همه چیز درباره Windows 8

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
یه مشکلی با 8 دارم .. یکی بگه چه کنم !. بعضی از نرمافزارای که نصب میکنم ( بیشتر بازی ) ارور میده میگه .net framwork 3.5 نیازه و وقتی میخوام نصبش کنم یا که خوده ویندوز دانلودش میکنه میخواد نصب کنه میگه ورژن بالاترش داخل ویندوز هستو نصب نمیشه و برنامه هاهم بالا نمیان

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
یه مشکلی با 8 دارم .. یکی بگه چه کنم !. بعضی از نرمافزارای که نصب میکنم ( بیشتر بازی ) ارور میده میگه .net framwork 3.5 نیازه و وقتی میخوام نصبش کنم یا که خوده ویندوز دانلودش میکنه میخواد نصب کنه میگه ورژن بالاترش داخل ویندوز هستو نصب نمیشه و برنامه هاهم بالا نمیان

به پست اول مراجعه کنید!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یعنی چی ؟مگه میشه ؟
من تو فروم های دیگه هم همین مشکل رو دارم ..

من فقط با همین یه سایت مشکل دارم حتی persiantools هم راحت داخلش کار می کنه اون هم vbulletin هست

---------- نوشته در 01:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:47 AM ارسال شده بود ----------

این مشکل به راحتی حل می شه پست ابتدایی گفته شده ممکنه بعضی از بازی های خیلی گم نام روش اجرا نشه مثل: flyN یا rabbits که داخل 7 راحت کار می کنه بعضی بازی ها هم مثل: borderlands باید اپدیت بشن

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
دوستان من وقتی از منوی مترو اینترنت اکسپلورر رو اجرا میکنم میاد تو دسکتاپ بعد باز میشه.

در صورتی که اول اینطور نبود و تو همون مترو و صفحه کامل اجرا می شد.

الان مشکل چیه؟چکار کنم که دوباره از همون مترو ایجاد شه؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان من وقتی از منوی مترو اینترنت اکسپلورر رو اجرا میکنم میاد تو دسکتاپ بعد باز میشه.

در صورتی که اول اینطور نبود و تو همون مترو و صفحه کامل اجرا می شد.

الان مشکل چیه؟چکار کنم که دوباره از همون مترو ایجاد شه؟
شما احتمالا داری نسخه ی دسکتاپ رو اجرا می کنی برنامه های دسکتاپ همیشه اینطوری هستن اما اگه نسخه ی تاچ رو باز کنید که قیافشم فرق داره دیگه این شکلی نمی شه

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
شما احتمالا داری نسخه ی دسکتاپ رو اجرا می کنی برنامه های دسکتاپ همیشه اینطوری هستن اما اگه نسخه ی تاچ رو باز کنید که قیافشم فرق داره دیگه این شکلی نمی شه

الان تمامی اپلیکیشن های پیش فرض مایکروسافت رو که تو مترو هست اجرا میکنم همونجا اجرا میشه اما فقط اینترنت اکسپلورر میاد تو دسکتاپ.

اول از مترو اجر می شد چند روزه اینطور شده!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
الان تمامی اپلیکیشن های پیش فرض مایکروسافت رو که تو مترو هست اجرا میکنم همونجا اجرا میشه اما فقط اینترنت اکسپلورر میاد تو دسکتاپ.

اول از مترو اجر می شد چند روزه اینطور شده!

شما داخل سرچ بزن default program البته درست ننوشتم بعد برنامشو اجرا کن داخل اونجا می تونی تنظیم کنی چی با چی باز بشه کلی امکانات دیگه هم داره

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,255
من به تازگی ویندوز 8 نصب کردم ولی دو تا مشکل اساسی دارم با ویندوز 8 1- دیسک درایو LG black X6 BD rom ولی تو ویندوز بعد از این که نصب میکنم به صورت خودکار بعد خاموش کردن یا ریست کردن غیب میشه همه راه ها رو هم امتحان کردم چه اون فایل مال خود سایت مایکروسافت Disk Drive Trobleshooting و هم قطع و وصل کردم و جابه جا کردن کابل ها 2- .net frame work 3.5.1 که پیش فرض نصب نیست و باید از طریق خود ویندوز آپدیت بشه البته من آپدیت کردم و مشکلم حل شد ولی زمان خیلی زیادی برد و بعضی وقت ها هم بینش ارور کانکشن میداد راهی وجود نداره؟ البته من اون راهی که از طریق خود دی وی دی ویندوز بود رو امتحان کردم ولی بینش خطا میده.

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
فهمیدم مشکل چی بود!

وقتی که یک مرورگر دیگه رو بعنوان مرورگر پیشفرض انتخاب کنیم IE10 از اون حالت اولیه خارج و مثل نرم افزار های دسکتاپی اجرا میشه!

پیشفرض IE10 رو گذاشتم و درست شد.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
فهمیدم مشکل چی بود!

وقتی که یک مرورگر دیگه رو بعنوان مرورگر پیشفرض انتخاب کنیم IE10 از اون حالت اولیه خارج و مثل نرم افزار های دسکتاپی اجرا میشه!

پیشفرض IE10 رو گذاشتم و درست شد.
گفتم که اینجا رو بگردید درست می شه به هر حال خوشحالم

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
دوستان ایمیل و app هاتون کار نمیکنه ؟ 1 هفتس از من کار نمیکنه ! تو ایمیل sync میزنم افلاین زده و توی Setting > sync رفتم نوشته بود باید با اکانت مایکروسافت کانکت بشی ک کانکت نمیشد سرورش خراب بوود !!! ؟ چرا اینطوری شده ؟

ast.2012

کاربر سایت
Mar 27, 2012
68
نام
alireza
من به تازگی ویندوز 8 نصب کردم ولی دو تا مشکل اساسی دارم با ویندوز 8 1- دیسک درایو LG black X6 BD rom ولی تو ویندوز بعد از این که نصب میکنم به صورت خودکار بعد خاموش کردن یا ریست کردن غیب میشه همه راه ها رو هم امتحان کردم چه اون فایل مال خود سایت مایکروسافت Disk Drive Trobleshooting و هم قطع و وصل کردم و جابه جا کردن کابل ها
دوستان من هم همچین مشکلی دارم حتی راه حل میکروسافت رو انجام دادم(نوشتن همون نوشته تو cmd :d)اما تغییری نکرد و همچنان درایور غیب شده است!
کسی میدونه مشکل از چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر