همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,911
آقا کنسول ساعت چند به وقت ما توی نیویورک عرضه میشه؟ اون مراسم مایکروسافت ساعت چنده؟ همزمان با شروع لانچ کنسول هست یا چند ساعت قبلش (بعدش)؟ من یه کم گیج شدم :D بعد گیم پلی QB قراره تو مراسم نمایش داده بشه یا توی VGX؟

تو داشبورد 360 زده 11 ساعت دیگه از الان دقیق :D

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پ.ن: به به عجب امضایی :bighug:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
کلیف داره چکار میکنه؟ :(
72664427180959569335.png

داره با یه PS Fan بحث میکنه:D
خودشو کشیده کنار :|

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
FireLighttاشکمو در اوردی :crying1::crying::hurted:
John 117شاید منظورش از هیلو,اسپارتان اپس باشه :biggrin1:
24ماه آینده:کوانتوم برک 2015 میاد [II]:drooling::yes:
به سانست هم امیدی ندارم.[III]
Crackdown هم :sick:.
فقط میمونه BTS که اونم با توجه به اینکه هنوز اسم نداره و دارن دیزاینر استخدام میکنن,2015 به بالا [IV] :biggrin1:
(به جا دان احمق میبایست فیل رو بزارن :| )

I. نکنه تیزر E3 2013 هم برای Halo : Spartan Ops بوده ؟! :|:d
halo5en2014.jpg

II . ابنکه معلوم بود ! :d Remedy بد بخت که شانس نداره بازی هاش بفروشه ، حالا فکر کند بخواد تعطیلات 2014 بیاد . . . زیر گندها له میشه !! :d
زمستون یا بهار عرضه بشه بهتره ، هم آخر سال خطرناکه هم 2014 کلا خطرناکه !! :d

III . چه قدر خوشبینی واقعا آدم لذت می بره ! :| حالا خوبه هیچی نشون ندادن ! ولی همین که Open World ـه برای من جای خوش حالی داره !
اینم پاییز نیاد بهتره بد تر یه وقت آبروریزی به پا می کنه !! :d

IV . اسم نداره که نداره ! :d هیلو هم اسم نداره ! :-" شاید دارن دیزاینر استخدام می کنن برای پروژه ی بعدیشون ! :))

بالاخره باید یه دوتا عنوان دیگه برای تعطیلات 2014 معرفی شه ! و میشه . . . بهت قول میدم ! :d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
I. نکنه تیزر E3 2013 هم برای Halo : Spartan Ops بوده ؟! :|:d
II . ابنکه معلوم بود ! :d Remedy بد بخت که شانس نداره بازی هاش بفروشه ، حالا فکر کند بخواد تعطیلات 2014 بیاد . . . زیر گندها له میشه !! :d
زمستون یا بهار عرضه بشه بهتره ، هم آخر سال خطرناکه هم 2014 کلا خطرناکه !! :d

III . چه قدر خوشبینی واقعا آدم لذت می بره ! :| حالا خوبه هیچی نشون ندادن ! ولی همین که Open World ـه برای من جای خوش حالی داره !
اینم پاییز نیاد بهتره بد تر یه وقت آبروریزی به پا می کنه !! :d

IV . اسم نداره که نداره ! :d هیلو هم اسم نداره ! :-" شاید دارن دیزاینر استخدام می کنن برای پروژه ی بعدیشون ! :))

بالاخره باید یه دوتا عنوان دیگه برای تعطیلات 2014 معرفی شه ! و میشه . . . بهت قول میدم ! :d

I.من اصلا اینو یادم نبود,این تئوریه دیو کوک بود :D
II.ایشاالله این دفه میترکونه:>
III.دیگه هر بازی ای OW بشه حال نمیده :|.
IV. هیلو پس چیه؟:D اسمش روشه دیگه :D.نمیگی بازیه 343.پروژه جدید:crying1:

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
واقعا کنسول هیجان انگیزیه وان . خیلی دوست دارم بگیرمش ایشالا پول دستم بیاد میگیرم.ولی هرچی فکر میکنم اصلا نسبت کنسول سونی ذره ای هیجان ندارم .خیلی کنسول کسل کننده ای به نظر میاد . وان با ظاهر زیبا و طراحی بی نقص کنسول حقیقتا واقعا می ارزه قیمتش.خیلی کنسول جالبه من واقعا به ماکرو ایمان اوردم

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
Plants Vs. Zombies : Garden Warfare در ماه فوریه برای Xbox 360 و Xbox One عرضه میشه .
There will be visual disparity between the two games, but the other big advantage of playing on Xbox One is that it will offer split-screen gameplay. The Xbox 360 only allows online multiplayer. The Xbox One version of the game also offers Boss Mode, which allows players to use a tablet or the Kinect to manage the battle from above. Both games will be discounted titles at $39.99 on Xbox One and $29.99 on Xbox 360.
تریلر جدید هم از لینک پایین می تونید ببینید :

Plants Vs. Zombies: Garden Warfare Arriving In February, New Video Shows Lots Of Gameplay - Plants vs. Zombies Garden Warfare - Xbox One - www.GameInformer.com

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
ولی خوشم میاد بچه ها بیشتر هایپ و اخبار لانچ رو اینجا برگزار کردن :d دیگه تابیک اخبار حال نمیده. تاپیکامون میره تو حاشیه :d همین جا خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر