همه چیز درباره Windows 8

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
.....

سلام
برای من ویندوز یهو قفل میکنه و آلت و کنترل و دیلیت هم تاثیر نداره
تقریبا هر بار روشن کردن بعد یه مدتی یا وسط بازی اینطور میشه
تا به حال این طوریشو ندیده بودم:-/:((
لطفا فوری کمکم کنید عزیزان

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام
برای من ویندوز یهو قفل میکنه و آلت و کنترل و دیلیت هم تاثیر نداره
تقریبا هر بار روشن کردن بعد یه مدتی یا وسط بازی اینطور میشه
تا به حال این طوریشو ندیده بودم:-/:((
لطفا فوری کمکم کنید عزیزان
چند تا احتمال وجود داره
1: ویروسی بودن سیستم
2: مشکل سخت افزاری
3:کرک ویندوز
نکته:منم تو بازی بتل 3 بعد 2 ساعت یهو ویندوز 80% رم سیستم رو اشغال میکرد.(البته زمانی که از مرورگری جز اینترنت IE استفاده میکردم) ولی ماه پیش هارد سیستم دوباره پارتیشن بندی کردم درست شد.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
برای من اپدیت اپلیکیشن های مترو و بازی ها دانلودی خیلی کند هست یا اصلا انجام نمیشه و همش پندینگ هست.قبلا با هاید ای پی میرفتم ولی الان با وی پی ولی باز همونه همش گیر داره و دنلود نمیشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کسایی که مشکلات هنگ یا چت زدن ویندوز رو دارن اکثرا به خاطر نا سازگاری برنامه های اصلی سخت افزار با 8 هست حتما بایوس به اخرین نسخه برنامه ها هم همچنین از سایت هاشون بگیرید مشکل ری استارت هم مشکل جدی سخت افزاری هست جدی بگیریدش جتما یکی از قطعات درست کار نمی کنن

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
چند تا احتمال وجود داره1: ویروسی بودن سیستم2: مشکل سخت افزاری3:کرک ویندوزنکته:منم تو بازی بتل 3 بعد 2 ساعت یهو ویندوز 80% رم سیستم رو اشغال میکرد.(البته زمانی که از مرورگری جز اینترنت IE استفاده میکردم) ولی ماه پیش هارد سیستم دوباره پارتیشن بندی کردم درست شد.
ممنون 1-کاملا سیستمم ویروسیه و با نود 32 آپدیت شده هم نمیتونم کاریش کنم.مثلا یو اس بی که بهش میزنم از یه پوشه ای میاد فایل تصویری میزاره و اون پوشه های اصلی هیدن میشن که باید بری تیک اون چهار تارو ورداری تو فولدر آبشن تا نشون بده ممکنه کمک کنید چطوری این ویروس های ...... ور دارم 2-فک نکنم موشکل سخت افزاری باشه 3-با یه کرک 5 مگی اکتیوش کردمانگار سیستمم داره میمیره از بس تو کامپیوترم ویروسه کمک....................

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
ممنون 1-کاملا سیستمم ویروسیه و با نود 32 آپدیت شده هم نمیتونم کاریش کنم.مثلا یو اس بی که بهش میزنم از یه پوشه ای میاد فایل تصویری میزاره و اون پوشه های اصلی هیدن میشن که باید بری تیک اون چهار تارو ورداری تو فولدر آبشن تا نشون بده ممکنه کمک کنید چطوری این ویروس های ...... ور دارم 2-فک نکنم موشکل سخت افزاری باشه 3-با یه کرک 5 مگی اکتیوش کردمانگار سیستمم داره میمیره از بس تو کامپیوترم ویروسه کمک....................

نصب دوباره ویندوز
بدون اینکه درایو یا پوشه ای باز کنی یه آنتی ویروس دانلود نصب و اپدیت میکنی..ترجیحا کاسپر اسکای
بعد اپدیت یه فول اسکن میزنی قشنگ 80% اطلاعاتت بپره:d بعد هم یه ریست
سیستم شما الان سالمه و مرخص
البته اگه بتونی دیسک نجات کاسپر(جدیدش9 رو دانلود و روی سی دی بریزی بهتره
موقع بوت از روی سی دی میاد بالا
راه اخر هم باز کردن هارد و اتصال به سیستمی که انتی ویروسی قوی و اپدیت داره و اسکن
اینها تجربیات بنده حقیره.دوستان اگه راهکاره بهتری بلدین دریغ نکنین
یه مرد منتظر یاریه سبزتونه>:d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
متروی ویندوز 8 بلو!

windowsblue2.png

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا اینا علاقه ی خاصی به رنگ ابی دارن حتی لوگوی زیبای ویندوز هم ابی کردن گند زدن بهش این بالمر رو باید خفه کرد

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
نصب دوباره ویندوز
بدون اینکه درایو یا پوشه ای باز کنی یه آنتی ویروس دانلود نصب و اپدیت میکنی..ترجیحا کاسپر اسکای
بعد اپدیت یه فول اسکن میزنی قشنگ 80% اطلاعاتت بپره:d بعد هم یه ریست
سیستم شما الان سالمه و مرخص
البته اگه بتونی دیسک نجات کاسپر(جدیدش9 رو دانلود و روی سی دی بریزی بهتره
موقع بوت از روی سی دی میاد بالا
راه اخر هم باز کردن هارد و اتصال به سیستمی که انتی ویروسی قوی و اپدیت داره و اسکن
اینها تجربیات بنده حقیره.دوستان اگه راهکاره بهتری بلدین دریغ نکنین
یه مرد منتظر یاریه سبزتونه>:d
ای وای بر من اگه بخوام با دیال آپ مردنی کاسپر دان کنم یه چند سالی به عمرم اضاف میشه:((
میگم برای چی اسکن کنم 80% اصلاعات میپره؟؟؟؟؟:-/:-s
حالا نود قوی تره یا کاسپر؟؟؟؟
بقل دوستمون منهتن ،یه مرد منتظره یاری سبزتونه(help)
اگه نشتابید صاحب کامپیوتر هم ویروسی میشه:d

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
کلا اینا علاقه ی خاصی به رنگ ابی دارن حتی لوگوی زیبای ویندوز هم ابی کردن گند زدن بهش این بالمر رو باید خفه کرد
رنگ بندی درست بخوره تو سرشون

من موندم اینا میمُردن اگه یکم گوشه پنجره ها ، آیکون ها و نوار ها رو گرد میکردن تا گرافیک ویندوز زیباتر به نظر بیاد

حال آدم از این شکل های مربع/مستطیلی و گرافیک بی روح ویندوز، بد میشه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ویندوز ۸ گران می‌شود

n00025000-b.jpg

شرکت مایکروسافت اعلام کرده قیمت نسخه‌های مختلف سیستم عامل ویندوز ۸ پس از ماه ژانویه افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از وب سایت itworld، شرکت مایکروسافت اعلام کرده نسخه‌های مختلف ویندوز ۸ بعد از ۳۱ ژانویه گران‌تر خواهد شد.

کاربرانی که بخواهند از نسخه معمولی ویندوز ۸ استفاده کنند باید ۱۲۰ دلار بپردازند و کاربرانی هم که علاقه‌مند به استفاده از نسخه حرفه‌ای این سیستم عامل (ویندوز ۸ پرو) هستند، باید ۲۰۰ دلار بپردازند.

بر اساس این گزارش، کاربران ویندوز تا قبل از پایان ژانویه به دو طریق می‌توانند سیستم عامل خود را به ویندوز ۸ ارتقا دهند.

کاربرانی که در دوره بین ۲ ژوئن ۲۰۱۲ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۳ اقدام به خرید یک رایانه تحت ویندوز ۷ کرده باشند، می‌توانند با پرداخت ۹۹. ۱۴ دلار سیستم عامل خود را به ویندوز ۸ پرو ارتقا دهند.

شیوه دیگر مخصوص کاربرانی است که قبل از این تاریخ اقدام به خرید سیستم عامل‌های ایکس پی، ویستا یا ویندوز ۷ کرده‌اند.

این کاربران می‌توانند ویندوز ۸ (نسخه پرو) را از پایگاه دانلود Windows. com به قیمت ۹۹. ۳۹ دلار دانلود کنند و یا دی وی دی حاوی این سیستم عامل را از یک خرده فروشی به قیمت ۹۹. ۶۹ دلار خریداری کنند.

مایکروسافت البته اعلام کرده کاربران می‌توانند نسخه معمولی ویندوز ۸ را پس از ۳۱ ژانویه به قیمت ۹۹. ۱۱۹ دلار خریداری کنند.

این قیمت برای علاقه مندان به نسخه حرفه‌ای ویندوز نیز ۹۹. ۱۹۹ دلار خواهد بود. کاربرانی هم که قصد دارند نسخه معمولی ویندوز ۸ را به نسخه پیشرفته‌تر پرو ارتقا دهند در حال حاضر باید ۹۹. ۶۹ دلار بپردازند، اما این قیمت پس از ۳۱ ژانویه به ۹۹. ۹۹ دلار افزایش خواهد یافت.

.......

01047242323176341818.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر