همه چیز درباره Windows 8

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
حدود 1 ساعت پیش بازی Grid 2 رو گذاشتم رو دانلود و خاموشی سیستم در IDM روی 7 صبح تنظیمه
یه سری فایل هم در حال کپی تو فلش بودن .
رفتم کارامو کردم الان اومدم یه قسمت سریال ببینم ، بخوابم دیدم سیستم خاموش شده و پارتهای دانلودی هم ارور دادن ( البته Resume شدن )
دلیلش چی میتونه باشه؟
روی 7 تا حالا همچین چیزی برام پیش نیومده بود .
ی اهنگ بزار با Winamp یا هر پلیری دوست داری پخش بشه و تکرار بشه تا 7 صبح دیگه خاموش نمیشه /

- - -ویرایش - - -

حدود 1 ساعت پیش بازی Grid 2 رو گذاشتم رو دانلود و خاموشی سیستم در IDM روی 7 صبح تنظیمه
یه سری فایل هم در حال کپی تو فلش بودن .
رفتم کارامو کردم الان اومدم یه قسمت سریال ببینم ، بخوابم دیدم سیستم خاموش شده و پارتهای دانلودی هم ارور دادن ( البته Resume شدن )
دلیلش چی میتونه باشه؟
روی 7 تا حالا همچین چیزی برام پیش نیومده بود .
ی اهنگ بزار با Winamp یا هر پلیری دوست داری پخش بشه و تکرار بشه تا 7 صبح دیگه خاموش نمیشه /

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند

فهمیدم داستان چیه
این لعنتی ویندوز بعد قطع شدن کانکشن ، ردیال نمیکنه و IDM هم بعد از 10 بار سعی کردن برای کانکت شدن کارش به جایی نمیرسه و کامپیوتر رو خاموش میکنه
راهی نداره امکان ردیال کانکشن رو بوجود آورد ؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
فهمیدم داستان چیه
این لعنتی ویندوز بعد قطع شدن کانکشن ، ردیال نمیکنه و IDM هم بعد از 10 بار سعی کردن برای کانکت شدن کارش به جایی نمیرسه و کامپیوتر رو خاموش میکنه
راهی نداره امکان ردیال کانکشن رو بوجود آورد ؟

شما برین جای Scheduler و توی مربعی که میگه فقط 10 بار امتحان کنه تا میتونین 9 بزارین نیم ساعت طول میکشه تا خاموش شه.

持欢乐支老K游戏

کاربر سایت
May 25, 2013
51
ماکرو اومد استارت ویندوزو حذف کرد رابط کاربری مترو تحمیل کرد فهمید با چه فاجعه عظیمی روبرو شده

اگه تو بلو این دو گزینه شخصی سازی کنه و تحمیل نکنه ویندوز 8.1 نصب میکنم

مگرنه همین ویندوز 7 زیبا و باکلاس خیلی ناز تره.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
شما برین جای Scheduler و توی مربعی که میگه فقط 10 بار امتحان کنه تا میتونین 9 بزارین نیم ساعت طول میکشه تا خاموش شه.

منم همین کارو کردم دیگه .نتم رو Bridge تنظیمه
مشکلی از جانب IDM ندارم خیلی وقته با همین منوال رو 7 دانلود میکردم اما ولی 8 وقتی کانکشن قطع بشه سعی نمیکنه دوباره وصل بکنه ( روی 7 اصلا همون قطع شدنشم نداشت )
و این یه دردسر بزرگه که دیشب 3 گیگ بازی رو دانلود نکرده و امروز با ارور مواجه شدم یعنی IDM 10 بار براش Retry کرده و بعدش خاموش .
اگه راهی نداره درستش کنم برم سراغ ویندوز 7 .

- - -ویرایش - - -

یه کرکم بهم معرفی کنید . این کرکی دارم KMSPico5.2.1 هستش ( پیشنهادی سافت98 )
ولی هر روز میگه باید ویندوزو اکتیو کنید و مجبورم دوباره نصبش کنم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
منم همین کارو کردم دیگه .نتم رو Bridge تنظیمه
مشکلی از جانب IDM ندارم خیلی وقته با همین منوال رو 7 دانلود میکردم اما ولی 8 وقتی کانکشن قطع بشه سعی نمیکنه دوباره وصل بکنه ( روی 7 اصلا همون قطع شدنشم نداشت )
و این یه دردسر بزرگه که دیشب 3 گیگ بازی رو دانلود نکرده و امروز با ارور مواجه شدم یعنی IDM 10 بار براش Retry کرده و بعدش خاموش .
اگه راهی نداره درستش کنم برم سراغ ویندوز 7 .

- - -ویرایش - - -

یه کرکم بهم معرفی کنید . این کرکی دارم KMSPico5.2.1 هستش ( پیشنهادی سافت98 )
ولی هر روز میگه باید ویندوزو اکتیو کنید و مجبورم دوباره نصبش کنم

سهند عزیز ازین کرک استفاده کنین .

لینک 1

لینک 2

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
الان مشکل شما اینه که idm دانلود نمیکنه یا چی . ساده بگین ببینم کمکی ازم بر میاد تا کمکتون کنم داداشم .

ببین داداش اول بگم من نتم رو Bridge تنظیمه
روی ویندوز 7 وقتی کانکشن اینترنت قطع بشه بعد از 1 دقیقه Redial میکنه و وصل میشه و IDM هم دوباره دانلودشو ادامه میده اما این امکان تا اونجایی که من میدونم در 8 وجود نداره ( یعنی وقتی کانکشن قطع بشه باید دستی دوباره کانکت شد )
و این مانع دانلود میشه چون IDM بعد از 10 بار سعی برای ادامه دانلود طبق تنظیماتی مبنی بر اینکه بعد از انجام کار سیستم رو خاموش کنه ، خاموشش میکنه
یعنی کلا اینو بگم الان مشکلی با IDM نیست ، مشکلم عدم کانکت خودکار اینترنت بعد از قطع شدنه

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
روی ویندوز 7 وقتی کانکشن اینترنت قطع بشه بعد از 1 دقیقه Redial میکنه و وصل میشه و IDM هم دوباره دانلودشو ادامه میده اما این امکان تا اونجایی که من میدونم در 8 وجود نداره ( یعنی وقتی کانکشن قطع بشه باید دستی دوباره کانکت شد )
و این مانع دانلود میشه چون IDM بعد از 10 بار سعی برای ادامه دانلود طبق تنظیماتی مبنی بر اینکه بعد از انجام کار سیستم رو خاموش کنه ، خاموشش میکنه
یعنی کلا اینو بگم الان مشکلی با IDM نیست ، مشکلم عدم کانکت خودکار اینترنت بعد از قطع شدنه

خب راحتترین کار استفاده از نرم افزار کانکت خودکاره مثل ReConnect که بعد قطع شدن با توجه به زمانی که شما براش معین کردید خودش اینترنت رو کانکت میکنه.
حجمی هم نداره حدود 200 کیلوبایته.
ReConnect Free Download

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

من خودم ویندوز 8 دارم ولی تا الان به این مشکل نخوردم و راحت با کابل و وای فای وصل میشم بی مشکلی یه سرچی تو نتم زدم راجبه این مشکل کسی دقیق نمیدونه از چیه باز من میزارم لینکاشو شما بخونین شاید کارتونو راه انداخت . باز میگردم چیز درستی پیدا کردم میگم بهتون حتما . پی گیر هستم .

لینک 1

لینک 2

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
سلام
دوستان اگه جایی رو می شناسید که لایسنس windows 8 enterprise رو به صورت اورجینال بشه خریداری کرد لطفا توی پیغام خصوصی برای من ارسال کنید
خیلی ممنون

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام
دوستان اگه جایی رو می شناسید که لایسنس windows 8 enterprise رو به صورت اورجینال بشه خریداری کرد لطفا توی پیغام خصوصی برای من ارسال کنید
خیلی ممنون
برادر آخه چرا میخوای پولتو هدر بدی؟؟:D

یه کرک بزن حله دیگه.یا اگه دیگه خیلی مثل من حساسی از روش اسکایپ برو یه سریال قانونی بهت میده میتونی بک آپ بگیری و تا آخرین لحظه رو همون سیستم البته باهاش کار کنی.من تو خونه رو دو تا از سیستمام و چند تا از دوستام رو با اسکایپ زدم{ البته اخریشو حدود 2 ماه پیش زدم نمیدونم هنوزم جواب بده یا نه}

chrisredfield

کاربر سایت
Dec 9, 2012
144
نام
علیرضا
سلام یه راهنمایی می خواستم بدونم پایین ترین سیستم موردنیازبرای اوردن 8چیه فقط نگین سیستم ت چیه سیستم من نکشیدش سیدی شوداشتم :-wواقعاکسی نمیدونه
yahoo_45.gif
yahoo_45.gif
:-/\m/:sorry:

آخرین ویرایش:

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
برادر آخه چرا میخوای پولتو هدر بدی؟؟:D

یه کرک بزن حله دیگه.یا اگه دیگه خیلی مثل من حساسی از روش اسکایپ برو یه سریال قانونی بهت میده میتونی بک آپ بگیری و تا آخرین لحظه رو همون سیستم البته باهاش کار کنی.من تو خونه رو دو تا از سیستمام و چند تا از دوستام رو با اسکایپ زدم{ البته اخریشو حدود 2 ماه پیش زدم نمیدونم هنوزم جواب بده یا نه}
درود , کلا طرز فکر من با شما و احتمالا خیلی های دیگه متفاوت هست و در صورتی که امکانش باشه پرداخت کردن پول برای لایسنس اورجینال یک برنامه رو هدر دادن پول نمیدونم بهرحال ممنون از پیشنهادی که دادین , دوستان اگه جایی رو میشناسین ممنون میشم برای من هم بفرستین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر