همه چیز درباره Windows 8

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان تو این صفحه انگار یک عکس هست با نام
b8eba4355174.png

آدرس کامل فایل هم این هست :

آنتی ویروس اینو بلاک میکنه و پیغام ویروسی بودن میده
-
نمیدونم آنتی ویروس من قاطی کرده یا واقعا فایل یا لینک مشکل داری تو این صفحه هست
به هر حال اگر کسی عکس آپلود کرده یا گذاشته، لطفا از سلامت آدرس و سایتی که عکس اونجا قرار داره مطمئن بشه
تا برای خودش و بقیه مشکلی پیش نیاد

پ.ن : بخاطر پست بی ربط به تاپیک عذر میخوام

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها من جای
enterprise رفتم Pro رو دانلود کردم. الان این رو پاک کنم برم enterprise رو دانلود بعدم نصب کنم ؟! چیزی رو از دست دادم ؟! اصلا این دوتا چه فرقی با هم دارند و کدومش کامل تر هست؟!

یه سوال دیگه هم داشتم شاید زیاد به این تاپیک مربوط نباشه ولی چون تاپیک جدا نداشت و جز یکی از نرم افزار های ویندوز8 هم محسوب میشه همین جا مطرح میکنم.

نسخه نهایی Office 2013 اومده؟! من نسخه نهاییش رو دانلود کردم یعنی با نام نسخه نهایی دانلود کردم ولی گفته شده کرکش نیومده و یه سریال بهم داد.
اون سریال هم هر چی استفاده میکنم بعد از باز کردن یکی از فایل های آفیس مثل پاور پوینت یا ورد دی اکتیو میشه و باید دوباره اکتیو کرد. راهی وجود نداره اینو کلا کرک کنیم ؟! سریال خاصی چیزی نداره که هی درخواست سریال نده ‍ اینم بگم پیغام داده تا چند روز دیگه یعنی تا دوشنبه برنامه از کار میوفته اگه فعالش نکنم !

چیکار کنم ؟!

دوستان تو این صفحه انگار یک عکس هست با نام
b8eba4355174.png

آدرس کامل فایل هم این هست :

آنتی ویروس اینو بلاک میکنه و پیغام ویروسی بودن میده
-
نمیدونم آنتی ویروس من قاطی کرده یا واقعا فایل یا لینک مشکل داری تو این صفحه هست
به هر حال اگر کسی عکس آپلود کرده یا گذاشته، لطفا از سلامت آدرس و سایتی که عکس اونجا قرار داره مطمئن بشه
تا برای خودش و بقیه مشکلی پیش نیاد

پ.ن : بخاطر پست بی ربط به تاپیک عذر میخوام
نه عزیز منم همین مشکل رو دارم.​

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من هر کاری میکنم نمیتونم از امکانات Store یا Mail و . . . استفاده کنم؟!!!!!!!!!!!

چیز پی ان بزن. ساکس نزنی!

---------- نوشته در 07:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:24 PM ارسال شده بود ----------

آقایون enterprise بهتره یا pro ?

بارها گفته شد اینترپرایس بهتره.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا من چند وقتی اصلا این تاپیکو پیگیری نکردم. الان میخوام ویندوز رو نصب کنم فقط گیر اینم که پراک C فایر چی شد قضیه ش. یعنی اصلا کار نمیکنه؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پراکسی کار میکنه اما اگه نصب کنی اپ ستور از کار میوفته. البته یه سری تنظیمات داره که میشه این مشکل رو حل کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر