همه چیز درباره Windows 8

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
ویندوز من نسخه کامله ! بتا نیست !

============================

اولین مشکل رو هم بذارید خودم بگم : لطف هر کسی که میتونه کمک کنه !

1- تو win 8 وقتی word 2010 رو نصب میکنم بعد از مدتی کلید های CTRL +A / Z / C / V از کار می افتن و نمیشه کارهای کپی و پیست و ... رو انجام داد .

2- تو نرم افزار KMPLAYER هم دکمه SPACE از کار میافته و نمیتونم عمل PUSE و PLAY رو انجام بدم !

3- موقع نصب نت فریم ورک 3.5 با پیغام زیر برخورد میکنم :

0ek7992ctb5yslow31i.png

4- موقع نصب نت فریم ورک 4 هم بعد از عکس زیر چیز دیگه ای رو نشون نمیده !

nv8ih8qnio4wert3ik5.png

دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه یه راهنمایی کنه مشکلات ما هم حل بشه ! دهنمون صاف شده !!!

این نکته رو بگم که :

5- ویندوز رو یکبار اکتیو کردم ، اما نمیدونم چه طوری از کار افتاد ! حالا هر بار که میخوام اکتیوش کنم ، نمیشه که نمیشه ! و ارور دیتابیس و هاست و ... میده !! ( به اینترنت هم دسترسی ندارم ) .

6- تو دستکتاپ دوم ( رابط مترو ) هم هر وقت میخوام از قسمت PERSONALIZE شخصی سازی رو انجام بدم ، به صورت قفل شده هست و میگه باید اگتیود باشه ویندوز ! ( درصورتی که برای بار اول که تونستم اکتیو کنم ، فقط و فقط دسکتاب دوم که رابطش 7 هست اکتیو شد و این یکی نشد ! )

موندم چی کار کنم !
1. اخرین نسخه افیس رو نصب کن 2013
2. اخرین نسخه
3. فرم ورک را از خود سایت مایکروسافت بگیر 2.5
4. |:
5. از کدوم روش اکتیو کردی؟
6. ویندوز اکتیو نباشه نمیتونی استفاده کنی

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
داداش این تصویری رو که در مورد نت فرم گذاشتی من روی دانلود زدم و خودش دانلود کرد و من بازی رو تونستم اجرا کنم2- نسخه pro with media center رو نصب کردم خودش همه رو داشت...

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
ویندوز من نسخه کامله ! بتا نیست !

============================

اولین مشکل رو هم بذارید خودم بگم : لطف هر کسی که میتونه کمک کنه !

1- تو win 8 وقتی word 2010 رو نصب میکنم بعد از مدتی کلید های CTRL +A / Z / C / V از کار می افتن و نمیشه کارهای کپی و پیست و ... رو انجام داد .

2- تو نرم افزار KMPLAYER هم دکمه SPACE از کار میافته و نمیتونم عمل PUSE و PLAY رو انجام بدم !

3- موقع نصب نت فریم ورک 3.5 با پیغام زیر برخورد میکنم :

0ek7992ctb5yslow31i.png

4- موقع نصب نت فریم ورک 4 هم بعد از عکس زیر چیز دیگه ای رو نشون نمیده !

nv8ih8qnio4wert3ik5.png

دوستان اگه کسی میتونه کمک کنه یه راهنمایی کنه مشکلات ما هم حل بشه ! دهنمون صاف شده !!!

این نکته رو بگم که :

5- ویندوز رو یکبار اکتیو کردم ، اما نمیدونم چه طوری از کار افتاد ! حالا هر بار که میخوام اکتیوش کنم ، نمیشه که نمیشه ! و ارور دیتابیس و هاست و ... میده !! ( به اینترنت هم دسترسی ندارم ) .

6- تو دستکتاپ دوم ( رابط مترو ) هم هر وقت میخوام از قسمت PERSONALIZE شخصی سازی رو انجام بدم ، به صورت قفل شده هست و میگه باید اگتیود باشه ویندوز ! ( درصورتی که برای بار اول که تونستم اکتیو کنم ، فقط و فقط دسکتاب دوم که رابطش 7 هست اکتیو شد و این یکی نشد ! )

موندم چی کار کنم !

net frameworker 3.5 بصورت خودکار توی ویندوز 8 غیر فعال شده و گه بخوایید دانلود کنید حجمش 200 مگابایته یه سرچ بزنید آموزش آفلاین رو پیدا میکنید

بهتره از کرکی که توی سایت p30download گذاشتن استفاده کنید

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
نه این ویندوز 8 لامصب پر از اشکاله من برگشتم روی ویندوز 7 تا شاید روزی این ویندوز 8 گند بزرگ مایکروسافت بتونه درست بشه. یک نفس راحت کشیدم روی ویندوز 7 بعد از این همه مدت

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
نه این ویندوز 8 لامصب پر از اشکاله من برگشتم روی ویندوز 7 تا شاید روزی این ویندوز 8 گند بزرگ مایکروسافت بتونه درست بشه. یک نفس راحت کشیدم روی ویندوز 7 بعد از این همه مدت
هر ویندوزی میاد یه سری باگ ها و اشکالات داره. که به مرور برطرف میشه.
( برای همین من گفتم تا چند تا آپدیت براش نیاد و سر و سامون نگیره نباید برای نصبش عجله کرد:) )

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
دو آپدیت با حجم های 160 و 140 مگ چند روزیه منتشر شده . با توجه به حجمشون باید فیکس کننده خیلی از ایرادهای ویندوز باشن !
پیشنهاد میکنم از دست ندید .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دو آپدیت با حجم های 160 و 140 مگ چند روزیه منتشر شده . با توجه به حجمشون باید فیکس کننده خیلی از ایرادهای ویندوز باشن !
پیشنهاد میکنم از دست ندید .

دیشب برای من یه نیم گیگ اومد

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
من نسخه pro نصب کردم و اکتیو هم کردم ولی توی pc setting قسمت lock screen ,start screen ,account picture غیر فعاله!!!مشکل از کجاست؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
من کرکی که توی dvd بود نصب کردم یه سری دستور تو cmd اجرا کرد و کامپیوتر ریستارت شد!الان چجوری میتونم پاکش کنم؟!لطفا لینک یه کرک معتبر بدین ممنون میشم!در ضمن ویندوز من media center فکر کنم نداره!نمیشه جدا نصب کرد؟!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
1. اخرین نسخه افیس رو نصب کن 2013
2. اخرین نسخه
3. فرم ورک را از خود سایت مایکروسافت بگیر 2.5
4. |:
5. از کدوم روش اکتیو کردی؟
6. ویندوز اکتیو نباشه نمیتونی استفاده کنی

5- نسخه ویندوز من نسخه شرکت مورچه هست ! نوشته بودن با یه کلیک فعال میشه ! که شد ! اما از کار افتاد ! عجیبش اینجاست که فقط دسکتاپ کلاسیک اکتیو شد و دسکتاپ مترو غیر فعال بود !

net frameworker 3.5 بصورت خودکار توی ویندوز 8 غیر فعال شده و گه بخوایید دانلود کنید حجمش 200 مگابایته یه سرچ بزنید آموزش آفلاین رو پیدا میکنید

بهتره از کرکی که توی سایت p30download گذاشتن استفاده کنید

ممنونم . حالا از کجا باید فعال بشه ؟ ضمن اینکه چه طوری باید با ادمین وارد ویندوز 7 و 8 شد ؟

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
5- نسخه ویندوز من نسخه شرکت مورچه هست ! نوشته بودن با یه کلیک فعال میشه ! که شد ! اما از کار افتاد ! عجیبش اینجاست که فقط دسکتاپ کلاسیک اکتیو شد و دسکتاپ مترو غیر فعال بود !
یا از کرک سایت p30day استفاده کن یا یک کرک جدید من در سایت asandownload دیدم اون هم میگفتند خوبه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر