همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
برو بابا ! :|:d فکر کن دیگه بابای TPS نباشه . . . کی بر شوتر سوم شخص سلطنت کنه ؟! :d
بازی Black tusk :-"

- - -ویرایش - - -

اصلاً چجوری روتون میشه بعد از دیدن اون صحنه ی پایانی GeoW 3 یکی دیگه هم بخواید !؟ :|
:| یه سه گانه با یه داستان جدید :| یه اسکود جدید، یه قهرمان جدید :(

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
اگه اینجوریه که میخوای خودمون یه دونه بسازیم !؟ 8-|
دیگه در اون حد نه ! :d تو استدیو ای اشنا نداری ؟! پسر عمویی . . . ؟! :d

GeoW : J تنها چیز خوبی که داشت گرافیکش بود (نمیگم اصلیش نداشتا میگم تنها چیزی که این داشت همین بود)، که اون هم اَبَر استاد یه GeoW بسازه داره :biggrin1:

دیگه پیاز داغ ـش رو زیاد کردی ! :| یه شوتر آرکید تر و تمیز با سرعت چند برابر شماره های اصلی ! :d
از نظر گرافیکی هم که فوق العاده بود ! :d

اصلاً چجوری روتون میشه بعد از دیدن اون صحنه ی پایانی GeoW 3 یکی دیگه هم بخواید !؟ :|

اخه خیلی پر رو ایم ! :> حتما لازم نیست که بعد از 3 رو روایت کنه ! :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حتما لازم نیست که بعد از 3 رو روایت کنه ! :d
:| یه سه گانه با یه داستان جدید :| یه اسکود جدید، یه قهرمان جدید :(
همین شماها هستید که باعث میلک شدن بازی ها میشید :bighug:
بابا مگه ME ــه که یه Squad جدید و یه قهرمان جدید !؟
واقعاً من نمیفهمم چرا Epic نباید Infiltrator (و حالا امثالهم) رو نسازه و GeoW رو مثل کِش تُنبون کشش بده 8-| آخرش کِش در میره میخوره چش و چال خودشون :| :D
یه شوتر آرکید تر و تمیز با سرعت چند برابر شماره های اصلی ! :d
با اون لول دیزاینِ لول (LoL)ــش کچاش سریع بود آخه !؟ 8-| :D
1:45 اینجا وایسید ویو ویو دشمن میاد بکشید ! مرحله بعد 2:30 اینجا وایسید ویوهایی که میاد رو بترکونید و الی آخر.... :)
پسر عمویی . . . ؟! :d
یه پسر عامو دارم که اونوره تو کار انگشت نشون دادن هم نیست :-"

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
یعنی پولی مولی هست بریزن تو حلق Respawn یا حتی اونا رو بخرن ... اشتباه محض و بزرگی که نسل قبل با Bioware کرد...در کل کلی Ip هست که هنوز معرفی نشده باید دید اونا چین..

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
برو بابا ! :|:d فکر کن دیگه بابای TPS نباشه . . . کی بر شوتر سوم شخص سلطنت کنه ؟! :d
البته اگر قرار باشه کیفیت کار پایین تر از 3 گانه باشه نیاد بهتره ! :-":d هر چند به شخصه GeoW J رو هم خیلی دوست داشتم ولی الآن GeoW توی یه تله گیر کرده - مثل Alan Wake - سر همین قضیه فیل اسپنسر می خواست بازی ریشه دار تر بشه و تغییرات داشته باشه !

مهره هاش اصلا به نظر من مهم نیست ! :-" به نظرم خود همین PCF یا EP حال اگر می خواست GeoW J رو مثل سه گانه سینمایی بسازه ، می تونست !! :-"
تیم بسیار با استعداد دوست داشتنی ای هستن !
تایتان فال هم که همین تک شماره ـَش انحصاریه ! :d
به شدت مخالفم PCF بسازه بازی رو ، سر جاجمنت اپیک اومد دفاع کرد که آره داریم رو بازی نظارت میکنیم که بازی خوب دربیاد قافل از این که اصلا" خبر نداشتن مراحل ساخت بازی چه جوری پیش میره ، جاجمنتم در حد خودش خیلی خوب بود گرافیک خدا مراحل باهال (که البته یه جاهاییش میشد شبیه ویوهای بخش آنلاین:ی) ولی هرجور بخوای حساب کنی در حد همون اسپین اف بود و به سه گانه ی اصلی نمیرسید ، بازی اگر بخواد نسخه ی چهارش بیاد فقط باید اپیک روش کار کنه در غیر این صورت از همین الان آرزو میکنم با همون سه گانه پروندش بسته بشه!
برو بابا × 2 !! بابای TPS یه بازی بود که Remedy میساخت :> :D

مگه حتماً یکی باید سلطنت کنه !؟:D نگران اون هم نباش یکی پیدا میشه ! :D

اگه اینجوریه که میخوای خودمون یه دونه بسازیم !؟ 8-|

GeoW : J تنها چیز خوبی که داشت گرافیکش بود (نمیگم اصلیش نداشتا میگم تنها چیزی که این داشت همین بود)، که اون هم اَبَر استاد یه GeoW بسازه داره :D

خو چه ربطی به صحنه ی پایانی قسمت 3 داره ، هزارتا داستان میتونن دربیارن ربطی نداره که ، شاید بهت بگم بعد از هیلو یکی از مهمترین انحصاری های مایکرو برای اکس باکس همین ip هست و چیزه دیگه ای نمیتونه جاش رو بگیره!

آخ که چه قدر منتظر یه Halo ODST دیگه هستم!

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
همین شماها هستید که باعث میلک شدن بازی ها میشید :bighug:
بابا مگه ME ــه که یه Squad جدید و یه قهرمان جدید !؟
اگر یه فرانچایز پتانسیلش رو داره و میتونه موفق باشه میلک شدن مفهومی نداره ! :d مثلا Halo با اینکه شوتر هستش . AC IV توصیه میشه ! :-"

واقعاً من نمیفهمم چرا Epic نباید Infiltrator (و حالا امثالهم) رو نسازه و GeoW رو مثل کِش تُنبون کشش بده 8-| آخرش کِش در میره میخوره چش و چال خودشون :| :D

از اول داریم بحث رو الکی کِشِش می دیم پس ؟! :|:d خب اون رو ( منظور Infiltrator ، nano یا شوتر AAA ) که داره می سازه . . . :d
در کنار اون ، این رو هم برای چند سال آینده بسازه ! کش GeoW هم دیگه در نمی ره ! :d

با اون لول دیزاینِ لول (LoL)ــش کچاش سریع بود آخه !؟ 8-| :D
1:45 اینجا وایسید ویو ویو دشمن میاد بکشید ! مرحله بعد 2:30 اینجا وایسید ویوهایی که میاد رو بترکونید و الی آخر.... :)

حالا نهایتا چند جا بازی Tower defense ( :d ) میشه دیگه لول کجا بود ؟!
نتونستی حقیقت بازی رو درک کنی !! :)) برو با تفکرات عمیق تر یه بار دیگه تجربه کنش ! :d باشد که به راه راست هدایت شوی ! :d

بازی Black tusk :-"

اون که به نظر Stealth میاد ! :-"

Sierra-117
منظورم همون بود ! :d

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
اِی شماهایی که می گین گیرز رو ادامه بدن؛ برادرانِ من، وقتی دیگه کلیف بی و فرگوسن رو بازی نیستن اون گیرزی که قراره ساخته بشه نه تنها به درد عمه های تک تک اعضای اپیک نمی خوره بلکه به درد عمه های ما هم نمی خوره! :d
همین آخری هم از رو ناچاری ساختن وگرنه گیرز تو همون اوج سه گانش باید تموم می شد و تو خاطرات بمونه به همین شکل

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
به نظرم برن به دنبال ساخت یه ip ی جدید در حد gears خیلی بهتره تا اینکه بخوان خود gears رو ادامه بدن .

همون جاجمنت هم نباید ساخته میشد .

gears برای هر مایکرو فنی یه طعم خاصی داره ولی ادامه این فرانچایز رو باعث نابودی اون می بینم . یه اکشن سوم شخص

با گرافیک و گیم پلی عالی می تونه جای gears رو در x1 پر کنه .

- - -ویرایش - - -
خبر بد برای مایکرو فن ها
اسپنسر تضمین نکرده gears بعدی در انحصار xbox باشه . شاید دست دوستان سونی فن هم به این بازی برسه :|

لینک خبر

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
خرید نام مکس پین از راکستار و ساختن آن توسط عمو سم لیک:d. عمرن.
ولی من اگه جای فیل بودم اصلا بازی رو دیگه ادامه نمیدادم و میرفتم سر چنتا بازی بهتر. :d
ی

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
خرید نام مکس پین از راکستار و ساختن آن توسط عمو سم لیک:d. عمرن.
ولی من اگه جای فیل بودم اصلا بازی رو دیگه ادامه نمیدادم و میرفتم سر چنتا بازی بهتر. :d
ی

راکستار هم فروخت! :( ایکاش این توهم ما به واقعیت بپیونده و شاهد مکس پین 3 واقعی باشیم
مایکروسافت بتونه ip فرنچایز عزیز دل نفس من یعنی PRINCE OF PERSIA رو از چنگال یوبی سافت در بیاره خیلی خوب میشه ها;;);;);;)
ولی به کی بده بسازه؟:-/

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
Geow : MS بمونه بیخ ریش صاحابش که بی کلیفی نخواستیم!میشه یه چیزی تو مایه های RE بدون شینجی , MG بدون کوجیما , کرش بدون ناتی و COD بدون زامپلا!

عوضش کل سری (_____) رو انحصار کنن که خفن آیپینسل جدیدـه:d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
من به جز طریقه ی انتشار کاملا از Legends راضی هستم !تمام عناصری رو که بلد نبودن بسازن رو حذف کردن:d
فیبل بدون پیتر
:(
بازیهای بعدیشون بدون بلند پروازیهای پیتر خیلی بهتر در میاد, هرچیزی که در توانشون هست رو میسازن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر