همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
Keyboard مشخص نشده چجوریه؟با کینکتش کنن خوبه راحت تایپ کنی :D ,دیگه اعصاب خوردی دسته رو نداری :|
چندتا عکس از کیبورد داخل بازی اسپارک اومده ولی معلوم نیست کیبورد دشبورد هم همینجوریه یا نه.
Xbox-One-keyboard-280x80.jpg

http://www.vg247.com/2013/08/29/xbo...-appears-online-is-improvement-over-xbox-360/

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
الان گفتن یه سوپرایز بزرگ داریم ، هیچ کس جدی نمی گیره
اگر فیل اسپنسر گفته بود سوپرایز داریم می فهمید نهایتا می خوان Warface رو برای XB1 معرفی کنن ، ولی اینبار میجور نلسون گفته می دونی خیلی فرق داره :d

سه تا دید گاه وجود داره :
1.برو بابا سوپرایز ، حتما یه چیز مث WoT هستش :d

2.حتما یه بازی درست حسابی معرفی می کنن که چنین حرفی زده
مثلا : Fallout 4 رو معرفی کنه من راضیم :d

3.بسه دیگه چه قدر می خوای انحصاری معرفی کنی؟!:| چار تا بازی نگه دار برا E3 2014 :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مایکروسافت گفته سوپرایز دارن برای PAX ولی خب من تو این موندم یه نمایشگاهی که زیاد مهم نیست چرا باید سوپرایز را اینجا بگن ؟ از طرفی epic گفتند میخواد ip جدیدش را معرفی کنه ! از اونجایی که گیرز را فرستادند مرخصی باید تو این مدت طولانی مایکرو اپیک یه همکاری داشته باشند . فقط تنها موردی که هست یه عنوان از اپیک که طبق سابقه اپیک تو خلق ip فوق العادست یعنی یه بازی بزرگ و نمایش قدرت ue4 چرا تو pax باید معرفی بشه ؟:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مایکروسافت گفته سوپرایز دارن برای PAX ولی خب من تو این موندم یه نمایشگاهی که زیاد مهم نیست چرا باید سوپرایز را اینجا بگن ؟ از طرفی epic گفتند میخواد ip جدیدش را معرفی کنه ! از اونجایی که گیرز را فرستادند مرخصی باید تو این مدت طولانی مایکرو اپیک یه همکاری داشته باشند . فقط تنها موردی که هست یه عنوان از اپیک که طبق سابقه اپیک تو خلق ip فوق العادست یعنی یه بازی بزرگ و نمایش قدرت ue4 چرا تو pax باید معرفی بشه ؟:D
IP ـه Epic که احتمالا همون Infiltrator باشه:D چیز خوفی هم بود:D سورپرایز مایکروسافت هم گمون نکنم چیز خاصی باشه:D حداقل برا ما:D

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد

از این میشه نتیجه گرفت که بازی انحصاریه!! :d چرا؟!
چون مایکروسافت ترافیک انحصاری داشته برای نمایشگاه های مختلف و بازی هم که شوتره و اگر اشتباه نکنم PAX توی Washington ایالات متحده برگزار میشه .
خب هم نمایشگاه رو می ترکونه هم یه سیل عظیمی از شوتر باز ها رو جذب می کنه! چون همه اونجا شوتر بازن :d

--------------------------------------------------------------
سر الن ویک دیگه عملا امیدی به انحصاری رمدی برا مایکروسافت نداشتم
ولی مایکرو اومد با رمدی همکاری کرد یه IP جدید رو قراره بدن!! حالا شرایط رمدی و اپیک فرق می کنه ولی . . .
اون چیزی که من برداشت می کنم اینه
مایکروسافت رمدی رو ول نکرد حالا بیاد اپیک که موفقیت 360 رو تضمین کرد ول کنه؟! :d

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
IP ـه Epic که احتمالا همون Infiltrator باشه:D چیز خوفی هم بود:D سورپرایز مایکروسافت هم گمون نکنم چیز خاصی باشه:D حداقل برا ما:D
یعنی اگه بازیه اپیک یا همون که خودت گفتی Infiltrator انحصاری باشه سوپرایز نیست برای ما ؟:D اگه ip جدید اپیک انحصای باشه فکر کنم بزرگترین خبر از e3 بگیر تا GC همین خبره :D
از این میشه نتیجه گرفت که بازی انحصاریه!! :d چرا؟!
چون مایکروسافت ترافیک انحصاری داشته برای نمایشگاه های مختلف و بازی هم که شوتره و اگر اشتباه نکنم PAX توی Washington ایالات متحده برگزار میشه .
خب هم نمایشگاه رو می ترکونه هم یه سیل عظیمی از شوتر باز ها رو جذب می کنه! چون همه اونجا شوتر بازن :d

--------------------------------------------------------------
سر الن ویک دیگه عملا امیدی به انحصاری رمدی برا مایکروسافت نداشتم
ولی مایکرو اومد با رمدی همکاری کرد یه IP جدید رو قراره بدن!! حالا شرایط رمدی و اپیک فرق می کنه ولی . . .
اون چیزی که من برداشت می کنم اینه
مایکروسافت رمدی رو ول نکرد حالا بیاد اپیک که موفقیت 360 رو تضمین کرد ول کنه؟! :d

تو کره ماه هم این نمایشگاه اجرا بشه نمایشگاه مهمی نیست برای همین میگم بعیده تو همچین جایی سوپرایز به این بزرگی داشته باشند !

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
2.حتما یه بازی درست حسابی معرفی می کنن که چنین حرفی زده
مثلا : Fallout 4 رو معرفی کنه من راضیم :d
1. لوطفاً از یه مثلاً دیگه استفاده کنید
smoke-3-2.gif

2.برا راضی شدن چیز دیگه ای نمیخواید ؟! :D
عاقا این چلوکبابه واقعیه ؟؟؟
بله :D
یکی دیگه از دوستان هم زحمت قلیونش رو میکشه یکی دیگه هم داره جذب میشه برای مساله کافی شاپ :-"

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
1. لوطفاً از یه مثلاً دیگه استفاده کنید
smoke-3-2.gif

2.برا راضی شدن چیز دیگه ای نمیخواید ؟! :D

1.چرا؟! :d حالا حتما که نباید انحصاری باشه :d
پلتفرم های مقصد : XB1 ، XB 360 ، PC :p

تازه باید از خدات باشه بازی زودتر معرفی شه :d:bighug:

2.نه دیگه همین کافیه البته نظر اصلی من دیدگاه سوم بود ;;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر