همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اقا یکی بیاد این قضیه ی سیستم عامل وان رو اگه مطلبی راجبش خونده و اطلاعاتی داره یه توضیح خفن کوچیکی بده یکم از این نادانی در بیایم :d
قرار بود سه تا سیستم عامل داشته باشه ؟ یا داره عملا ؟

سه تا OS که دوتاش رو اصلا نمیبینی ! یه OS رو میبینی، یکی مربوط به زمانی که بازی داره اجرا میشه، یکی هم Hyper-V که برای همون snap و اینا به کار میاد. یعنی تعیین میکنه کجا کدوم OS به سخت افزار دسترسی داشته باشه

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
وبسایت evilcontrollers گذاشته برای فروش: :(( :-<
I Want One :d

84568512301497151707.jpg

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
^^
وای خدا، با نارنجیه بشینی فورتزا بازی کنی :((

Instead, look toward Spike's VGX awards presentation, airing Dec. 7, where Spencer said, "We'll have some things to say there."
"We did a pretty deep dive [on Quantum Break] last week while we were in Europe, and I'm feeling really good about the creative. It may be before the end of the year when we talk more about what the story and the gameplay is... We have a pretty good piece that I'm trying to coerce people into putting out before the end of the year ... showing the full Remedy vision, with Sam [Lake] giving a pretty good description of how the game works with some new gameplay footage.
Additionally, Insomniac Games' Sunset Overdrive, also announced at E3 2013, is playable and "passed its vertical slice" that illustrates how it will play.
دیگه مطمئن شدم که توی VGX از کوانتوم بریک گیم پلی نشون میدن، جونم سم لیک :x

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
تو پست بالایت گذاشتمش دیگه:) یعنی اصلا قابل مقایسه نیستن.مال PS4 فاجعس!​

=))
دوست عزیز یبار نزدیک PS4 که ایستادی بعد فتوا بده.
صداش یه مقدار بیشتره One هستش که از نظر من سخت افزار قوی تر و خیلی چیزای دیگه این عیب رو توجیه میکنه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
=))
دوست عزیز یبار نزدیک PS4 که ایستادی بعد فتوا بده.
صداش یه مقدار بیشتره One هستش که از نظر من سخت افزار قوی تر و خیلی چیزای دیگه این عیب رو توجیه میکنه

چی میگی تو؟:| ببین حال حوصله ندارم ها ! برو تاپیک اون وری!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر