همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اطلاعات بیشتر

Microsoft to unlock more GPU power for Xbox One developers • News • Eurogamer.net

این هفته هم قراره DF رسما مقاله کاملش رو در مورد X1 که با تیم طراحی کنسول صحبت کرده بود رو منتشر کنه. این یه قسمت دیگشه. اما اون کاملشه و DF میگه حدود 7500 کلمه هست و بیشتر سوالات رو در مورد قدرت کنسول جواب میده

آخرین ویرایش:

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
Everything You Need To Know

43370478037042830648.jpg

84485868157144567974.jpg

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
There's no doubt that the Kinect 2.0 sensor add-on that will be included with every Xbox One console is a remarkable piece of hardware, even though it likely boosts the overall cost of Microsoft's next-gen machine by $100. Microsoft actually designed the hardware inside Kinect 2.0 from its Silicon Valley-based Architecture and Silicon Management offices.

دستگاه مزخرف کینکت (کاملا جدی :d) دیگه تقریبا قطعیه که 100 دلار هزینه ساخت میشه واسه هر پک و قیمت 100 دلاری اضافه به همین خاطره. برخلاف سابق که فقط Incubation (یکی از زیر مجموعه های Microsoft Studios که کینکت 1 رو ساختن) اینبار کینکت دوم رو با کمک همه جانبه Microsoft Research (شعبه Silicon Valley) ساخته.. برای همین پیشرفت زیاده بوده خیلی مشکلات رو تونستن حل کنن :d

Microsoft Research teams up with Xbox One team to help create Kinect 2.0 camera - Neowin

این Incubation شایعه هست که داره با کمک دوباره MS Research (شعبه های Silicon Valley و Cambridge) روی عینک VR ـه کنسول یا همون Fortaleza رو میسازه. یکی از دلایل اینکه میتونه جالب باشه پروژه Vermeer هست که شعبه کمبریج قبلا انجام داده بود که تقریبا در آینده میتونه بشه یه VR واقعی یا همون هولوگرامی که تو Star Wars یا Mass Effect بود. اینجا تو این بلاگ ویدیوش رو گذاشته بودم. ویدیوش رو هم دوباره آپلود کردم. با این نکته که این ویدیو تازه مربوط به 2011 هست و کنسل یا متوقف هم نشده :d در نتیجه به شخصه هیچ ایده ای ندارم که تا کجا ممکنه رسونده باشنش :d و چجوری میتونن از این استفاده کنن. نکته دیگه اینکه به کینکت هم احتیاج داره

http://forum.bazicenter.com/blogs/blog3628/

لینک ویدیو: Microsoft Research Vermeer Interactive Display

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,636
نام
محمد
یکی از کامیون های مربوط به تور جهانی :D

===
یه آماری هم اومده از پیش فروش بازی ها که توی اون KZ: SF اوله ولی مجموع پیش فروش 3 تا انحصاری Xbox One یعنی Forza و Ryse و DR3، از مجموع پیش فروش 3 تا انحصاری PS4 یعنی KZ: SF و Knack و DC، بهتر به نظر میاد :D
PS4-exclusive Killzone: Shadow Fall pre-orders outpacing Forza 5 and Ryse - Analyst - Killzone: Shadow Fall for PS4 News

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
[h=1]What does Japan really think of Xbox One؟[/h]
با چندتا از indie developer های تویه ژاپن مصاحبه کردن و نظراتشون رو پرسیدن که اصلا امیدوار کننده نیست :D.(چون متن طولانیه چندتا هایلایت شده رو میزارم :D)
( Astro Port founder ‘Sak’ and ‘Nal’ from Edelweiss. Both are using pseudonyms, as is common in Japan’s indie scene)
“None of my gamer friends are talking about the Xbox One. It was covered in the media, but it was cursory coverage and it’s not as if it’s being promoted over other game consoles. I think there’s a strong chance that the Japanese Xbox One launch will fail.”
“There is no dialogue between indie developers and Microsoft about selling their games overseas. Developers who have released games on Xbox Live Indie Games say that ‘there was almost no support from Microsoft, so we were left to struggle with problems on our own’.”
“In the end, I think that the success or failure of the Xbox One will depend upon whether it has any killer software to attract Japanese gamers. Japanese people will probably buy the PS4 over the Xbox One, not because of differences in functionality, but because the PS4 is more likely to release games targeted at Japanese people.”
“Ease of development is a strength of the Xbox 360, but I hear that the Xbox One is 64-bit, so I’m concerned that the PS4 will be at an advantage in terms of ease of development. I like the Xbox 360 and enjoying playing on it, but there’s no escaping that the present situation for the Xbox in Japan is tough.”

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
من هر چی دارم فک کنم چجوری میتونم از پس مخارج بازی های نسل بعد بربیام به جایی نمیرسم تازه من دارم فقط رو قیمت 200 تومن بابت هر دیسک فک میکنم...باید از الان شروع کنیم پول جمع کردن...

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
من هر چی دارم فک کنم چجوری میتونم از پس مخارج بازی های نسل بعد بربیام به جایی نمیرسم تازه من دارم فقط رو قیمت 200 تومن بابت هر دیسک فک میکنم...باید از الان شروع کنیم پول جمع کردن...

سلام
یعنی به نظر شما قیمت بازیها از 200 تومن میخواد بیشتر باشه اگر اینجوریه که خدا به دادمون برسه خدا کنه دوستان گرامی و محترم کپی خورش کنن

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
این بروبچ مایکروسافت خیلی مشکوک صحبت میکنن:d حالا برید تا لانچ وایسید و یک هفته بعد لانچ معلوم میشه و... :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر