همه چیز درباره Windows 8

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
اقا این نسخه ی all in one دانلودها رو کی دانلود کرده ؟ من کرک میکنم هیچ جوره کرک نمیشن ویندوز رو هم عوض کردم ولی بازم همونه !
مسعود بارها گفت همین نسخه های پست اول رو دانلود کنین ! اونا مشکل دارن ، کرکشون درست نیست .

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
یعنی تو مای کامپیوتر هم میزنه اکتیو هست ؟ همین نسخه ی دانلودها رو گرفتی که 4.6 گیگه ؟ شما چه نسخه ای رو نصب کردین ؟

آره میزنه windows is actived من نسخه پرو 32 بیتی نصب کردم .من خریدم ولی با نسخه ای که دوستم دانلود کرده بود هیچ فرقی نداشت شما این کرک رو تست کن جواب میده

PD Activator 8 v2.0

دانلود کرک ویندوز 8 - فعال سازی و رفع محدودیت زمانی ویندوز 8

---------- نوشته در 08:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی مشکل زیر نویس نداره؟

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
آره میزنه windows is actived من نسخه پرو 32 بیتی نصب کردم .من خریدم ولی با نسخه ای که دوستم دانلود کرده بود هیچ فرقی نداشت شما این کرک رو تست کن جواب میده

PD Activator 8 v2.0

دانلود کرک ویندوز 8 - فعال سازی و رفع محدودیت زمانی ویندوز 8

---------- نوشته در 08:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:33 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کسی مشکل زیر نویس نداره؟

داداش من منظورم این نسخه هستا .... دانلود نسخه نهایی ویندوز هشت Windows 8 All In One x86/x64 با اینم برا من اکتیو نشد ...

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
برا منم همینه فقط از این سایت دانلود نکردم یه کرک دیگه هم هست دوستان چند صفحه قبل گذاشتن اونم یه تستی بکن
خوب سایتش رو بگو من از اونجا هم دانلود کنم ببینم چه جوریاس , یا از چه سایتی خریدی منم برم از اونجا دانلود کنم !

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
خوب سایتش رو بگو من از اونجا هم دانلود کنم ببینم چه جوریاس , یا از چه سایتی خریدی منم برم از اونجا دانلود کنم !

P8_v25.exe

اینم امتحان کن اگه نشد برو بخر من از فروشگاه بیرون خریدم اینم سایتش

www.sibsoft1.ir

---------- نوشته در 03:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:15 PM ارسال شده بود ----------

این ویندوز بر روی دیسک عرضه شده یا خیر؟؟؟

بله دوست عزیز

Aso.farmesk

کاربر سایت
Dec 1, 2011
44
نام
aso
دوستان من میخوام اهنگهای که تو xbox music هست گوش بدم ام هرکاری میکنم وارد نمیشه و ساین نمیشه نمیدونم دلیلش چیه ارورر میاره کمک کنین لطفا

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
نسخه pro x64 نهایی رو از کجا دانلود کنم؟

همه سایت های دانلود گذاشتن مثل میهن دانلود یا دانلود ها ولی مثل اینکه مشکل دارن بهتره دسیکشو از بیرون تهیه کنید

---------- نوشته در 04:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:54 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من میخوام اهنگهای که تو xbox music هست گوش بدم ام هرکاری میکنم وارد نمیشه و ساین نمیشه نمیدونم دلیلش چیه ارورر میاره کمک کنین لطفا

برای استفاده از این جور امکانات مثل ایکس باکس یا استور باید چیز پی پی ان داشته باشید درضمن موقع نصب رجیون رو نباید ایران بزنید یه اکانت هات میل هم داشته باشید

Aso.farmesk

کاربر سایت
Dec 1, 2011
44
نام
aso
همه سایت های دانلود گذاشتن مثل میهن دانلود یا دانلود ها ولی مثل اینکه مشکل دارن بهتره دسیکشو از بیرون تهیه کنید---------- نوشته در 04:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:54 PM ارسال شده بود ----------برای استفاده از این جور امکانات مثل ایکس باکس یا استور باید چیز پی پی ان داشته باشید درضمن موقع نصب رجیون رو نباید ایران بزنید یه اکانت هات میل هم داشته باشید
چیزاکسی فایر دارم از استور 100 تا اپ دانلود کردم ریجیون رو انگلیس اکانت اوتلوک دارم تو ایکسباکس هم ساین این کردم برا موزیکشم عضو شدم اما تو اپ ه نمیتونم ساین این بشم

Altair9502

کاربر سایت
Jul 20, 2008
166
نام
عليرضا
سلام دوستان خوبین.
اگه کسی از دوستان میدونه چه جوری میشه از store خود ویندوز استفاده کرد ممنون میشه به منم یاد بده. آخه میخوام برنامه Skype رو برای خود ویندوز 8 (سازگار با مترو) رو دانلود کنم(اکانت S 0c ks هم دارم).
ممنون.:">

Aso.farmesk

کاربر سایت
Dec 1, 2011
44
نام
aso
سلام دوستان خوبین.
اگه کسی از دوستان میدونه چه جوری میشه از store خود ویندوز استفاده کرد ممنون میشه به منم یاد بده. آخه میخوام برنامه Skype رو برای خود ویندوز 8 (سازگار با مترو) رو دانلود کنم(اکانت S 0c ks هم دارم).
ممنون.:">
یه برنامه فیدلر میخوایی که بعدش میتونی بری تو منوی تولس سپس گزینه ویندوز 8 لوپ بک و همه برنامههارو تیک بزن و بعد سیو چنج بزن برا هر برنامه جدیدی هم که از استور نصب میکنی حتما تیک بزن و سیو کن فیدلر رو هم میتونی از این لینک دانلود کنی fiddler2.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر