همه چیز درباره Windows 8

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان عزیز من قبلا با چنتا درایوام مشکل داشتم حی نصب نمیشد و نرم افزار اپدیت درایورو نصب کردم کلشو خودش بروز کرد یسریارم خودم دستی از سایت اسوس برا لپ تاپم دانلود کردم الان کل لپ تاپم 2 هفته عین ساعت کار میکنه عالیه عالیه . دیگه سمت سون نمیرم بیچارم کرد .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان برای دانلود انواع نسخه های مورد اطمینان و 100% تست شده ویندوز 8 و همچنین کرک هایی که کار میکنن و ویندوز رو کاملا فعالا میکنن از لینک های پست اول استفاده کنید!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان برای دانلود انواع نسخه های مورد اطمینان و 100% تست شده ویندوز 8 و همچنین کرک هایی که کار میکنن و ویندوز رو کاملا فعالا میکنن از لینک های پست اول استفاده کنید!

خوب اقا مسعود عزیز دستتون درد نکنه تشکر خیلی زحمت میکشین تو این تاپیک . من با همین کرک زیر فعال کردم روش اسکایپم بلدم ولی با همین کرک راحت کرکش کردم عین ساعت کار میکنه مشکل چیه عزیز دل با کرکای دیگه . فقط برا اطلاعات خودم میخام بدونم همین نگفتیم نگفتی .

لینک

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوب اقا مسعود عزیز دستتون درد نکنه تشکر خیلی زحمت میکشین تو این تاپیک . من با همین کرک زیر فعال کردم روش اسکایپم بلدم ولی با همین کرک راحت کرکش کردم عین ساعت کار میکنه مشکل چیه عزیز دل با کرکای دیگه . فقط برا اطلاعات خودم میخام بدونم همین نگفتیم نگفتی .

لینک

کرک که چندتایی هست که کار میکنن! منم یکیشونو که روی لپتاب تست کردم گذاشتم.

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
من توی محل کارم با چیز پی ان نمیتونم کانکت بشم با س ا ک س هم همینطور ولی با تور راحت وصل میشم. چطور میتونم به استور کانکت بشم؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
۳۵ هزار اپ در فروشگاه ویندوز ۸

IMAGE634923302672917535.jpg
فروشگاه اپلیکیشن های ویندوز 8 به 35 هزار رسیده است.

به نقل از خبرآنلاین؛ مترو استور اسکنر گزارش داده بعد از ورود ویندوز 8 در کمتر از دو ماه تعداد اپلیکیشن های متعلق به این سیستم عامل در فروشگاه موسوم به ویندوز استور به 35 هزار رسیده است. از این تعداد 22 هزار اپ در انگلیس قابل دانلود و دسترسی است.
گفتنی است فروشگاه مذکور تا اکتبر 2012 فقط 10 هزار اپ در خود جای داده بود و افزایش به 35 هزار به گفته کارشناسان بد نیست. بر اساس آمار قفسه های مجازی فروشگاه ویندوز به طور متوسط روزانه از نوامبر به این سو 362 اپ اضافه کرده است و این رقم در حال حاضر در اواخر دسامبر به 415 اپ در روز رسیده است.
با همین میزان رشد باید تا فوریه تعداد اپ ها به 50 هزار برسد. (این امار مربوط به ویندوز 8 است نه ویندوز فون 8)
مترو اسکنر بعنوان third party اپ های جدید در فروشگاه ویندوز 8 را مانیتور می کند و به صورت لحظه ای اپ های جدید را به دیتا بیس اضافه می کند.

IMAGE634923301631147705.jpg

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
چگونه اولویت استفاده از شبکه‌های وای فای در «ویندوز 8» را تغییر دهیم؟ یکی از تغییرات قابل توجه در ویندوز ۸ حذف قابلیت مدیریت پروفایل‌های بی‌سیم است، قابلیتی که در ویندوز ۷ کارایی زیادی داشت. برای رفع این مشکل برنامه های زیادی هستند که با استفاده از آنها می‌توانید اولویت شبکه‌هایی که به آنها متصل می‌شوید را تغییر دهید، اما در این مقاله قصد داریم روشی ساده برای دسترسی به این قابلیت از طریق خود ویندوز ۸ را برای شما بیان کنیم.
چگونه اولویت شبکه های بی‌سیم را در ویندوز ۸ مشاهده کنیم و آنها را تغییر دهیم؟ در استفاده از این روش، هیچ رابط گرافیکی وجود ندارد، برای دیدن فهرستی از شبکه‌های بی‌سیم که به آنها متصل شده اید و مشاهده اولویت آنها ، Command Prompt را با دسترسی کاربر مدیر(admin) اجرا کنید، و دستور زیر را اجرا کنید :
netsh wlan show profiles

خوب حالا که اولویت شبکه‌های بی‌سیم را مشاهده کردیم، شاید بخواهیم جای آنها را تغییر دهیم، برای انجام این کار اطلاعاتی از تصویر قبلی نیاز داریم، نام رابط کاربری(Interface) که در اینجا و در این تصویر همان‌طور که می‌بینید وای‌فای است و همینطور نام شبکه‌ای که می‌خواهیم اولویت آن را تغییر دهیم. وقتی این اطلاعات را جایی یادداشت کردید دستور زیر را اجرا کنید:

netsh wlan set profileorder name=”w1r3l3$$” interface=”Wi-Fi” priority=1

در دستور بالا، w1r3l3$$ را با نام شبکه و Wi-Fi را با نام رابط کاربری(interface) شبکه‌تان جایگزین کنید. حالا اگر مجددا دستور اول را اجرا کنید، مشاهده خواهید کرد که w1r3l3$$ اولویت بالاتری را برای اتصال به خود اختصاص داده است.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
Microsoft%20.NET%20Framework.jpg

Microsoft .NET Framework 3.5 for Windows 8 احتمالا پس از نصب ویندوز 8 بزرگترین مشکلی که با آن رو به رو شده اید، درخواست برنامه های گوناگون در هنگام نصب برای dot NET Framework 3.5 بوده است. به خصوص نرم افزارهایی که قبل از ارایه ویندوز 8 ارایه شده بودند. حال راه حل نصب NET Framework 3.5 چیست ؟!

اگر مایل به نصب 5.NET Framework 3. به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت هستید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

1. بسته به نوع ویندوز 8 خود ( 32 یا 64 بیتی ) NET Framework 3.5 مناسب با آن را دانلود و اکسترکت کنید .
  2. فایل Copy to hard را اجرا و منتظر بمانید تا کپی فایلها انجام شود .
  3. سپس بر روی فایل Install راست کلیک کرده و گزینه ی Run as Administrator را انتخاب کنید و تا به نمایش در آمدن پیغام Completed صبر کنید
دانلود نسخه 32 بیتی با لينك مستقيم با حجم 37 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
دانلود نسخه 64 بیتی با لينك مستقيم با حجم 58 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
منبع : soft98.ir
مسعود موشکلت با این پست چیه که به پست اول اضافه نمیکنی؟
ملت دوشواری پیدا میکنن واسه اپدیتش

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
من از وقتی ویندوز 8 رو نصب کردم با نرم افزارهای TورNت
مشکل دارم همشون بعد از چند دقیق که دانلود میکنند سیستم ریست میشه، هنوز دلیلی براش پیدا نکردم
ممنون میشم منو راهنمایی کنید،(آخرین نسخه ها رو هم تست کردم)
فقط به خاطر نرم افزار TورNت
یه ویندزو 7 هم کنارش نصب کردم
:(
دوستان کسی به این مشکل بر خورد نکرده ؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
میزان کاربری ویندوز 8 تا اکنون از ویندوز VISTA هم پایینتر بوده و به طور قطع موفقیت ویندوز 7 رو هم تکرار نخواهد کرد.

لینک منبع

با مشکلات ریز و درشتی که هنوز برطرف نشده و رابط کاربری سردرگم ویندوز 8، فقط باید به نسخه ی ارتقا یا نسخه ی بعدی امید بست.

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
اقا یه سوال من به AppStore ویندوز وصل میشم با چیز پی ان ولی برا دانلود روی Pending گیر میکنه و اصلا دانلود نمیکنه مشکل از کجاست به نظرتون؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
میزان کاربری ویندوز 8 تا اکنون از ویندوز VISTA هم پایینتر بوده و به طور قطع موفقیت ویندوز 7 رو هم تکرار نخواهد کرد.

لینک منبع

با مشکلات ریز و درشتی که هنوز برطرف نشده و رابط کاربری سردرگم ویندوز 8، فقط باید به نسخه ی ارتقا یا نسخه ی بعدی امید بست.

پس اون داستانی که ویندوز های مایکروسافت یک در میون عالی و ضعیف هستن ، بازم درست در اومد :d

(البته این ضعیف به نسبت نسخه قبل منظورم هست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر