همه چیز درباره Windows 8

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان من وقتی میخوام با برنامه یا نرم افزاری آپدیتی و یا فایل نصبی رو به صورت آنلاین دریافت کنم سیستم ارور میده که کانکشن اینترنت مشکل داره حتی برای بازی آنلاین هک شده هم نمیتونم اقدام کنم و مشکل کانکشن دارم.ولی با ساختن یه یوزراکانت جدید این مشکل توی این یوزر جدید حل میشه و براحتی میتونم آپدیت ها و... رو انجام بدم.حالا میخواستم بپرسم راهی نیست که بشه این مشکل رو در یوزر اصلی و قدیمی برطرف کرد؟

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,638
نام
Leo Fitz
درود...
میخواستم بگم از نصبیدن وین 8 سخت پشیمانم...
راهی نیس تا یجوری این وین 8 رو دیلیت کنم و 7 رو بنصبم؟
با فرمت درایو ویندوز نمیشه؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درود...
میخواستم بگم از نصبیدن وین 8 سخت پشیمانم...
راهی نیس تا یجوری این وین 8 رو دیلیت کنم و 7 رو بنصبم؟
با فرمت درایو ویندوز نمیشه؟

اگه واقعا نمیدونستی، دیسک ویندوز 7 رو بزار و از طریق بوت نصبش کن! در ضمن، درایو ویندوز فعلی رو هم فرمت کن (از قسمت نصب ویندوز 7)

Sent from my LT26ii using Tapatalk 2

---------- نوشته در 08:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:42 PM ارسال شده بود ----------

با چیز پی ان مشکل پیدا کردم! از برنامه های اماده استفاده میکنم (توی خود ویندوز کانکشن نساختم.) چیز پی ان وصل میشه اما بعد از 10 15 دقیقه قطع میشه! مشکل چیه دوستان؟

فک میکنم چند وقتی هستش که جمهوری عزیزمون سیستم *** رو مختل کرده!

Sent from my LT26ii using Tapatalk 2

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام به همه بزرگان.
آقا من هر App رو از Store میگیرم Pending میمونه و نصب نمیشه !!!
jujohr903slhfvkgujh.jpg

ممنون میشم راهنماییم کنید

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مایکروسافت برای اولین بار ویندوز ۸ را وصله می‌کند

n00025737-b.jpg

دو نسخه از سیستم‌عامل رایانه‌ای مایکروسافت با نام‌های ویندوز ۸ و ویندوز RT طی ماه‌های اخیر بسیار مورد هدف حملات اینترنتی قرار گرفته‌اند و به همین خاطر مایکروسافت قصد در برنامه به‌روزرسانی امنیتی ماهانه خود، سه‌شنبه هفته آینده این دو سیستم‌عامل وصله کند.

به گزارش ایتنا، بولتن مربوط به نقاط آسیب‌پذیر سیستم‌های عامل یاد شده مشکلاتی را به همراه دارد که پیش‌تر به واسطه نسخه‌های IE6 تا IE10 مرورگر اینترنتی مایکروسافت مشاهده شده بود.
بر این اساس می‌توان گفت که سیستم‌های عامل ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز ۷ و ویندوز ۸ با یک مشکل مشابه دچار مشکل امنیتی می‌شوند.

این در حالی است که هم‌اکنون گفته می‌شود حفره‌های امنیتی موجود در مرورگر اینترنتی Internet Explorer ۱۰ مایکروسافت عامل اصلی در ایجاد آسیب‌پذیری‌ها محسوب می‌شوند.

"پائول هنری"( Paul Henry) یکی از کارشناسان مرکز امنیتی Lumension در این خصوص گفت: «این یکی از معدود بولتن‌های امنیتی مایکروسافت محسوب می‌شود که طی آن سعی می‌شود مشکل مشابه برای سیستم‌های عامل ویندوز ۸، ویندوز RT و ویندوز ۷ از بین بروند.»

او در ادامه توضیح داد: «یادآوری می‌کنیم که این نخستین وصله امنیتی عرضه شده برای ویندوز ۸ محسوب می‌شود و به‌روزرسانی مرورگر IE از طریق آن امری ضروری برای عموم کاربران است.»​

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
n00025737-b.jpg

دو نسخه از سیستم‌عامل رایانه‌ای مایکروسافت با نام‌های ویندوز ۸ و ویندوز RT طی ماه‌های اخیر بسیار مورد هدف حملات اینترنتی قرار گرفته‌اند و به همین خاطر مایکروسافت قصد در برنامه به‌روزرسانی امنیتی ماهانه خود، سه‌شنبه هفته آینده این دو سیستم‌عامل وصله کند.

به گزارش ایتنا، بولتن مربوط به نقاط آسیب‌پذیر سیستم‌های عامل یاد شده مشکلاتی را به همراه دارد که پیش‌تر به واسطه نسخه‌های IE6 تا IE10 مرورگر اینترنتی مایکروسافت مشاهده شده بود.
بر این اساس می‌توان گفت که سیستم‌های عامل ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز ۷ و ویندوز ۸ با یک مشکل مشابه دچار مشکل امنیتی می‌شوند.

این در حالی است که هم‌اکنون گفته می‌شود حفره‌های امنیتی موجود در مرورگر اینترنتی Internet Explorer ۱۰ مایکروسافت عامل اصلی در ایجاد آسیب‌پذیری‌ها محسوب می‌شوند.

"پائول هنری"( Paul Henry) یکی از کارشناسان مرکز امنیتی Lumension در این خصوص گفت: «این یکی از معدود بولتن‌های امنیتی مایکروسافت محسوب می‌شود که طی آن سعی می‌شود مشکل مشابه برای سیستم‌های عامل ویندوز ۸، ویندوز RT و ویندوز ۷ از بین بروند.»

او در ادامه توضیح داد: «یادآوری می‌کنیم که این نخستین وصله امنیتی عرضه شده برای ویندوز ۸ محسوب می‌شود و به‌روزرسانی مرورگر IE از طریق آن امری ضروری برای عموم کاربران است.»​
این امروز اومد خودشه؟

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
ا سلام
من فایل hosts ویندوز 7 رو با 8 عوض کردم نمیدونستم جواب نمیده اگر میشه hosts خودتون رو که تو این مسیر هست برام اپ کنید..
ممنون
C:\Windows\System32\Drivers\etc
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif
53.gif

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من گاهی بعد از اینکه برنامه ای رو می بندم برای چند ثانیه فریز می شه برای یکی دیگه هم همین مشکل رو دیدم راه حلش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر