همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
کلا مسخرست که بیخیال گیم شه! این همه استودیو تاسیس کرده و کلی سرمایه گذاشته حالا تعطیل کنه؟ :d شوخیش هم مسخرست
فکر نکنم روی اصلی تاثیری بزاره اما همون طور که تو خبر اومده فروشش فروش وان اصلی(!)رو رد میکنه!:d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
یکی از امید های من پرید . . . :|
خاک بر سر مایکروسافت !

The high fantasy real-time strategy RPG was initially announced for PlayStation 3 and PC. The game is still coming to PC, though it is unknown if the PlayStation 3 version is still in development
it is currently having discussions with Sony
http://forum.bazicenter.com/thread83923/#post2952826

دیگه چی بگم ؟! :|:|

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
کسی اطلاع نداره ؟

90 درصد با ساخت اولین پروفایل رو XO هست یا انتقال پروفایل چون دومین نسل لایو زیاد معلوم نیست ولی غیر عقلانی هست که بخواد بصورت کد این کارو بکنه
راستی بچه یکم با لانچ دشمن آدم سرد میشه نسبت به وان باید دید چه جوری تو لانچ مارو به استفاده ترغیب میکنه :((

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
نسخه قبلی این Kingdom under Fire که خیلی بد بود،این نسخه جدیدشم که معلوم نیست کی قرار بیاد!چند سال دارن میسازنش؟!قبلا نسخه 360 داشت که!
یادم میاد چند سال پیش خود مایکروسافت هم گفته بود که دیگه تیمشون رو حمایت نمی کنیم

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
343i رو فراموش کنید!:d چون Showcase نسل بعد به عهده Black Tusk هست و قراره قدرت واقعی Xbox One رو نشون بدن.
تیم هیولایی برای انیمیشن و Visual FX جمع کردن و تو آگهی هاشون همیشه ذکر میکردن که هدفشون رسیدن به Movie Quality هست:d

Black Tusk جای خودش را داره ولی 343 تیم گرافیکیش از فوق خفن هم اونور تر هست اون خانوم corrinne yu را برای همین خاطر گذاشتند که سریه هیلو گرافیکش شیره ی XBOX را بکشه :D

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
سلام دوستان
من تا حالا کنسول بازی نداشتم و الان تصمیم گرفتم XBOX ONE بگیرم اصلا به کنسول و فن فوتاشو و اصلاحاتی که شما به کار میبرید اشنایی ندارم میخواستم ببینم جایی هست من بتونم به عنوان یه مبتدی اطلاعات بیشتری کسب کنم

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
سلام دوستان
من تا حالا کنسول بازی نداشتم و الان تصمیم گرفتم XBOX ONE بگیرم اصلا به کنسول و فن فوتاشو و اصلاحاتی که شما به کار میبرید اشنایی ندارم میخواستم ببینم جایی هست من بتونم به عنوان یه مبتدی اطلاعات بیشتری کسب کنم
شما بگو چه نوع اطلاعاتی نیاز داری تا یه منبعی بهت بدیم مطالعه کنی;)

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
شما بگو چه نوع اطلاعاتی نیاز داری تا یه منبعی بهت بدیم مطالعه کنی;)
اصلا من از اصلش تعطیلم به طور مثال xbox چجوری کپی خور میشه یا اینکه قبل از کپی خور شدن یا بعد از کپی خور شدن با چه روش هایی روش میشه بازی نصب کرد
و اطلاعات جامه در مورد xbox live گه چی هست و چه جوری میشه ازش استفاده کرد:-/
با تشکر:d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اصلا من از اصلش تعطیلم به طور مثال xbox چجوری کپی خور میشه یا اینکه قبل از کپی خور شدن یا بعد از کپی خور شدن با چه روش هایی روش میشه بازی نصب کرد
و اطلاعات جامه در مورد xbox live گه چی هست و چه جوری میشه ازش استفاده کرد:-/
با تشکر:d
خب Xbox one هنوز نیومده و طبیعتا" هک هم نشده , وقتی (اگه) هک شد بچه ها تاپیک میزنن کامل توضیح میدن:d

Xbox Live هم یه شبکست که بهش وصل میشی , از طریق اینترنت با بقیه به صورت آنلاین بازی میکنی (البته امکانات دیگه مثل بازی و آهنگ مجانی هم داره) و ماهانه 5$ خرج برمیداره. برای استفاده هم باید اینترنت و یه کارت گلد (همون که 5$ـه) داشته باشی!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
خب Xbox one هنوز نیومده و طبیعتا" هک هم نشده , وقتی (اگه) هک شد بچه ها تاپیک میزنن کامل توضیح میدن

Xbox Live هم یه شبکست که بهش وصل میشی , از طریق اینترنت با بقیه به صورت آنلاین بازی میکنی (البته امکانات دیگه مثل بازی و آهنگ مجانی هم داره) و ماهانه 5$ خرج برمیداره. برای استفاده هم باید اینترنت و یه کارت گلد (همون که 5$ـه) داشته باشی!
والا اولین بازی رو گویا Dump کردن یهو دیدی تندی کپی خور شد و منم در یک اقدام 180 مایکرو فن شدم منتها فعلا صداشو در نیار شتر دیدی ندیدی:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اوه اوه الآن افشین یه کاری میکنه farvaha_boy به جای Xbox One بره PS4 بخره :)) :D

والا اولین بازی رو گویا Dump کردن یهو دیدی تندی کپی خور شد و منم در یک اقدام 180 مایکرو فن شدم منتها فعلا صداشو در نیار شتر دیدی ندیدی:d
من شتر رو دیدم :|

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
والا اولین بازی رو گویا Dump کردن یهو دیدی تندی کپی خور شد و منم در یک اقدام 180 مایکرو فن شدم منتها فعلا صداشو در نیار شتر دیدی ندیدی
:d
اگه کپی خور شه قیمتش میچسبه سقف آسمون!اول با قیمت پایین بخریم بعد کپی خور شه:shrewd:
در ضمن شتری که نشست رو دیگه نمیشه بلند کرد:d

اوه اوه الآن افشین یه کاری میکنه
farvaha_boy
به جای Xbox One بره PS4 بخره
:))
:biggrin1:
اما...اما من با تحلیلام میخوام اقبالی که خریدارا به PS4 داشتن رو عوض کنم!:(

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
dump کردن هیچ ربطی به هک شدن نداره! دیسک های ps3 چند سال جلوتر دامپ شد

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام تمامی محدودیت های X1 برداشته شده درسته
(مثلا قرار بود هر 24 ساعت به نت کانکنت بشی یا اینکه بازی دسته 2 اجرا نمیکرد)

سلام
به همه یه سوال؟؟
میخوام بگم فامیلمون از امارات برام X1 بگیره به نظر شما خوبه احیانا کسی حدود قیمته اونجا رو نداره؟؟ چون اینجا فکر کنم ماههای اول تو 3 تومن باشه
در کل به صرفه تر هست یانه صبر کنم اینجا بگیرم
لطفا راهنمایی کنید

خواهشا راهنمایی کنید

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
سلام تمامی محدودیت های X1 برداشته شده درسته
(مثلا قرار بود هر 24 ساعت به نت کانکنت بشی یا اینکه بازی دسته 2 اجرا نمیکرد)
:d
اره برداشته شده
سلامبه همه یه سوال؟؟
میخوام بگم فامیلمون از امارات برام X1 بگیره به نظر شما خوبه احیانا کسی حدود قیمته اونجا رو نداره؟؟ چون اینجا فکر کنم ماههای اول تو 3 تومن باشه
در کل به صرفه تر هست یانه صبر کنم اینجا بگیرم
لطفا راهنمایی کنید
به نظرم از هرجايي ميگيري از داخل خوده ايران نگير،كلا صبر كني بهتره چون ديدي يك وقت كنسول هاي Day one مشكلي داشتن بعد اونجوري ديگه نميتوني كنسولو عوض كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر