همه چیز درباره Windows 8

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نسخه Enterprise کاملترین نسخه ویندوز 8 می باشد و تمام امکانات سایر نسخه های این ویندوز را داراست. اما هنوز نسخه Retail ویندوز 8 منتشر نشده است.
نسخه ی retail فقط برای pro هست که اومده enterprise نسخه ی قاچاقی هست
محیطش نسبت به 7 منم قبول دارم زشتر هستش .
البته یه سری امکاناتش هم کمتر شده در کل بزنی توی سر 7 می شه 8 در صورتی که باید برعکس باشه الان تنظیمات keyboard language تبش حذف شده یا image گیری کامل از درایو ویندوز یا pantral control که البته با امکانات کمترش در قسمت های دیگه پیدا می شن البته مزایایی هم داره از جمله قابلیت تاچش یا سرعت بهترش یا هنگ کمترش امنیت بیشترش

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
چرا من با هر کرک هم با موفقیت اکتیو میکنم باز اینو اینجا مینویسه !
29515253943271045770.png
flag یا همون پرچمه هم روش علامت ضربدر قرمز زده !!

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
چه جوری باید اکتیو کنم ؟با run as هم اجراش میکنم اخرشم میزنه با موفقیت نصب شد !! 2- اقا من چه طور میتونم این auto disconnect رو غیرز فعال کنم ؟

شما انلاین نباشین اصلا بعد با کرکی که من دادم بزنین فعال میشه به راحتی من خودم انجام دادم و الانم اوکی همه چیش .

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
دوستان ممنون میشم اگه کسی لینک دانلود نسخه pro 64bit رو با لینک یه کرک سالم برام پی ام کنه.
تا حالا 2 تا نسخه ویندوز با بیشتر از 20 تا کرک دانلود کردم هر کاری میکنم اکتیو نمیشه این ویندوز!!!!!!!

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام من نسخه pro رو ریختم منتها win 7 رو هم هنوز رو سیستم { لب تاپ } دارم مشکلی پیش نمیاد دو تا ویندوز رو با هم داشته باشم ؟
performance سیستم پایین نمیاد ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر