همه چیز درباره Windows 8

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
فرشید جان با خود ویندوز بک آپ بگیرم ، تمام نرم افزار هام و تنظیمات و ختی فولدر ها و آیکون های روی دسکتاپ برمیگرده به حالت دیفالت موقع ری استور کردن ؟!
بعد اینکه من الان
enterpise x64 دارم ، میتونی دقیقا بگی کدومو دانلود کنم و نصب ؟!

ویرایش : برای این میگم که enterpise x64 دوتا بود که اون کد های آخرش که نمیدونم مربوط به چی بود فرق داشت !
و اینک بعدم گفتید دقیقا عین همون اسمش باشه ، شما اگه لینک مطمئنی داری برای دانلود ، بدی ممنون میشم .
چون دانلود کردن 4 الی 5 گیگ سنگینه برام هزینش (شبانه ندارم) ، نمیخوام اشتباه دانلود کنم .

این روش چون تست نشده نمیشه با قاطعیت گفت بعد آپگرید چه اتفاقی میفته
من که تست نکردم ییهو اومده اپگرید کردی یه سری چیزات پاک شد اونوقت میای سراغ من :d
شما اگه میخوای انجام بدی قبلش یه ایمیج کامل از درایو ویندوزت بگیر که هر مشکلی پیش اومد برگردونی

Acronis True Image Premium 2014 17 Build 5560 تهیه فایل پشتیبان از ویندوز | دانلود رایگان نرم افزار

نسخه بوتیبلش دانلود کن رو سی دی رایت بکن از درایو اصلی و یک درایو دیگه که تقریبا ۲۰۰ مگ حجم داره بک اپ بگیر
اینترپرایس ۶۴ رو با این نسخه میتونی ارتقاع بدی که مربوط به نسخه ۱۷ اکتبر(من انجام ندادم تضمین نمیکنم . اصلا شاید گزینه upgrade انتخاب کردی همون اول یه اروری داد با مشکل مواجه شد نشد ارتقاع بدی :d)

اینترپرایس ۱۷ اکتبر (تورنت)

http://kickass.to/microsoft-windows...4-with-rollup-1-english-dvd-wzt-t8033122.html

همین نسخه جدید ۱۷ اکتبر هر دو نسخه اینترپرایس و پرو . هم ۶۴ داره هم ۳۲

Download Microsoft Windows 8.1 RTM Pro / Enterprise With Rollup 1 MSDN x86/x64 - SoftGozar.com

نسخه pro سافت گذر نسخه قدیمی دو ماه پیش هستش اگه از سافت گذر گرفتید فقط اینترپرایس نسخه جدیده مربوط به ۱۷ اکتبر

برای نسخه پرو از سافت ۹۸ بگیرید که مربوط به ۱۷ اکتبر

الان فرشید جان من هر کدوم از این نسخه هارو بگیرم ، این آپدیت جدیده رو داره؟

- - -ویرایش - - -

همینی که سعید جان زحمتشو کشیده ، فک کنم جدیدترینشه درسته ؟

همین نسخه سافت ۹۸ همرا اپدیت هاست

Microsoft Windows 8.1 Pro VL Final x86/x64 نسخه نهایی ویندوز 8.1 | دانلود رایگان نرم افزار

Download Microsoft Windows 8.1 RTM Pro / Enterprise With Rollup 1 MSDN x86/x64 - SoftGozar.com

نسخه pro سافت گذر نسخه قدیمی دو ماه پیش هستش اگه از سافت گذر گرفتید فقط اینترپرایس نسخه جدیده مربوط به ۱۷ اکتبر

اینم نسخه اینترپرایسش ۱۷ اکتبر (تورنت)

http://kickass.to/microsoft-windows...4-with-rollup-1-english-dvd-wzt-t8033122.html

http://kickass.to/microsoft-windows...6-with-rollup-1-english-dvd-wzt-t8033113.html

اگه ویندوز 8 proـمو به 8.1 pro ارتقا بدم اطلاعاتم میپره؟(حالا اطلاعات زیاد مهم نیست! مهمتر اون برنامه های نصبی و ایناست!! آخه حوصله ندارم دوباره نصبشون کنم!!!:d)

از طریق ویندوز استور که از قبل گفته بودن ارتقاع بدی مشکل پیش نمیاد

اما از طریق این نسخه جدید که اومده نمیدونم تست نکردم که دقیقا چه اتفاقی میفته (ممکن هر اتفاقی بیفته و یا کلا اصلا نتونی اپگرید کنی !)

شما هم ابتدا بک اپ بگیر بعدا ارتقاع بده

Acronis True Image Premium 2014 17 Build 5560 تهیه فایل پشتیبان از ویندوز | دانلود رایگان نرم افزار

نسخه بوتیبلش دانلود کن رو سی دی رایت بکن از درایو اصلی و یک درایو دیگه که تقریبا ۲۰۰ مگ حجم داره بک اپ بگیر

با توجه به اینکه ۸ پرو داری همون نسخه سافت ۹۸ بگیر

Microsoft Windows 8.1 Pro VL Final x86/x64 نسخه نهایی ویندوز 8.1 | دانلود رایگان نرم افزار

======================================================

حالا فرشید جان اگه خودت به این روش اپگرید کردی بیا توضیح بده که چه اتفاقی میفته

آخرین ویرایش:

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سعید اونی که از سافت 98 گذاشتی همه نسخه ها روداره ؟
نمیشه یه لینک از سرور داخلی فقط برای اینرپرایس 32 بیت بدی؟

چرا نمیشه

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,784
نام
فرشید
فرشید جان با خود ویندوز بک آپ بگیرم ، تمام نرم افزار هام و تنظیمات و ختی فولدر ها و آیکون های روی دسکتاپ برمیگرده به حالت دیفالت موقع ری استور کردن ؟!
بعد اینکه من الان
enterpise x64 دارم ، میتونی دقیقا بگی کدومو دانلود کنم و نصب ؟!

ویرایش : برای این میگم که enterpise x64 دوتا بود که اون کد های آخرش که نمیدونم مربوط به چی بود فرق داشت !
و اینک بعدم گفتید دقیقا عین همون اسمش باشه ، شما اگه لینک مطمئنی داری برای دانلود ، بدی ممنون میشم .
چون دانلود کردن 4 الی 5 گیگ سنگینه برام هزینش (شبانه ندارم) ، نمیخوام اشتباه دانلود کنم .

الان فرشید جان من هر کدوم از این نسخه هارو بگیرم ، این آپدیت جدیده رو داره؟

- - -ویرایش - - -

همینی که سعید جان زحمتشو کشیده ، فک کنم جدیدترینشه درسته ؟

همون لینکی که آقا سعید بالای پست قبلی من نشون داد نسخه ی مورد نظر من هست:
MICROSOFT.WINDOWS.8.1.PROFESSIONAL.RTM.X86.VOLUME. WITH.ROLLUP-1.ENGLISH.DVD-WZT

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
همون لینکی که آقا سعید بالای پست قبلی من نشون داد نسخه ی مورد نظر من هست:
من گیج شدم :D
من الان ویندوزم enterpise x64 ـه ، نمیخوام اطلاعاتی رو از دست بدم :D
بعد الان نسخه پرو رو بگیرم برای آپدیت ؟!
یا 64bit enterpise رو از همین سافت گذر بگیرم و بعد بک آپ بگیرم و برم برای آپدیت ؟!

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
من گیج شدم :D
من الان ویندوزم enterpise x64 ـه ، نمیخوام اطلاعاتی رو از دست بدم :D
بعد الان نسخه پرو رو بگیرم برای آپدیت ؟!
یا 64bit enterpise رو از همین سافت گذر بگیرم و بعد بک آپ بگیرم و برم برای آپدیت ؟!

اینترپرایس داری فقط باید یه اینترپرایس اپگرید کنی

Windows 8.1 Enterprise

[h=3]If you are currently running Windows 8 Enterprise and would like to move to Windows 8.1 Enterprise:[/h]Download your Windows 8.1 Enterprise media from the Volume Licensing Service Center (VLSC). Please note that Windows 8.1 Enterprise cannot be updated from the Windows Store; it can only updated using media obtained from the VLSC. More details.

توضیح هم داده که از طریق استور نمیشه اپگرید کرد

بک اپ بگیر همین اینترورایس اپگرید کن ببین چی میشه . مشکل پیش اومد برگردون

حالا اگه احیانا هنوز متوجه نشدی و گیج شدی یه ندا بده که

با این

Fist%20hand%20human%20evolution%20COSMOS%20Science%20Magazine.jpg

بزنم به این

409250.jpg

بچسبی به این

brick-wall-3-872447-m.jpg

:d:))

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان کرکی که دائمی و مطمئن باشه و بعد از یک مدت جنیون ویندوز از بین نره برای ویندوز 8.1 که از اینجا دانلود کردم موجود هست برام بذارید ؟ هنوز نصبش نکردم چون میترسم کرکش خوب نباشه

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
دوستان کرکی که دائمی و مطمئن باشه و بعد از یک مدت جنیون ویندوز از بین نره برای ویندوز 8.1 که از اینجا دانلود کردم موجود هست برام بذارید ؟ هنوز نصبش نکردم چون میترسم کرکش خوب نباشه

نه متاسفانه
یه کرک هستش ولی به قول خودت نه دائمی نه مطمئن معتبر نیستش و ایراد داره کلا ویندوز بدتر بهم میریزه . هنوز کرک معتبری نیومده

تنها راه اکتیو از طریق اسکایپ هست و مشکلی هم نداره

البته کرک نشده هم نصب کنی محدودیت زمانی نداره من الان ۲ ماه فکر کنم بدون کرکم البته نسخه pro من نصب دارم و در طول روز چند بری یه پیغام برا اکتیو میاد میبندم اما نسخه اینترپرایس خبر ندارم ممکنه مثل ویندوز ۸ یه نوشته ازاردهنده بیاد و دیگه هم تا ریست ندی نره

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
نه متاسفانه
یه کرک هستش ولی به قول خودت نه دائمی نه مطمئن معتبر نیستش و ایراد داره کلا ویندوز بدتر بهم میریزه . هنوز کرک معتبری نیومده

تنها راه اکتیو از طریق اسکایپ هست و مشکلی هم نداره

البته کرک نشده هم نصب کنی محدودیت زمانی نداره من الان ۲ ماه فکر کنم بدون کرکم البته نسخه pro من نصب دارم و در طول روز چند بری یه پیغام برا اکتیو میاد میبندم اما نسخه اینترپرایس خبر ندارم ممکنه مثل ویندوز ۸ یه نوشته ازاردهنده بیاد و دیگه هم تا ریست ندی نره

ممنون دوست عزیز
الان این نسخه ای که دانلود کرده ام چه نسخه ای هست ؟ آخه فکر کنم پروفیشنال هست ، پروفیشنال خوبه ؟ یا صبر کنم تا اولتیمیت بیاد اونو نصب کنم ؟ نسخه اولتیمیت نیومده ؟ کی میاد ؟

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
اینترپرایس داری فقط باید یه اینترپرایس اپگرید کنی

Windows 8.1 Enterprise

If you are currently running Windows 8 Enterprise and would like to move to Windows 8.1 Enterprise:

Download your Windows 8.1 Enterprise media from the Volume Licensing Service Center (VLSC). Please note that Windows 8.1 Enterprise cannot be updated from the Windows Store; it can only updated using media obtained from the VLSC. More details.

توضیح هم داده که از طریق استور نمیشه اپگرید کرد

بک اپ بگیر همین اینترورایس اپگرید کن ببین چی میشه . مشکل پیش اومد برگردون

حالا اگه احیانا هنوز متوجه نشدی و گیج شدی یه ندا بده که

با این

Fist%20hand%20human%20evolution%20COSMOS%20Science%20Magazine.jpg

بزنم به این

409250.jpg

بچسبی به این

brick-wall-3-872447-m.jpg

:d:))

96009679726648145198.jpg
84790833194210800385.jpg

برای من ویندوز 8 اینترپرایسه ولی این لینک ماکروسافت لایسنسیه که شما دادید رو رفتم توش آخرش میگه باید خریده باشی تا بزاریم دانلود کنی . نسخه ی اینترپرایس هم اصلا برای خرید تو استور ماکروسافت نیست Microsoft Store Germany Online Store - Herzlich willkommen
اگر پرو ئی که تو سافت 98 هست رو دانلود کنم چقدر تو بازی ها تاثیر داره نسبت به اینترپرایس ؟ شما کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟ اینترپرایس سافتگذر یا پرو سافت 98 ؟
این ها هم هست https://www.google.com/search?q=Win...vIHgBw&ved=0CBkQpwUoAg&biw=1920&bih=976&dpr=1
http://technet.microsoft.com/en-us/...ISE_EVAL_EN-US-IRM_CENA_X64FREE_EN-US_DV5.ISO

آخرین ویرایش:

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
ممنون دوست عزیز
الان این نسخه ای که دانلود کرده ام چه نسخه ای هست ؟ آخه فکر کنم پروفیشنال هست ، پروفیشنال خوبه ؟ یا صبر کنم تا اولتیمیت بیاد اونو نصب کنم ؟ نسخه اولتیمیت نیومده ؟ کی میاد ؟

این نسخه که لینکش دادی از اسان دانلود همه نسخه ها توشه شما کدوم دانلود کردی؟:d
pro نسخه خوبیه enterprise هم خوبه فرقی هم با هم ندارن به جز یه سری ابزار مربوط به شبکه که enterprise داره در عوض پرو میشه بهش مدیا سنتر اضافه کرد در کل جفت اینا خوبه
فقط نسخه core نسخه خانگی حساب میشه امکانات کمتری داره
نسخه التیمیت دیگه وجود نداره همین سه نسخه هست

96009679726648145198.jpg
84790833194210800385.jpg

برای من ویندوز 8 اینترپرایسه ولی این لینک ماکروسافت لایسنسیه که شما دادید رو رفتم توش آخرش میگه باید خریده باشی تا بزاریم دانلود کنی . نسخه ی اینترپرایس هم اصلا برای خرید تو استور ماکروسافت نیست Microsoft Store Germany Online Store - Herzlich willkommen
اگر پرو ئی که تو سافت 98 هست رو دانلود کنم چقدر تو بازی ها تاثیر داره نسبت به اینترپرایس ؟ شما کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟ اینترپرایس سافتگذر یا پرو سافت 98 ؟
این ها هم هست https://www.google.com/search?q=Win...vIHgBw&ved=0CBkQpwUoAg&biw=1920&bih=976&dpr=1
Windows 8.1 Enterprise Resources

خب ماکروسافت قانونیش توضیح داده که بخری اما همین نسخه جدید اینترپرایس که اومده مثلا خریدی دانلود میکنی:d
الان میتونی اینترپرایس از سافتگذر بگیری اقدام به اپگرید کنی حالا یا بشه یا نشه
قبلشم بک اپ بگیر اگه برات مهمه

میتونی هم قیدش بزنی همین پرو از سافت ۹۸ بگیری اون ویندوزت پاک کنی اینو بریزی
تو بازی ها هم هیچ فرقی نداره چه enterprise چه pro

فقط بازم میگم حواست باشه پرو مال سافت ۹۸ جدیده و اینترپرایس برای سافتگذر جدیده

سافتگذر هم نسخه پرو مربوط به ۱۷ اکتبر گذاشت الان هم پرو هم اینترپرایسش جدیده
از بس گفتیم ابروش بردیم دست به کار شدن
:d

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
چرا نمیشه

ممنون سعید جان
من همون نسخه سافتگذرو میزنم دانلود شه که حجمش 2.6 گیگ هستش ( اینترپرایس 32 بیتی)
فقط چه جوری باید نصبش کنیم؟ فایل ISO هستش؟ با درایو مجازی؟ :d

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
ممنون سعید جان
من همون نسخه سافتگذرو میزنم دانلود شه که حجمش 2.6 گیگ هستش ( اینترپرایس 32 بیتی)
فقط چه جوری باید نصبش کنیم؟ فایل ISO هستش؟ با درایو مجازی؟ :d

مجازی هم میشه . ولی برا اطمینان فایل ایزو که دانلود کردی با winrar متحویاتش استخراج کن بریز رو یه درایو غیر از درایو ویندوزت توی یه پوشه باشه بعد برو محل نصب ستاپش اجرا کن (اصلا از طریق بوت نمیخواد بری) بعد در مراحل اولیه نصب میپرسه که میخوای اپگرید بکنی یا از اول نصب بکنی (اگه یادت باشه هنگام نصب ویندوز همیشه میاد دوتا گزینه هم بیشتر نداره) اپگرید انتخاب بکن
فقط یادت باشه درایوی که توش ویندوز نصب کردی اندازه نصب یه ویندوز دیگه فضای خالی داشته باشه که مشکل نخوری (من دقیق نمیدونم برای اپگرید چه مقدار فضا میخواد) بهتم اجازه نمیده درایو خاصی انتخاب بکنی رو همون درایو ویندوزت میریزه
مراحلشم به این شکله که ابتدا موقع نصب که میرسه یه گزینه هت به اسم windows copy وقتی از طریق بوت نصب میکنی زود تیکش میزنه میره برای بعدی . ولی الان روی این گزینه صبر میکنه اطلاعات مورد نیاز برای نصب ویندوز میریزه رو درایو ویندوزت بعد ازت reset میخواد بعد خودش از طریق بوت شروع میکنه به ادامه نصب از طریق همون فایلایی که کپی کرده تو درایو ویندوزت

=================================

سافتگذر هم نسخه پرو مربوط به ۱۷ اکتبر گذاشت الان هم پرو هم اینترپرایسش جدیده
از بس گفتیم ابروش بردیم دست به کار شدن
:d

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا

من با این روش کرک کردم و خلی مشتی هم داره کار میکنه این روش که همراه به فایل ویدیویی اموزش میده رو دانلود کن برات اپ کردم توی مدیا فایر پرو اینتررو خوشگل کرک میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر