همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
از همون وقتی که که اپیک سریع بعد از معرفی ps4 تک دمو Elemental Knight رو PS4 اجرا کرد ولی این کار رو هیچ وقت رو Xbox One انجام نداد من به شک افتادم!!
دو حالت داره: یا اپیک خودش رو واسه یه چیز بزرگتر رو Xone آماده می کنه
یا مایکرو هنوز داره سخت افزارش رو به اپیک آموزش میده !!! که بعیده
البته یه حالت سومی هم هست که شاید EK رو Xone اجرا شده و من ندیدم :d

مثلا کوجیما هم اومد تو کنفرانس مایکروسافت دمو نشون داد ولی روی PS4 نه. بعد از اونور خب کانتن انحصاری میزنه روش. ربطی نداره به اون دمو. اون میتونه به درخواست سونی بوده باشه که اپیک خب مسلما میاد تبلیغ میکنه. ربطی به این چیزا نداره. باید باهم به توافق برسن.
که به شخصه این دمو Infiltrator رو بازی کنن و بیخیال GeOW بشن واقعا حال میکنم. (انحصاری باشه یا نه هم مهم نیست)

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
مگه مارک رین چند ماه پیش ساختن یه بازی برای xo رو تایید نکرده بود؟

28085093221240565638.jpg

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
اگر رو کنسول کارت لایو گذاشته باشن که صددرصد فروشنده ها از رو کنسول ورش میدارن . البته منظورم فروشندگان باانصاف وطنی هستند :d

امیدوارم مایکرو به طور اتوماتیک این دوهفته گلد مجانی رو اختصاص بده .

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
لعنت به این فروشنده ها
اگر هولوگرام مایکروسافت که روی بسته بندی میزنن برداشته شده باشه یعنی کنسول بازشدست
اینطوری باشه نباید کسی بخره!

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
لعنت به این فروشنده ها
اگر هولوگرام مایکروسافت که روی بسته بندی میزنن برداشته شده باشه یعنی کنسول بازشدست
اینطوری باشه نباید کسی بخره!

به شخصه تا حالا کنسول پلمپ باز نشده تو ایران ( تهران ) ندیدم .

تنها راهش اینه که کنسول گارانتی دار بخرید که انوم احتمالا برای قرار دادن کارت گارانتی و سرک کشی تو جعبه درش رو باز کردن :d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
از همون وقتی که که اپیک سریع بعد از معرفی ps4 تک دمو Elemental Knight رو PS4 اجرا کرد ولی این کار رو هیچ وقت رو Xbox One انجام نداد من به شک افتادم!!
دو حالت داره: یا اپیک خودش رو واسه یه چیز بزرگتر رو Xone آماده می کنه
یا مایکرو هنوز داره سخت افزارش رو به اپیک آموزش میده !!! که بعیده
البته یه حالت سومی هم هست که شاید EK رو Xone اجرا شده و من ندیدم :d

یادت نیست مگه ؟!:d اگر اشتباه نکنم E3 2005 بود که اپیک دموی تکنیکی UE 3 رو توی کنفرانس سونی روی پلی 3 اجرا کرد. . . بعدش رو دیگه خودتون میدونید !! :>:d
اون EK هم مهم نیست چون گفتن بازیشون شوتر AAA هست ! ;;)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به شخصه تا حالا کنسول پلمپ باز نشده تو ایران ( تهران ) ندیدم .

تنها راهش اینه که کنسول گارانتی دار بخرید که انوم احتمالا برای قرار دادن کارت گارانتی و سرک کشی تو جعبه درش رو باز کردن :d
من تمام کنسولایی که خریدم پلمپ بودن و خودم بازشون میکردم! مهم اینه از کی بخری

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
فقط دوس دارم این ویدیو رو ببینین تا بفهمین کینکت چه قدرتی داره !! آپ کردم همه ببینن باورم نمیشد وقتی یارو داشت کار میکرد با کینکت و صاحب اصلی اکس باکس که اومد کینکت سریع فهمید و لاگ این کرد صاحب اصلی رو! یا مثلا کینکت این قدرت رو داره که هنگام ورزش اون ماهیچه هایی که بهش فشار میاد رو بهتون نشون میده!! کینکت حتی مفیهمه شما اخم کردین یا شادین :d باید ببینین تا بفهمین چی می گم :d

[video=aparat;vu4sW]http://www.aparat.com/v/vu4sW[/video]

این ویدئو رو حتما ببینین ! یکی تو ردیت گذاشته بود من حوصله مستقیم کردن نداشتم ولی الان که دوستموم آپلود کردم دیدم و بسی کف کردم :blink:
اصلا همچین چیزی با این تجهیزات واقعا برای یه کنسول بازی غیرقابل باوره ! مخصوصا اگه قیمتش بخواد 100 دلار باشه. خودشم گفت دیگه نمی تونیم تو فیتنس چیت بزنیم چون همه چی بدنتو زیر نظر داره. :D حتی ضربان قلب ! یعنی تصور اینکه استودیوهای فرست پارتی مایکرو می خوان چی براش بسازن هم سخته :D ( D4 که همچین استفاده خاصی نکرده :D )

فکر نکنم کد باشه.وصل شدی به لایو خودش میفهمه مثل 360.

اگه منظورت کد XBLـه که واسه 360 تو جعبه بود باید فعال می کردی.

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
تصور اینکه سال بعد 343 چی میخواد نشون بده ؟! سخته :D

iREEpnz4MRLPu.gif

همین که اولین هیلوی 60 فریم تاریخ رو میسازه من جلوش سجده میکنم:biggrin1:
وای اصلا تصورش هم لذت بخشه، هیلو 60 فریم:x امیدوارم اصلا یه ذره هم افت فریم نداشته باشه که دیگه زندگی واقعی رو بگذاریم کنار:bighug:
343i رو فراموش کنید!:d چون Showcase نسل بعد به عهده Black Tusk هست و قراره قدرت واقعی Xbox One رو نشون بدن.
تیم هیولایی برای انیمیشن و Visual FX جمع کردن و تو آگهی هاشون همیشه ذکر میکردن که هدفشون رسیدن به Movie Quality هست:d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اگه منظورت کد XBLـه که واسه 360 تو جعبه بود باید فعال می کردی.
واسه من همچین چیزی نبود :| وصل شدم به لایو گفت میخوای یک ماه ترایال رو استفاده کنی منم زدم بلی.
اولین باره که میشنوم کد داخل جعبست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر