teases "special announcement" - Total Xbox.com
تو سایت Bethesdaکنسول XBOX ONE و PS4 به لیست پلتفرم های بازی اضافه کردن.البته ممکنه اشتباه باشه باید صبر کرد تا خود Bethesda تایید کنه که بازی برای کنسول های نسل بعد میاد یا نه:d
[h=2]All eyes on 12th January[/h]
...........................................................

یک خبر خوب دیگه:d
Alien: Isolation runs in 1080p on Xbox One and PlayStation 4

بازی alien: isolation به صورت 1080p روی کنسول xbox one اجرا میشه همین نشون میده بازی های موج دوم روی دو تا کنسول احتمالا از لحاط کیفیت برابرن

................................................................
Microsoft talks Xbox One OS update plans - expect changes "pretty quickly"

Microsoft's Marc Whitten has discussed plans for Xbox One updates, including party app changes and Twitch broadcasting

.................................................................

WWE Network coming to consoles & mobile next month, offering PPVs & more

WWE Network has been announced for PlayStation and Xbox consoles. Starting next month, the service will offer a “24/7″ streaming service, bringing live wrestling pay-per-views, weekly shows and more to PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One over time.

.............................................................
در ادامه خبر های خوب قبلی:Xbox 360 Pizza Hut app made $1 million in just four months

1میلیون دلار به خاطر فروش پیتزا روی xbox 360 پول در آوردن.احتمالا به زودی برای XBOX ONE هم عرضه میشه :d

آخرین ویرایش:

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
این طرح روی جلد بازی جدید کمپانی 2k
image_38214_460.jpg

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها من dead rising رو گذاشتم داخل کنسول نوشته داره نصب می شه اما خیلی سرعتش پایینه 20 دقیقه گذاشته 1% نصب کرده چرا اینجوریه این ؟!

soheil_63

کاربر سایت
Jul 18, 2007
26
نام
سهیل
My console region on box: xbox one BNDL English UK
so my console is region 2
:d
دستت درد نکنه ، اونوقت کجاش اینو نوشته بود دقیقا؟ رو خوده کنسول نوشته یا رو جعبش؟ اگه رو کنسول نوشته یه زحمت بکش ببین رو جعبشم جایی چیزی نوشته

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دستت درد نکنه ، اونوقت کجاش اینو نوشته بود دقیقا؟ رو خوده کنسول نوشته یا رو جعبش؟ اگه رو کنسول نوشته یه زحمت بکش ببین رو جعبشم جایی چیزی نوشته

بهرام جان عکس گذاشتن و روی جعبه ی کنسول بود. پس همه ی ریجن هارو روی جعبه ی کنسول می نویسه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
بچه ها من dead rising رو گذاشتم داخل کنسول نوشته داره نصب می شه اما خیلی سرعتش پایینه 20 دقیقه گذاشته 1% نصب کرده چرا اینجوریه این ؟!
براي اين كه بازي يك آپديت چند گيگ (5GB فكر كنم) داره كه در حال دانلود شدنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر