همه چیز درباره Windows 8

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
برنامه Sub edit برای اجرا Netframwork میخواست که خودش دانلود کرد و اجرا کرد ولی برنامه مشکل داره و دم به دم خطا میگیره
اصلا هم نمیشه زیر نویس ویرایش کرد ... مشکل از کجاس ؟

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
یه مشکلی دارم
از وقتی وین 8 نصب کردم وقتی از هر برنامه ای استفاده میکنم هر چند دقیقه یه بار برنامه واسه چند ثانیه قفل میکنه و not responding میده بعد باز میشه. مشکلش از کجاست؟

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام به همگی.من دیروز ویندوز 8 گرفتم.لامصب نمیدونم کدوم نسخه نصب کنم.10تا نسخه داره.enterprise یا pro? و دیگه اینکه کرکی منهتن جان گزاشتن نمیشه دانلود کرد.اگه میشه بهترین کرک موجود رو هم بزارین.ممنون عزیزان

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بله کامل هست.تنها فرق بین نسخه ای که چند ماه پیش و نسخه 26 اکتبر هست تو آپدیت هست.چون موقع نصب ویندوزی که 26 اکتبر ریلیز شده تاریخ ویندوزهای قابل نصب با تاریخ ویندوزی که چند ماه قبل به فروشندگان لب تاب و ... داده شده یکی هست.شما بعد نصب ویندوز درایورهاش رو نصب کن و بعد بزار آپدیت شه.زیاد به حجمی که موقع اپدیت میزنه اهمیت نده زودتر از چیزی که فکرشو بکنی اپدیت میشه.در مورد نصب نت فروم ورک 3.5 هم صفحه قبل راهکارش هست
بهترین کرک و سریعترین که تست کردمFree Cloud Storage - MediaFire

لینک پریده .. دوباره آپ کن !

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
درود ... ویندوز 8 ـم رو آپدیت کردم باید دوباره اکتیو بشه .. کرکی هست ؟

با تشکر !

منم بعد اینکه ویندوز رو آپدیت کردم کرک پرید و این کرکی که گرفتم الان کاملا کار میده و مشکلی نداره :

Hansqwd.zip

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
منم دیشب 8 ریختم ، واقعا نمی دونم کدوم نابغه ای پیشنهاد disable کردن dotnet framework سه و نیم و تو 8 داده :| . بهرحال بعد از 5 ساعت کلنجار رفتن به کمک پست manhatan عزیز تو دو صفحه قبل حل شد . #:-s

دوستان چطوری می تونم عکس آواتار و لاک اسکرین رو تغیر بدم ؟!
این Visual studio 2010 هم که رو 8 جواب نمیده ، یه پچ ، سرویس پک یک براش دادند ولی برام ارور داد ، اجبارا دارم 2012 رو دان می کنم .
از همه بدتر تلفیق شدن Directx sdk با windows sdk ه :|

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام به همگی.من دیروز ویندوز 8 گرفتم.لامصب نمیدونم کدوم نسخه نصب کنم.10تا نسخه داره.enterprise یا pro? و دیگه اینکه کرکی منهتن جان گزاشتن نمیشه دانلود کرد.اگه میشه بهترین کرک موجود رو هم بزارین.ممنون عزیزان

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,321
نام
یونس
دوستان من ویندوزم اورجینال هست cd key گرفتم و خود ویندوز رو هم از سایت مایکروسافت دانلود کردم
اما یه مشکل عجیب دارم موقع اجرای هر بازی یا برنامه هایی مثل 3dmax بعد از 1/2 ساعت رم سیستم کامل پر میشه به حدی که اینقدر کند میشه مجبور میشم ریست کنم
16 گیگ رم سیستم کامل گرفته میشه!!!
تو سایت های مختلف دیدم نوشته مشکل از درایورهاس ولی هرچی آپدیت کردم درست نشد
کسی تاحالا این مشکل رو داشته؟

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
لینک پریده .. دوباره آپ کن !
نمیدونم مشکل کجاست فقط به این فایل گیر میده.در هر صورت بفرما
کرک

---------- نوشته در 07:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من ویندوزم اورجینال هست cd key گرفتم و خود ویندوز رو هم از سایت مایکروسافت دانلود کردم
اما یه مشکل عجیب دارم موقع اجرای هر بازی یا برنامه هایی مثل 3dmax بعد از 1/2 ساعت رم سیستم کامل پر میشه به حدی که اینقدر کند میشه مجبور میشم ریست کنم
دقیقا همین مشکل شما رو من با بتل 3 روی تمام مرورگرها به جز اینترنت اکسپلوره دارم.فیکس میره رو 80 درصد.معلوم هم نمیشه چی داره مصرفش میکنه.فقط با ریست درست میشد

آخرین ویرایش:

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955

من داشتم

یک سری درایور ها روی 8 مشکل Memory Leak دارن باید صبر کنی تا نسخه سازگار با 8 اش بیاد

این مشکل برای CPU هم ممکنه اتفاق بیفته، یعنی cpu رو می کنه 100% پایین هم نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر