همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
خب Xbox one هنوز نیومده و طبیعتا" هک هم نشده , وقتی (اگه) هک شد بچه ها تاپیک میزنن کامل توضیح میدن:d

Xbox Live هم یه شبکست که بهش وصل میشی , از طریق اینترنت با بقیه به صورت آنلاین بازی میکنی (البته امکانات دیگه مثل بازی و آهنگ مجانی هم داره) و ماهانه 5$ خرج برمیداره. برای استفاده هم باید اینترنت و یه کارت گلد (همون که 5$ـه) داشته باشی!
با تشکر بابت توضیحتون
الان xbox 360 که کپی خور شده چجوری بازی روش نصب میشه حتما باید cd باشه یا با هاردم میشه نصب کرد و قیمت بازی های کپی در چه حده
در مورد xbox live هزینه ماهیانه واقعا 5$ هست یا مثل گیف کارتای اپل باید بیشتر از این مقدار بدی تا بتونی کارت گلدشو بخری
من یه جا خوندم که با هر اکانت جدید تو xbox live میشه یک ماه رایگان استفاده کرد
ببخشید اینقدر سوال های مبتدی میپرسم :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
با تشکر بابت توضیحتون
الان xbox 360 که کپی خور شده چجوری بازی روش نصب میشه حتما باید cd باشه یا با هاردم میشه نصب کرد و قیمت بازی های کپی در چه حده
در مورد xbox live هزینه ماهیانه واقعا 5$ هست یا مثل گیف کارتای اپل باید بیشتر از این مقدار بدی تا بتونی کارت گلدشو بخری
من یه جا خوندم که با هر اکانت جدید تو xbox live میشه یک ماه رایگان استفاده کرد
ببخشید اینقدر سوال های مبتدی میپرسم :d
اگه ميخواي Xbox 360 بگيري كه ميتوني تو بخش Xbox 360:XBOX360 سوالاتتو بپرسي
هزينه لايو هم تا اونجايي كه من ميدونم 9.99$ البته بعضي سايت ها ارزون تر و يا گرونتر هم ميفروشن.
سوال اخر هم تو Xbox 360 با يك روشي ميشه ولي تو Xbox one فقط 14 روز گلد رايگان داره

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
خب آقایون شرط ببندیم این چیه داخلش این سری

GiantXboxToronto-1-670x502.jpg

GiantXboxToronto-2-670x379.jpg

هنوز باز نشده اما بجز لژیونرهای رومی چی می تونه باشه؟ :d جدا گزینه دیگه ای هم احتمالش هست؟

- - -ویرایش - - -

نگاهی بندازید بد نیست
جزئیات IE در Xbox One:
http://gamingeverything.com/internet-explorer-on-xbox-one-details/

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
اگه ميخواي Xbox 360 بگيري كه ميتوني تو بخش Xbox 360:XBOX360 سوالاتتو بپرسي
هزينه لايو هم تا اونجايي كه من ميدونم 9.99$ البته بعضي سايت ها ارزون تر و يا گرونتر هم ميفروشن.
سوال اخر هم تو Xbox 360 با يك روشي ميشه ولي تو Xbox one فقط 14 روز گلد رايگان داره
قصد خريد one دارم فقط جهت اشنايي با روال كار سوال پرسيدم كه جوابشو پيدا كردم با تشكر از شما
:)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
خب آقایون شرط ببندیم این چیه داخلش این سری

GiantXboxToronto-1-670x502.jpg

GiantXboxToronto-2-670x379.jpg

هنوز باز نشده اما بجز لژیونرهای رومی چی می تونه باشه؟ :d جدا گزینه دیگه ای هم احتمالش هست؟

- - -ویرایش - - -

نگاهی بندازید بد نیست
جزئیات IE در Xbox One:
Gaming Everything Blog Archive Internet Explorer on Xbox One – details
شاید مربوط به zoo tycoon باشه.ازش حیوون بیاد بیرون:d
احتمالا 90% مربوط به سرباز های رومیه

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
رو جعبه نوشته یک ماه رایگان داره که به لایو وصل بشی میگیریش :|.به جان خودم هیچ کدی داخل جعبه نیست و هیچ فروشنده ای هم برش نداشته.
اره درسته :| منو مجبور کردی که بعد از چند سال برم جعبه ایکس باکس رو از تو انباری بکشمش بیرون :-*
بدینوسیله از تمامی کنسول فروشان غیور که با ارزون فروشی !!! کمک شایانی در جهت ارتقا صنعت گیم در کشور میکنند پوزش میطلبم :d

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
بعد دیدن چند تا تریلر:
فورتزا 90+، اینو یادتون باشه که اگه بهتر بودن یه ریسینگ به تعداد خودرو و پیست باشه GT5 متاش بالای 95 میشد ;)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من به شخصه پر از استرسم الان!:d بدبختی 7 ساعت دیگم نیستم خونه !:| اگر بتونن جمعا متای بالای 80 بیارن تمومه کار!:d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
آخ آخ آخ این DR3 یه 85 بگیره حال کنیم! تنها چیزی که ازش می ترسم افت فریمشه
وگرنه شخصیت ها و گیم پلیش عالیه
رزولوشن که 1080 نیست، خودشون هم گفتند که فریم قفل میمونه. یعنی باز سر 720 و 30 فریم می خواد افت بده؟! اینطور بشه خدایی خیلی ضایست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر