همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
حالا از این حرفا بگزریم این Dying light هم پدیده ای هست که هنوز شناخته نشده!:d به شدت پیشنهاد میکنم برین تریلر هاشو ببینید!
تایتان فال:>من الان هر روز دارم 7-8 باری تریلر Angle city رو میبینم عجب گیم پلیی!

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
این لیست کامل عناوین 2014:d

• Dying Light
  • EA Sports UFC
  • Fable Legends
  • Final Fantasy 15
  • Halo Xbox One
  • Kinect Sports Rivals
  • Kingdom Hearts 3
  • Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes
  • Plants vs Zombies: Garden Warfare
  • Quantum Break
  • Sunset Overdrive
  • The Witcher 3: Wild Hunt
  • Titanfall
  • Tom Clancy’s The Division
  • Watch Dogs

Xbox One video shows clips of 15 titles coming to the system in 2014 | VG247

در ضمن ایکس باکس وان هم فروش 1 میلیونی رو رد کرد در کمتر از 24 ساعت:d
Xbox One: over one million consoles sold through in less than 24 hours | VG247

چه سال پر گهر باریه پدر سوخته ! ایشالا عمر داشته باشیم بتونیم بازی کنیم

و واقعا مایه تاسفه نمی تونیم دو تا رنگیا رو ما پی سی بازا بازی کنیم

نوش جونتون اون دو تا

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
نه اقا اشتباه نکنید انحصاریای سونی بیشتره خخخخ (منطق پی اس فن)

Sent from my C6903 using Tapatalk
کمیت مهم نیست ;;) آی پی ناوتی داوگ یا ساونتی مونیکاو تنهایی کل صنعت گیم رو می خورن دیگه انحصاریاییه مایکرو چیزی نیستن که :(

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
تازه بهترین برنامه نویس که باید جلوی ناتی داگ درس پس بده هم رفته اونور. رسما ماکرو گاوش زایید.:(
من رفتم ps4بگیرم.:bighug:
شوخی:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,679
نام
محمد
فعلا که مایکروسافت اول نسلی داره سنگ تموم میزاره، هنوز BTS مونده که من حس میکنم تبدیل میشه به بهترین و بزرگترین استودیو مایکروسافت :D بگذریم از 4 Gears که وقتی معرفی بشه چندین کشته و مجروح به جای میزاره :D

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,354
نام
سروش
حالا از این حرفا بگزریم این Dying light هم پدیده ای هست که هنوز شناخته نشده!:d به شدت پیشنهاد میکنم برین تریلر هاشو ببینید!
تایتان فال:>من الان هر روز دارم 7-8 باری تریلر Angle city رو میبینم عجب گیم پلیی!

fps زامبی open world منو یاد dead island میندازه:-& ولی انیمیشن های خوبی داره
پس مثل خودمی :dباید صبر کنیم تا vgx ببینیم سوپرازشون چیه :>

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
Frobary
اولا یه ضد حال کلی ! :d

انحصاری هایی که تایید شده سال 2014 میان:

Fable Legends
Halo
Kinect Sports Rivals
Quantum Break
Sunset Overdrive
Titanfall
Project SPARK

علاوه بر QB ، Fable Legends هم 2015 میاد ! :d خودشون تایید کردن که بتای بازی 2014 راه میفته !! :d
البته اینم بگم هنوز یه بازی معرفی نشده برای 2014 هست ! حالا شاید همین Forza Horizon 2 باشه !!

آره احتمال زیاد یه ریسینگ داریم ولی فکرش رو کن، PGR 5 رو Playground بسازه، وای چی بشه :biggrin1:

آخ آخ ! :bighug:
فعلا که مایکروسافت اول نسلی داره سنگ تموم میزاره، هنوز BTS مونده که من حس میکنم تبدیل میشه به بهترین و بزرگترین استودیو مایکروسافت :biggrin1: بگذریم از 4 Gears که وقتی معرفی بشه چندین کشته و مجروح به جای میزاره :biggrin1:

تازه ویکتوریا هم هست ! :d داره RPG میسازه !! :-"
:|

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
fps زامبی open world منو یاد dead island میندازه:-& ولی انیمیشن های خوبی داره
پس مثل خودمی :dباید صبر کنیم تا vgx ببینیم سوپرازشون چیه :>
به غیر از سورپرایز و اینا Ed از سایت OXM 5 تا مسئله و سوال رو درمورد تایتان فال مطرح کرده بود سازنده بهتره جواب یا شفاف سازی کنه که به نظرم سوالات خوبی بودن که یکیش کلاس های مختلف تایتانه..
http://www.oxm.co.uk/66161/features/titanfall-on-xbox-one-five-things-i-want-respawn-to-add/

سازنده Light اگر اشتباه نکنم همون سازنده دد آیلند هستش!:d

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
یه سری از دوستان منو میشناسن و جدیدا هم شاید نشناسن:d
در هر حال من نه سونی نه مایکرو فنم فقط از بازی لذت میبرم اینجوری بگم که هم با هیلو هم گاد آو وار هم کیلزون هم فورزا هم .... خیلی حال میکنم
نسله قبلم کله کنسولا رو داشتم و راضی هم بودم چون واقعا از انحصاریهایه هیچ کدوم نمیشه گذشت
الان 2 تا مشکل دارم اول اینکه موندم اول کدوم و بگیرم؟ چون 99% بعدی میره برایه حد اقل چند ماه دیگه
دوم هم اینکه شنیدم بر خلافه نسله قبل چون این نسل سخت افزاره هر دو کنسول به pc نزدیک شده و ps4 اینطور که میگن تو سخت افزار قوی تر هست
مولتی ها با کیفیته بهتری براش پورت میشه؟!

الان میخوام اگر کسی اطلاعاتش مکفی هست و بدونه فن بازی میتونه جواب بده منو راهنمایی کنه
البته اگر هر کدوم زودتر هک بشن انتخاب خیلی راحت میشه ولی الان که هر دو اورجینال خور هستن یه کم سخته انتخاب

پیشا پیش ممنون

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,679
نام
محمد
علاوه بر QB ، Fable Legends هم 2015 میاد ! :d خودشون تایید کردن که بتای بازی 2014 راه میفته !! :d
خب بتای Project SPARK هم 2014 میاد، خود بازی هم 2014 میاد، ربطی نداره :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
محمد مطمئنی همه این ها که نوشتی 2014 هستن دیگه؟!؟!؟! :|:-o:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

دهنشون سرویس , ادم کدوم رو بگیره؟!

همین الا ددرایزینگ 3 و فورتزا 5 از واجبات هستند , + خرید 2-3 کرکتر برای killer instict مثل (saberwulf , و بانو Orchid:d) . سال 2014 هم که تایتانفال , هیلو , کوانتوم بریک و . . .
من دیگه حرفی ندارم. 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر