همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
اینو دیدم حیفم اومد اینجا نذارم ! :d

امیدوارم واقعا خبری باشه و این توئیت به معرفی نسخه های جدید بکشه ! :d
ببینیم بالاخره E3 2014 پادشاه بر می گرده یا نه ! :| ریبوت Battletoads هم محتمل ترین گزینه هستش ! شک نکنید ! :d

- - -ویرایش - - -

یکی دیگه از استدیو های مایکروسافت هم از چند تا IP معرفی نشده داره:
News: Xbox One studio Press Play has "several unannounced original IP" on the way - Total Xbox.com

این ها همون سازنده ی Max : The Curse and Brotherhood هستن که شماره اولش روی همه ی پلتفرم ها اومد به جز xbox ! بعد فکر کنم فیل اسپنسر بازیش رو بازی کرد خوشش اومد رفت استدیو رو خرید !! لول ! :d
حالا شماره دومش انحصاری Xbox شده و تیمش فرست پارتی مایکروسافت !
اگه اشتباه نکنم دانمارکی هستن برید E3 2013 رو ببینید فضا استدیوشون اندازه خونه ی ما [FONT=&quot]ـه و کلا فکر کنم به 20 نفر هم نرسن ! [/FONT]:d
بهتره 1st Party های دیگه یاد بگیرن !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
اقا من یه چیز رو متوجه نشدم
الان ما باید بازیها رو حتما رو هارد نصب کنیم دیگه؟
بعد ما میتونیم بازیهایی رو که لازم نداریم از رو هارد پاک کنیم؟
چون دوستان میگن که اصلا دسترسی به اطلاعات هارد کنسول نداریم و اینکه چه قدر فضای هارد پر شده معلوم نیست!!!
اره بايد نصب كني
اره ميشه،درسته به هارد دسترسي نداري ولي گزينه پاك كردن بازي هست كه ميتوني پاك كني

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
اگه اینطور باشه وان با قیمت جدید و رقابتی تر در ایران عرضه میشه من خیلی از فروشنده هارو میشناسم که منتظر دبی بودن
بله امروز ميدونم لانچ ps4 هست ولي يكي از دوستان چند صفحه پيش گفت كه ١٣ دسامبر لانچ one هم هست اگر اينجوري باشه هر دو كنسول در هفته اينده انشالله به قيمت واقعيشون حدودا نزديك ميشن

Sent from my iPhone using Tapatalk

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
اگه قیمت ها تو ایران همین بمونه میگم از دبی برام از دبی بیارن خرجش کم تر میشه فقط اگه تا اون موقع هک بشه ایرانیا بلد هستن کنسول رو هک کنن؟

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این ها همون سازنده ی Max : The Curse and Brotherhood هستن که شماره اولش روی همه ی پلتفرم ها اومد به جز xbox ! بعد فکر کنم فیل اسپنسر بازیش رو بازی کرد خوشش اومد رفت استدیو رو خرید !! لول ! :d
حالا شماره دومش انحصاری Xbox شده و تیمش فرست پارتی مایکروسافت !
اگه اشتباه نکنم دانمارکی هستن برید E3 2013 رو ببینید فضا استدیوشون اندازه خونه ی ما [FONT=&amp]ـه و کلا فکر کنم به 20 نفر هم نرسن ! [/FONT]:d
بهتره 1st Party های دیگه یاد بگیرن !
البته الان دارن نیرو جذب می کنن و همین طور می خوان مکس رو بیارن رو وان،خدا خیرشون بده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر