همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
اینایی که میگن ایکس باکس وان گرفتن باباشون خیلی پولداره ؟ اخه چه جور می خوان به هر بازی 250 تومن پول بدن ؟
سلام داداش بازیهاش شده 190

- - -ویرایش - - -

فیل هریسون یه مصاحبه انجام داده در مورد بازیها و آینده فرانچز و این چیزا
http://www.oxm.co.uk/68670/features/interview-phil-harrison-on-xbox-ones-upcoming-exclusives/

خوشبختانه فیل اعتقاد خاصی به آیپی جدید داره:d
از Gears Of War چیزی نگفته؟؟

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
سلام دوستان خسته نباشید تو یک طرح پیش فروش یک ماه پیش شرکت کردم و قراره تا هفته دیگه تحویلمون بدن!
البته من از این میترسم دستگاه مشکل دار باشه !
مشکلات دستگاه بیشتر مربوط به چیه اگر بهم توضیح بدین خیلی ممنون میشم !

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
سلام دوستان خسته نباشید تو یک طرح پیش فروش یک ماه پیش شرکت کردم و قراره تا هفته دیگه تحویلمون بدن!
البته من از این میترسم دستگاه مشکل دار باشه !
مشکلات دستگاه بیشتر مربوط به چیه اگر بهم توضیح بدین خیلی ممنون میشم !

خوشبختانه این نسل ماکروسافت با بکار گیری تجربه ها در زمینه ی خرابی کنسول ها عملکرد بهتری داشته و خرابی ها به صورت چشم گیر نبودند. مشکلات یکی مربوط به صدای نامناسب درایو و Eject دیسک هست و دیگری صفحه ی سبز مرگ . مشکل خاصی نداره. نگران خرابی کنسول هم اصلا نباشید. به احتمال بسیار زیاد سالم هست.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
خوشبختانه این نسل ماکروسافت با بکار گیری تجربه ها در زمینه ی خرابی کنسول ها عملکرد بهتری داشته و خرابی ها به صورت چشم گیر نبودند. مشکلات یکی مربوط به صدای نامناسب درایو و Eject دیسک هست و دیگری صفحه ی سبز مرگ . مشکل خاصی نداره. نگران خرابی کنسول هم اصلا نباشید. به احتمال بسیار زیاد سالم هست.
مشكل صفحه سبز مرگ حل شده،با آپديت افلاين 100% بر طرف ميشه:d
فقط ميمونه مشكل صداي درايو كه در صد خرابيش خيلي كمه:d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
مشكل صفحه سبز مرگ حل شده،با آپديت افلاين 100% بر طرف ميشه:d
فقط ميمونه مشكل صداي درايو كه در صد خرابيش خيلي كمه:d

چجوری هست مشکلش؟ :| من باندل تایتان فال میخوام بگیرم به امید خدا همچین مشکلی نیست دیگه؟ :|

====

این اسپنسر و هریسون هر دفعه دارند مصاحبه می کنند که به جز ادامه فرانچز های قبلی IP جدید هم داریم :D و اطلاعات جدید هم بزودی :| من حفظ شدم دیگه :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
چجوری هست مشکلش؟ :| من باندل تایتان فال میخوام بگیرم به امید خدا همچین مشکلی نیست دیگه؟ :|

====

این اسپنسر و هریسون هر دفعه دارند مصاحبه می کنند که به جز ادامه فرانچز های قبلی IP جدید هم داریم :D و اطلاعات جدید هم بزودی :| من حفظ شدم دیگه :D
فکر کنم بعضی از day one این مشکلو داشتن.دیسکو که میذاری تو دستگاه یک صدایی میده و بعد دو تا حالت پیش میاد:
1- صدا قطع میشه و بازی اجرا میشه.2-کلا بازی اجرا نمیشه :|:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد

====

در تایید صحبتهای بهرام جان باید بگم که مشکلی که تو مدل خرابی درایو هست اینه که بعد از قرار دادن دیسک یک صدای شبیه خش خش از درایو کنسول میاد و دیسک رو معمولا میده بیرون! ولی خوشبختانه این مشکل بسیار کم گزارش شده و ناچیز است.تا زمانی هم که شما می خوای بخری دیگه این مشکل اصلا وجود نداره چون گویا تنها نسخه های Day one چنین مشکلی داشتن پس با خیال آسوده منتظر عرضه تایتانفال باش:)

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
بچه ها یه سوال دارم : الآن فقط تو بازی های COD ghosts و BF4 گرافیک Xone از بقیه ضعیف تره یا امکان داره بعدا هم رزولشن بعضی بازی ها روی xone کم تر باشه ؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
کسی نمیدونه چرا رزولوشن ها پایینه ؟ یه جا خوندم برای اینکه سخت افزار Ps4 از Xbox one قوی تره حالا واقعا دلیلش اینه؟

خیر. اول نسلی به این دلیل نیست. میتونه بدلیل دیر در دسترس قرار گیری دوکیت ها باشه و هم کم کاری سازندگان. توی موج های بعدی ریلیز های بازی این مشکلات حل خواهند شد انشالله.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خیر. اول نسلی به این دلیل نیست. میتونه بدلیل دیر در دسترس قرار گیری دوکیت ها باشه و هم کم کاری سازندگان. توی موج های بعدی ریلیز های بازی این مشکلات حل خواهند شد انشالله.

آره دقیقا همینطوره که گفتی.فکر کنم الان مایکرو تمام تمرکزش روی همین موضوع هستش.باید منتظر باشیم تایتانفال و watch dogs بیاد خیالمون راحت بشه.

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
بچه ها باورم نمیشه تا هفته دیگه ایکس باکسم به دستم میرسه!؟!!!!
دوستان من میخوام دو تا بازی بخرم اما موندم چی بخرم چی نخرم به نظرتون کدوم یک بازی ها رو بگیرم؟!
البته در نظر بگیرین ایکس باکس 360 هم دارم با اون هم انلاین میزنم!
forza 5
ryse
dead ricing 3
خوب کدومو بخرم کدومو نخرم!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر