همه چیز درباره Windows 8

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
نه دادا از ساک استفاده نمیکنم از وی پی استفاده میکنم کلا کار نمیکنه توی setting قسمت Sync برو شما ببین نوشته سوئیچ کنید به اکانت مایکروسافت ؟ وقتی ک میخوام سوئیچ کنم مینویسه به اینترنت وصل نیستید !!!
این شاید بشه گفت یه باگه شایدم یکاری کردن که نشه از اپ ها با قند شکن استفاده کرد. باید برنامه windows phone sdk 8 رو دانلود کنی 1.6 گیگه. این رو بریزید حل میشه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
چطور به UAC ویندوز 8 دسترسی پیدا کنم؟
بعد من درایور گرافیک انودیا رو نصب می‌کنم اوایل نصب صفحه مشکی میشه بعد یهو میره روی حالت استندبای بعد چند دقیقه صفحه از سیاهی درمیاد می‌نویسه درایور نصب نشد چیکار کنم؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چطور به UAC ویندوز 8 دسترسی پیدا کنم؟
بعد من درایور گرافیک انودیا رو نصب می‌کنم اوایل نصب صفحه مشکی میشه بعد یهو میره روی حالت استندبای بعد چند دقیقه صفحه از سیاهی درمیاد می‌نویسه درایور نصب نشد چیکار کنم؟

چه کارتی داری؟ چه نسخه ای از اپدیت؟

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
...لطفا بگید

میگم حالا هفت بهتره یا هشت هشترو بابام زده نصف جونش کرده میخوام عوض کنم بنظرتون 7 یا 8 ؟؟؟سریع تر بهتر

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کارتم بالا هست نسخه 310.90 اینطوری میشه.
UAC رو هم مبشه بگید از کجا فعال یا غیر فعالش کنم

پیشنهاد من اینه که نسخه ی قدیمی تر رو بریزید کلا 8 به خاطر ساختارش باید برای هر سری از کارت جداگانه روش کار کنن برای 460 من هم ابتدای کار کلی مشکلات داشت حالا 9500 که بماند به هر حال به درایورهای جدید امیدوار باشید شاید انویدیا یه فکری به حال کارت های قدیمی تر هم بکنه

---------- نوشته در 12:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 AM ارسال شده بود ----------

این برنامه ی START DOCK 8 حتما بریزید با START 7 هیچ فرقی نداره کلی تنظیمات هم داره هم می شه مثل: 7 شفافش کرد در کل نمره ی 10 از 10 می گیره

---------- نوشته در 12:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 AM ارسال شده بود ----------

میگم حالا هفت بهتره یا هشت هشترو بابام زده نصف جونش کرده میخوام عوض کنم بنظرتون 7 یا 8 ؟؟؟سریع تر بهتر

8 دیگه برادر فقط یادت باشه حتما قبلش هر چی درایور هست اخرین نسخش رو بگیری

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
دوستان کسی نیست کمک کنه.
سلام خدمت اساتید و دوستان این مشکل کانکت نشدن ویندوز 8 به appstore چیه من نمیتونم وارد بشم آیا مایکروسافت اجازه نداده یا باید فعالش کرد مال من این پیغامو میده sorry windows store isn't available in your region
این برای همه ما ایرانیها اتفاق میفته منطقه ایران بخاطر چیزهایی که خودت میدونی محرومه از این نعمت بزرگ :d باید از V*N استفاده کنی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
با start dock علاوه بر اینکه می شه استارت 7 اصلی رو داشت می شه یه راست هم به دسکتاپ دسترسی داشت نصبش به شدت توصیه می شه

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
Microsoft%20.NET%20Framework.jpg

Microsoft .NET Framework 3.5 for Windows 8 احتمالا پس از نصب ویندوز 8 بزرگترین مشکلی که با آن رو به رو شده اید، درخواست برنامه های گوناگون در هنگام نصب برای dot NET Framework 3.5 بوده است. به خصوص نرم افزارهایی که قبل از ارایه ویندوز 8 ارایه شده بودند. حال راه حل نصب NET Framework 3.5 چیست ؟!

اگر مایل به نصب 5.NET Framework 3. به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت هستید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

1. بسته به نوع ویندوز 8 خود ( 32 یا 64 بیتی ) NET Framework 3.5 مناسب با آن را دانلود و اکسترکت کنید .
  2. فایل Copy to hard را اجرا و منتظر بمانید تا کپی فایلها انجام شود .
  3. سپس بر روی فایل Install راست کلیک کرده و گزینه ی Run as Administrator را انتخاب کنید و تا به نمایش در آمدن پیغام Completed صبر کنید

دانلود نسخه 32 بیتی با لينك مستقيم با حجم 37 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
دانلود نسخه 64 بیتی با لينك مستقيم با حجم 58 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
منبع : soft98.ir

نقل قول از manhatan عزیز...
داش مسعود اینو حتما بزار صفحه ی اول یه ساعت طول کشید تا پیداش کنم!
مرسی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر