همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
به هیچ وجه ریجن 1 نگیر. چون مایکروسافت تو سایت Xbox نوشته که از تبدیل و ترانس و ... استفاده نکنید و کنسول مربوط به ریجن خود را تهیه کنید.نوشته ممکنه کنسول خراب بشه
برای XBOX 360 هم همینو میگفتن:d
من خودم xbox 360 ریجن ntsc نزدیک 6 سال استفاده کردم و بعد هم فروختم و هنوزم سالمه.فقط مهم همون ترانسشه:d
xbox one هم همین طور اگه ترانس خوب باشه مشکلی پیش نمیاد

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
برای XBOX 360 هم همینو میگفتن:d
من خودم xbox 360 ریجن ntsc نزدیک 6 سال استفاده کردم و بعد هم فروختم و هنوزم سالمه.فقط مهم همون ترانسشه:d
xbox one هم همین طور اگه ترانس خوب باشه مشکلی پیش نمیاد

خب بهرام جان همون ترانسش باید خوب باشه کلی نکته توش هست:d اولا، پیدا کردن چنین ترانسی و مطمئن شدن از خوب بودنش کمی تو ایران سخته ، دوما ، باید حداقل 100 تومن پول یه ترانس خوب واسش بدی! سوما ، همیشه استرس داری نکنه ترانست آب روغن قاطی کنه یکدفعه کنسول بره رو هوا:d خب این چه کاریه یکدفعه یه ریجن 2 آدم بخره خیال راحت;)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
خب بهرام جان همون ترانسش باید خوب باشه کلی نکته توش هست:d اولا، پیدا کردن چنین ترانسی و مطمئن شدن از خوب بودنش کمی تو ایران سخته ، دوما ، باید حداقل 100 تومن پول یه ترانس خوب واسش بدی! سوما ، همیشه استرس داری نکنه ترانست آب روغن قاطی کنه یکدفعه کنسول بره رو هوا:d خب این چه کاریه یکدفعه یه ریجن 2 آدم بخره خیال راحت;)
البته اگر مشکلی باشه آداپتور کنسول میره روی هوا:d
بعد میری یک آداپتور 110 میخری و تموم :d
برای این میگم مشکلی نداره چون ممکنه بعضی فروشنده ها بیان همین ریجن 2 بودنو بهانه گرون فروشی کنن:|

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

عزیز نمیدونم چرا متوجه نمیشیم یا نمیخوایم متوجه بشیم. برای خرید ترانس لطف کنن توی اینترنت سرچ کنن و بهترینش رو بگیرن دیگه کنسول بیمه هستش. شما ها میخواید اون حرفه خودتون رو به کرسی بنشونید! و الکی وهم و ترس رو در دل بعضی ها میندازید.

reza marston

کاربر سایت
Dec 20, 2013
86
نام
محمدرضا
سلام آقایون...

من تصمیمموگرفتم x one انتخاب شد! :D

راستی فقط ببینید این forza رو چی کار کنم؟؟؟ موندم به خدا خیلی دوستدارم بازیش کنما اما اون 6گیگ رو نمیشه با کنسولم اونم با این وضع نت ایران دان کرد :| چی کار کنم :|

بعد مشکل بعدی اون آپدیت اولیه کنسول هست.. که من در موردش اینو بگم که تو نسل قبل اصلا نتونستم با دستگام آنلاین بازی کنم.. چقدرم حرص خوردم.. نمیدونم فکر کنم باید تنضیماتی رو اونجا اعمال می کردتو بخش کانکشن... حالا می خوام بدونم تو این آپدیت اولیه کنسول، باید حتما به اکانتت وصل باشی برای دان یا نه؟ بعد این که تنضیمات کانکشن رو چجوری درست کنم.. کمک :(

بعد سوال بعدیم اینه که من میتونم برای آنلاین بازی کردن وکاهش پینگ از برنامه های کاهش پینگ استفاده کنم؟ ه مثلا بعضی ها ازش استفاده کردن وپینگشون رو تا نصف همپایین اوردن! می خوتم بدونم رو X ONE هم عملی میشه؟

بعد نگرانی بعدیم روی رزولیشن های بازی هاست :| برای مثال بتل 4 برای منخیلی مهمه.. اگه بتونم آنلاین بازی کنم 100 درصد اون رو هم میگرم،اما تفاوت بسیار زیادی که میتونم حس نم سر 720 P بودنش هست... که رو PS4, 1080 اجرا میشه... به خاطر همون نگرانم سایر بازی های آینده هم مثل WD,THIEF و ... شاید به سرنوشت بتل 4 برسند که برام این نکته خیلی مهمه :( ممنون میشم راهنماییم کنید :(

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
عزیز نمیدونم چرا متوجه نمیشیم یا نمیخوایم متوجه بشیم. برای خرید ترانس لطف کنن توی اینترنت سرچ کنن و بهترینش رو بگیرن دیگه کنسول بیمه هستش. شما ها میخواید اون حرفه خودتون رو به کرسی بنشونید! و الکی وهم و ترس رو در دل بعضی ها میندازید.

الکی ترس تو دل کسی راه نمیندازیم! من تنها حرف مایکروسافت رو زدم که گفته این کارو نکنید، حرف خودم نیست!!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
الکی ترس تو دل کسی راه نمیندازیم! من تنها حرف مایکروسافت رو زدم که گفته این کارو نکنید، حرف خودم نیست!!

مایکروسافت به صورت کاملاً تاکیدی به این موضوع اشاره نکرده و الا همچون بمب در همه جا منتشر میشد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
سلام آقایون...

من تصمیمموگرفتم x one انتخاب شد! :D

راستی فقط ببینید این forza رو چی کار کنم؟؟؟ موندم به خدا خیلی دوستدارم بازیش کنما اما اون 6گیگ رو نمیشه با کنسولم اونم با این وضع نت ایران دان کرد :| چی کار کنم :|

بعد مشکل بعدی اون آپدیت اولیه کنسول هست.. که من در موردش اینو بگم که تو نسل قبل اصلا نتونستم با دستگام آنلاین بازی کنم.. چقدرم حرص خوردم.. نمیدونم فکر کنم باید تنضیماتی رو اونجا اعمال می کردتو بخش کانکشن... حالا می خوام بدونم تو این آپدیت اولیه کنسول، باید حتما به اکانتت وصل باشی برای دان یا نه؟ بعد این که تنضیمات کانکشن رو چجوری درست کنم.. کمک :(

بعد سوال بعدیم اینه که من میتونم برای آنلاین بازی کردن وکاهش پینگ از برنامه های کاهش پینگ استفاده کنم؟ ه مثلا بعضی ها ازش استفاده کردن وپینگشون رو تا نصف همپایین اوردن! می خوتم بدونم رو X ONE هم عملی میشه؟

بعد نگرانی بعدیم روی رزولیشن های بازی هاست :| برای مثال بتل 4 برای منخیلی مهمه.. اگه بتونم آنلاین بازی کنم 100 درصد اون رو هم میگرم،اما تفاوت بسیار زیادی که میتونم حس نم سر 720 P بودنش هست... که رو PS4, 1080 اجرا میشه... به خاطر همون نگرانم سایر بازی های آینده هم مثل WD,THIEF و ... شاید به سرنوشت بتل 4 برسند که برام این نکته خیلی مهمه :( ممنون میشم راهنماییم کنید :(
براي كنسول هاي نسل بعد بايد اينترنت بهتري بگيري و با توجه به حجم آپديت ها سعي كن نامحدود بگيري چون با اينترنت محدود و سرعت كم تو نسل بعد مشكل خواهي داشت:(
آپديت اوليه ميشه با روش زير دانلود كرد:http://forum.bazicenter.com/thread84924/
براي دانلود با خود كنسول هم لازمم نيست sign in كني تو اكانتت،.تنضيمات خاصي هم نداره،برو تاپيك XBL ببين اكثرا به راحتي به لايو وصل ميشن،فكر كنم بهتره ISP عوض كني براي نسل بعد:d
نميدونم ميشه از كاهش دهنده پينگ استفاده كرد يا نه:d
BF4 روي ps4 به صورت 1080p اجرا نميشه،900p اجرا ميشه,براي بقيه بازي ها هم بايد صبر كرد:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
مایکروسافت به صورت کاملاً تاکیدی به این موضوع اشاره نکرده و الا همچون بمب در همه جا منتشر میشد.

دیگه از این تاکیدی تر و واضح تر ؟!

Don't try to use an Xbox one power supply that was built for a region that has different power requirements.
PSUs are designed to be used only in the regions where they are sold.
Don't use non-standard power sources, such as generators or inverters, even if the voltage and frequency appear acceptable .
Use of any accessory other than the standard Xbox one power supply may damage your console and void your console warranty

در کل بازم میگم هر کسی میتونه این حرفها رو زیاد جدی نگیره .این بستگی به خود شخص داره .من واسم مهمه شاید واسه خیلی ها مهم نباشه;)

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دیگه از این تاکیدی تر و واضح تر ؟!

در کل بازم میگم هر کسی میتونه این حرفها رو زیاد جدی نگیره .این بستگی به خود شخص داره .من واسم مهمه شاید واسه خیلی ها مهم نباشه;)

اگر میبینید واسه خودتون مهمه پس لطف کنید چیزایی که برای خودتون مهمه رو در عموم مطرح نکنید. ممنون میشیم.:)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اگر میبینید واسه خودتون مهمه پس لطف کنید چیزایی که برای خودتون مهمه رو در عموم مطرح نکنید. ممنون میشیم.:)

اولا مطرح کردنش خیلی خوبه چون اگه موضوع سطحی بود مایکروسافت مطالب فوقی که کپی کردم رو نمی گفت! دوما خیلی ها مثل من رو این چیزا حساس هستن.کسی که میاد 3 میلیون میده یه کنسول باید حواسش جمع جمع باشه.سوما این بحث رو لطفا دیگه ادامه ندید.ممنون میشم:)

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
فیل هریسون یه مصاحبه انجام داده در مورد بازیها و آینده فرانچز و این چیزا
http://www.oxm.co.uk/68670/features/interview-phil-harrison-on-xbox-ones-upcoming-exclusives/
"What I'm passionate about is creating those brand new game experiences. The Holy Grail, the perfect alignment, is when you get a brand new IP, on a new platform, that causes people to rush out and go and buy your console. And that's the kind of the trinity that you want to aim for. And we will achieve that goal as often as we can - creating those brand new game experiences. Or taking an existing, known IP but introducing it in a unique way to take advantage of new platform features or new capabilities. Fable Legends is a great example of that."
خوشبختانه فیل اعتقاد خاصی به آیپی جدید داره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر