همه چیز درباره Windows 8

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
من دارم اینو میگیرم که بنظرم جدیدتره درسته؟
Microsoft Windows 8.1 AIO December 2013 x86/x64 ویندوز 8.1 | دانلود رایگان نرم افزار

یا اینو بگیرم ؟! دانلود Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 Integrated November 2013 Preactiv

بالایی نسخه جدیدتره ! نه؟
December جلوتر از Novamber هست دیگه :D
در کل خیلی اهمیت نداره که مال چه ماهی هست! مهم خود ویندوز و نسخش هست که این نسخه ای که داری دانلود میکنی All in one هست یعنی همه نسخه هارو با هم داره و موقع نصب هر کدومو بخوای میتونی انتخاب کنی :)

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
من win8.1 رو نصب کردم بعد تو 3dsmax و After effect خیلی از پلاگین هارو نمیاره یعنی load نمی کنه و تو Visual studio هم همینطور
آیا مشکل از ویندوز ؟ بهتره از 7 استفاده کنم؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
December جلوتر از Novamber هست دیگه :D
در کل خیلی اهمیت نداره که مال چه ماهی هست! مهم خود ویندوز و نسخش هست که این نسخه ای که داری دانلود میکنی All in one هست یعنی همه نسخه هارو با هم داره و موقع نصب هر کدومو بخوای میتونی انتخاب کنی :)

ممنون مجید جان
فقط یه نکته ! :d
سایتی ، لینکی چیزی نیست که قبل از اینکه خود ویندوز 8.1 رو نصب کنیم بتونیم جدیدترین ورژن Intel(R) Processor HD Graphics و Realtek High Definition Audio که سازگار با ویندوز 8.1 باشن رو دانلود کنیم؟
آخه من یه بار 32 بیت رو نصب کردم صفحه سیاه بود ! :|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من میخوام از طریق برنامه WiNToBootic.2.1 ، ویندوز 8.1 رو نصب کنم ! میشه بگید چه جوری ویندوز رو به حالت بوت کنم؟
میخوام بریزم تو هارد اکسترنال و نصب کنم ویندوز رو !
ممنون

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
ویندوز ۸.۱ نسبت به ۸ خیلی بهتره ؟ اونقدر بهتر هست از هر چی برنامه و ... دارم تو ویندوز بگذرم دوباره عوض کنم و ۸.۱ بریزم ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
ویندوز ۸.۱ نسبت به ۸ خیلی بهتره ؟ اونقدر بهتر هست از هر چی برنامه و ... دارم تو ویندوز بگذرم دوباره عوض کنم و ۸.۱ بریزم ؟
باگای وین 8 گرفته شده! لوگوی ویندوز به گوشه سمت چپ تصویر اضافه شده که میره توی مترو! بخش موزیک بهش اضافه شده که حرف نداره و راحت اسم هر خواننده ای رو بزنی سه سوته آهنگاشو لیست میکنه برات! البته ایرانی کم داره ولی خارجیا رو داره! :)
در کل من وقتی وین 8 داشتم مشکلاتی توش داشتم وقتی 8.1 نصبیدم الان کوچکترین مشکلی توش ندارم!
دیگه بستگی به خودت داره! راستی مترو هم خصوصی سازیش بهتر هست و راحت تر میتونی برنامه هاتو کنار هم بچینی!

- - -ویرایش - - -

من چرا انقد بدشانسم ؟!!
تا دانلود ویندوزم تموم شد ، نسخه ی جدید اومده :|
Windows 8.1 AIO 20in1 Integrated January 2014 x86 + x64 :((
بابا جان تو این ورژنش مهم نیستا :D
مگه چقدر میخواسته فرق کنه؟ :D یعنی هر ماه میخوای ورژن جدید دانلود کنی؟ :|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بابا جان تو این ورژنش مهم نیستا
مگه چقدر میخواسته فرق کنه؟ یعنی هر ماه میخوای ورژن جدید دانلود کنی؟
=))

مجید من الان ویندوز رو که فایل iso بود رو روی DVD رایت کردم ! میتونم نصب کنم دیگه ؟
با سرعت 16 رایت کردما :|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممنون از دوستان ، ویندوز 8.1 بخوبی نصب شد !
فقط یه ایراد داره اونم اینکه از سایت ایسوس من اینو (Intel_Graphics_Win8-1_VER1018103262) دانلود کردم
اما الان موقع نصب ارور میده و اجرا نمیشه !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
ممنون از دوستان ، ویندوز 8.1 بخوبی نصب شد !
فقط یه ایراد داره اونم اینکه از سایت ایسوس من اینو (Intel_Graphics_Win8-1_VER1018103262) دانلود کردم
اما الان موقع نصب ارور میده و اجرا نمیشه !
متن ارورو بگو :D

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
باگای وین 8 گرفته شده! لوگوی ویندوز به گوشه سمت چپ تصویر اضافه شده که میره توی مترو! بخش موزیک بهش اضافه شده که حرف نداره و راحت اسم هر خواننده ای رو بزنی سه سوته آهنگاشو لیست میکنه برات! البته ایرانی کم داره ولی خارجیا رو داره! :)
در کل من وقتی وین 8 داشتم مشکلاتی توش داشتم وقتی 8.1 نصبیدم الان کوچکترین مشکلی توش ندارم!
دیگه بستگی به خودت داره! راستی مترو هم خصوصی سازیش بهتر هست و راحت تر میتونی برنامه هاتو کنار هم بچینی!

- - -ویرایش - - -

بابا جان تو این ورژنش مهم نیستا :D
مگه چقدر میخواسته فرق کنه؟ :D یعنی هر ماه میخوای ورژن جدید دانلود کنی؟ :|
ورژنی که دانلود کردم اینه نصبش کنم مشکلی نداره دیگه نه ؟ windows 8.1 aio 5 in1 x64 5 septamber
من که فعلاً راحتم با ویندوز 8 اونقدر برنامه و بازی و ... ریختم حوصله نصب دوباره ندارم گفتم اگه خیلی تغییر کرده بیام عوضش کنم اگر نه که هیچی پس

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
ورژنی که دانلود کردم اینه نصبش کنم مشکلی نداره دیگه نه ؟ windows 8.1 aio 5 in1 x64 5 septamber
من که فعلاً راحتم با ویندوز 8 اونقدر برنامه و بازی و ... ریختم حوصله نصب دوباره ندارم گفتم اگه خیلی تغییر کرده بیام عوضش کنم اگر نه که هیچی پس
بالاخره که باید بنصبی :D
بازی رو مگه توی درایو ویندوز مینصبی که میخواد پاک شه :| فقط سیوارو کپی کن تمومه :D
نرم افزارم فقط کاربردی هارو مینصبی دیگه :D

راستی App ـای ویندوزت راحت آپ میشه؟ مال من 8 آپ نمیشد 8.1 درست شد!

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
بالاخره که باید بنصبی :D
بازی رو مگه توی درایو ویندوز مینصبی که میخواد پاک شه :| فقط سیوارو کپی کن تمومه :D
نرم افزارم فقط کاربردی هارو مینصبی دیگه :D

راستی App ـای ویندوزت راحت آپ میشه؟ مال من 8 آپ نمیشد 8.1 درست شد!
سیوارو از کجا باید کپی کنم ؟
مگه اپ استور ویندوز 8.1 درست کار می کنه ؟:| با چه قندشکنی میری ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر