همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
مال منم همینطور بود اما خوب شد وقتی نت داغون میشه اینطوری میشه
منم ریپورتشو دادم! اصلا یک وضعی شده!ادم افسرده میشه :(( میرم رو خود پروفایلم نوشته افلاین :( بعد الان مسئله اینم نیست مثلا سایت ایکس باکس کلیپس هم مشکل پیدا کرده !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,056
من گلد 1 ماهه داشتم دیروز تموم شده.تو خود دستگاه هم میزنه که تا 12 این ماه بوده ولی الان اون کد 14 روز تریال که رو خود دستگاه بوده رو وارد میکنم میزنه شما هنوز گلد هستی, گدا بازی در نیار بیا این کد رو بده رفیقت که نداره :dولی فیفا که میخوام بازی کنم میزنه گلدت تموم شده.الان چی کار کنم؟چون تریال هست این ایراد رو میگیره یا کلا خودش قاطی کرده؟یه گلد از بیرون بخرم اوکی میشه؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
منم ریپورتشو دادم! اصلا یک وضعی شده!ادم افسرده میشه :(( میرم رو خود پروفایلم نوشته افلاین :( بعد الان مسئله اینم نیست مثلا سایت ایکس باکس کلیپس هم مشکل پیدا کرده !

میگم ماله نتم هست قبلا میومدم اینجا یک نفر مشکل نداشت نت من پکیده بود همه این مشکلا رو داشتم

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
من گلد 1 ماهه داشتم دیروز تموم شده.تو خود دستگاه هم میزنه که تا 12 این ماه بوده ولی الان اون کد 14 روز تریال که رو خود دستگاه بوده رو وارد میکنم میزنه شما هنوز گلد هستی, گدا بازی در نیار بیا این کد رو بده رفیقت که نداره :dولی فیفا که میخوام بازی کنم میزنه گلدت تموم شده.الان چی کار کنم؟چون تریال هست این ایراد رو میگیره یا کلا خودش قاطی کرده؟یه گلد از بیرون بخرم اوکی میشه؟

سلام.
بله منم همین مشکل رو تجربه کردم. به خاطر Trial بودن گلد هست.

AmareIsTheBest

کاربر سایت
Dec 24, 2010
49
سلام دوستان
من میخوام X1 بگیرم، میخوام ببینم ریجن یک و دو فرقشون فقط توی آداپتور نداشتن دو هستش دیگه؟ ریجن دو برای آمریکاست؟ و اینکه من ریجن دو بگیرم، بازی های مخصوص ریجن دو باید بگیرم یا فرقی نداره ریجن بازی ها؟ ریجن دو همون پال هستش؟

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
میگم ماله نتم هست قبلا میومدم اینجا یک نفر مشکل نداشت نت من پکیده بود همه این مشکلا رو داشتم
ربطی به اینترنت و یا دی ان اس نداره چون نت تایت اوپَن هست و آل سرویس اوییَل هست و اگر مشکل از اینترنت بود حتما این ها درست نبود! بعد پهنای باند لازم ایکس باکس وان 1.5 مگابایت هستش که پهنای باند من و شما از 1.5 مگابایت هم بالاتره و خود من 9 مگابایت پهنای باند دارم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر